Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Szukam pomocy dla znajomej w trudnej sytuacji materialnej. Potrzebna jest pomoc przy zakupach świątecznych itp. Koleżanka jest matką wychowująca samotnie 3 dzieci i nie dostała pomocy z opieki społecznej bo o kilka złotych za dużą ma pensję - całe 542 zł. Absurdy polskiej biurokracji.... Może jesteście w stanie pomóc chociaż drobną wpłata? A może możecie chociaż zakupy zrobić? Przecież nie tylko w święta pomoc jest potrzebna. 38249000050000400091874556 to nr konta Kasi Marszałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie załapała z mopsu, to nie jest tak źle. Ja mam gorzej i nie żebram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna mamusia k***a z 3 dzieci i za duzo zarabia a ja mam jej zakupy robic? Chciała mieć orgazm przy ciepłym spuście w cipkę to niech se teraz radzi a nie żebrze po forach. Zresztą to jakieś oszustwo k****. Nie mam co robic ttlko na jakiejs niewiadomego pochodzenia babie kase na konto wplacach :D Kurwa to podam swoj numer konta i tez mi mozecie wplacac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Tez mam chore dziecko na autyzm,przepraszam jesli uraze,ale oprocz zasilku opiekunczego nie mam nic,sama nad swoim dzieckiem ciezko pracuje,zajecia logopedyczne i sensoryka sa w placowkach,gdzie maja wczesne wspomaganie,przedszkole,szkole,ewentualnie takie dzieci szczegolnie potrzebuja rodzica,to ty corce pomoz sama,ja na zadne turnusy nie jezdzilam,nawet o tym nie wiedzialam,ze takie sa dla dzieci z autyzmem,sama jestem po to by przezyc kazdy dzien i dziecko zrobilo ogromne postepy,a kasa to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Za wszystko dla swojego dziecka placilam z zasilku,suplementy do diety kosztowaly ponad tysiac zlotych,nie mowiac o innych wydatkach,wyjazdach do specjalistow,o sobie nie mysle,musze miec sile,nikogo o pomoc nie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość837373
Inni mają gorzej nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Jesli ty masz gorzej,wspolczuje,ja oczekuje tylko tolerancji dla mojego dziecka,wiadomo ze dla dzieci z autyzmem najbardziej potrzebna tolerancja,a panu wyzej uzdrowicielowi serdecznie dziekuje,sa dobrzy ludzie nie przestaje w to wierzyc,nie w papieza jana pawla,nie w ksiezy heretykow czy baby dewotki,ale w dobrych ludzi,wiem,ze dieta jest super dla autystykow,glownie bezglutenowa naturalne owoce i warzywa sama uprawiam bez cukru koniecznie,to z mojego doswiadczenia,plan dnia dla autystykow robi stabilizacje co bede mogla to dam wskazowki,aha sensoryka mozna samemu,doznania dotykowe poprzezchodzenie boso bujanie w hamaku,rzucajac do celu cwiczenia mozna w necie znalezdz,a do zlosliwych,oby wasze dzieci byly zdrowe i dobre i szanowaly odmiennosc i innych ludzi,powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Pan za darmo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek34
A pani niech tak nie wybucha....Ten pan jest tylko dowodem ludzkiego debilizmu...oczywiście pomogę pani córce...współczuje... Naprawdę :/ Niech zdrowieje szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashii
nie wiem czy próbowaliście, ale podobno skuteczny jest olej z konopii, jest taka fundacja Jerzego Zięby i można tam poczytać co i jak. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćmisia też jestem mamą autystyka i tak jak piszesz, okrutny jest ten brak tolerancji ze strony innych dzieci. Ale jacy rodzice , takie dzieci. Szczególnie Polacy są mało tolerancyjni dla niepełnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosciamisia Ja też mam córkę z autyzmem w wieku 11 lat. Też mnóstwo rzeczy robiłam samą, gdyż z nikim nie chciała współpracować. Jednak materiały i wskazówki dostawalam od świetnej Pani neurologopedy. Z Internetu, też czerpalam pomysły. Jestem kreatywna więc masę rzeczy wymyśliłam samą. Jednak integracja sensoryczną musi być przeprowadzana przez specjalistę i to dobrego.Każde dziecko ma inne zaburzenia i źle prowadzone ćwiczenia mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Co do diety to opinie są różne. Brak glutenu w organizmie powoduje brak energii dlatego dzieci są spokojniejsze. Wybaczcie ale nie wierzę w te cieknące jelita itp. My osobiście ograniczamy słodycze. U córki w szkole powolutku, małymi kroczkami przyzwyczajli ją do zmian, łamali schematy czasami kończyło się to łzami ale wyszło jej to na dobre. Różni nauczyciele, terapeuci co roku inna asystentka, zmiana klas itp. Od roku chętnie współpracuje ze wszystkimi a najlepiej z nowymi. Pokochała wszystko co nowe, przestała wpadać w panikę z byle powodu. Nawet pozwoliła sobie wyleczyć kanałowe zęba bez narkozy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z konopii jest dobry dlatego, że zawiera substancje, których mózg osób z autyzmem nie produkuje. Znosi stany lękowe, dzieci stają się bardziej otwarte, spokojniejsze . Zmiany są zauważalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to normalne ze 8smio letni autystyk nosi pieluche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,nie dla wszystkich dzieci z autyzmem olejek cbd jest dobra interwencja. Niektóre osoby(wszystkie,nie tylko w spektrum)mają bloki w panelu metylacyjnyn,i nie dla nich takie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chodzi o zwykły olej z konopii czy ten medyczny? Który podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki specjalny w kapsułkach z atestem sprowadzany z ze Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martula
W 100% zgadzam sie z SIUśKA, gdyż sama pracuje w takiej jednej placówce m.in. z dziecmi niepełnosprawnymi, gdzie rodzice tez często myślą, że my je nauczymy czytać PANA TADEUSZA przy czym to dziecko nie odróżnia litery A od B. I wiecznie pretensje i roszczenia. I wyłudzanie pieniędzy na wszelkie możliwe sposoby. Dodam tyle, że sama mam niepełnosprawnego brata, ale moi rodzice nigdy nie latali po telewizjach i innych instytucjach żeby coś wyżebrać. Nie byliśmy bogata rodziną, wręcz przeciwnie, a ja i moja siostra od małego byłyśmy uczone, że niestety jesteśmy w takiej a nie innej rzeczywistości i my jako starsze siostry i w pełni zdrowe, musimy uczyć się samodzielności od najmłodszych lat. Taka terapia wyszła nam wszystkim na dobre i bez błagania o jałmużnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do głowy by mi nie przyszlo tak żebrać na dziecko. Jakie turnusy? Kogo na to stac? Naciaganie kasy. Na nfz można za darmo wszystko zalatwic. Tzn wszystko co potrzrba by pomagać dziecku. No i czytać, samemu się doksztalcac żeby pomóc. Można samemu zgłębić metodę son rise, są ksiazki, filmy, i za darmo być terapeutą dla swojego dziecka, bo kochający rodzic więcej zdziała od każdego terapeuty. Wiec skonczcie już z tym naciaganiem ludzi. Autystow teraz w każdym mieście kilkadziesiat. A tu jedna Weronika już chyba na dom uzbierala. Cwani jej rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugeruje opracowanie jakiegoś filmiku i uruchomienie jakiejś internetowej zbiórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą Weronika? Post założony 7 lat temu. Jak się ona miewa, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza334
Wciąż mało jest informacji skierowanych do społeczeństwa odnośnie autyzmu. W przypadku gdy zauważymy jakiekolwiek objawy warto zgłosić się na diagnozowanie do Kliniki Psychomedic. Można to zrobić telefonicznie pod nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalta ten temat bo wisi 7 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×