Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samanta Q

w jakim wieku zamierzacie urodzić pierwsze dziecko?

Polecane posty

Gość chce miec dziecko czemu nie
nie no jasne rozumiem, jest duzo plusow rodzenia wczesnie, dziecko ma mlodych rodzicow, po 2 jest juz odchowane ale to naprawde trzeba trafic na odpowiedniego faceta!!!!!a niestety wiele kobiet rozwodzi sie kolo 30...slub lat 20-25 i juz po rozwodzie...do macierzynstwa trzeba dojrzec jak i do bycia z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi skinny bitch8h
pewnie uwazcie ze macie taki wspanialy material genetyczny?--- To do tych ktore rozmnazaja sie jak krolice w wieku 20. Z gowna bata nie ukrecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafarbuję.
wkurzona bardzo żona - trafiłaś w samo sedno. :D Poza tym dziecko Cię kocha, a z facetami to różnie bywa, wbrew temu, co czasem mówią. Do kogoś tam wyżej - nawet jak będzie rozwód, to nie widzę problemu w posiadaniu dziecka. Byle warunki finansowe wystarczyły na zapewnienie mu dobrych warunków do rozwoju, a o resztę zadba kochająca mama. Tatuś jak zechce się włączyć w wychowawnie, to jego wolna wola. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała przed 30, powiedzmy 27 - 29. Teraz mam 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzałam w wieku 27 :) mam 29 i ciągle nic, nie wszystko da się zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowakroowa
22 lata i jestem w ciązy:) urodzę jakieś 2 tyg przed 23 urodzinami:) i tak jestem mężatką, a ślub nie z wpadki, bo ponad rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniary zajmijcie sie nauka
w wieku 27 lat to mozna byc za młodym na umieranie albo bycie babcią, a nie na zakladanie rodziny!!! ja zamierzam miec dziecko ok. 26 r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wieku 43 lat
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bo nie chcę
mieć dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooooo
ok 25,na pewno przed 30 nie chciałabym po 30-tce,po w tym wieku juz ma sie problemy z zajsciem,wadami wrodzonymi.Ale z tego co tu widze to wiekszosc kobiet pozno chce rodzic dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macadamii
ja okolo 41-42 roku..udalo mi sie dopiero teraz stworzyc udany zwiazek..oczywiscie .troche sie obawiam..ale moj facet chce miec dziecko i ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigbia
A ja uważam,że na dzieci jest czas, mam 27 lat i wcale jeszcze nie myślę o dzieciach. Aktualnie jestem zapracowana i najważniejsza jest dla mnie kariera. Mój narzeczony i ja planujemy w tym roku ślub, ale o dzieciach to niech na razie zapomni, a jak coś będzie o nich mówił, to go zaraz doprowadzę do porządku i przestanie:)Ja planuję urodzić dziecko ok 35 roku życia i mój przyszły mąż musi się tym pogodzić, bo nie ma innego wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×