Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanniaaaaaa

Antoni - imię dla syna

Polecane posty

moja matka jest polonistka i dala swoim dzieciom stare imiona, ale znowu nie wymyslne: maria, helena, adam co prawda mysmy do urodzenia mialy byc chlopcami i imiona meskie zostaly wybrane (ignacy, jan) ale wyszlo inaczej. i nikt nas nigdy nie wysmiewal, wszyscy raczej zazdroscili. w liceum mialam 3 ole, 3 magdy, 2 kaski, 3 mateuszow na 21 osob siostra miala lepiej bo 4 ewliny i 5 anek no masakra (podobnie ma teraz na studiach) i nie chodzi tu o matki widzimisie, ale o to, ze jak ktos wola jedna osobe, to niech nie przyleci 5 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdgds
to może się pochwal jakie ty nosisz imię. tylko się kurwa wyśmiewać potrafisz. wielkie miasto hahaha, no to teraz wiemy gdzie jest od groma dżesik i innych takich - w dużych miastach oczywiście. wyjdź lepiej przed dom sprawdzić czy cię tam nie ma :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTONI_śliczne imię
bardzo ładne imię- mały Toś pożniej Antek a na dorosłe życie Antoni:) Znam jednego Antoniego-"święty" człowiek,o dobrym sercu a jednocześnie da sobie w kasze dmuchać i imię Antoni nie jest "wymyślne" czy pseudoryginalne( w sensie tak jak np. Dżesika) tylko to piękne, klasyczne imię od daawna w Polsce znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanniaaaaaa
deeper jeśli chodzi o twoją wcześniejszą wypowiedx, to nie chcę by moje dziecko wyróżniało się za wszelką cenę...napisałam na początku, zę chcialabym nadac imię po moim tacie, którego bardzo kocham i cenię, chciaabym by mój syn wyrósł na podobnego czlowieka, czy imie będzie miało z tym coś wspólnego? na pewno niewiele, co nie umniejsza faktu, ze zostanie mu nadane na cześć jego dziadka, a że moze nie jest dla wszystkich najpiękniejsze....no trudno, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeper.
W duzych miastach ludzie nie maja kompleksow i daja dzieciom wspolczesne imiona:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnat
jak bedzie maly to beda wolac na niego antena jak troche dorosnie to bedzie cholernie wstydzil sie przedstawiac a toni to ksywa dobra dla aktora p orno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se myślę i ....myślę....
... , ze Antoni to piękne imię ... rzymskie ... wszyscy , których znam noszących to imię to bardzo dobrzy ludzie ...a teraz jest chyba moda na Antosiów , bo często słyszę to imię u dzieci ... jak dorośnie na pewno nie będzie wyjątkiem ze swoim imieniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdgds
dają tzw. współczesne imiona bo są jak roboty - wszystko robią tak jak inni. i ani nie myśli nikt trochę się wyróżnić - taki obraz "wielkiego miasta" (pewnie jakieś zadupie 40000 mieszkańców, do którego dopisujesz CITY) buduję z twoich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imie nie IAN czy CHRIS
Osoba wszechstronnie wykształcona, odnosząca poważne sukcesy. Sprzyja temu stały charakter, pewność siebie, lojalność wobec postanowień. Nie lubi rozgłosu. Doskonały znawca dusz i charakterów ludzkich. Mimo to osoba uparta i bezkompromisowa. ANTONI :):):):):):):):):):):):) tak jest charakteryzowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanniaaaaaa
hahahah myślę, ze nie przesadzajmy, ze aż tak sie będzie wstydził, teraz ekstrawagancja jest w modzie i jak już wspomniał antos nie jest jakimś imieniem nietypowym:) ale przynajmniej jest polskie:) zaczyna mi się coraz bardziej podobać, obawiałam sie, ze moze być uznane za dosć staromodne, ale żeby wzbudzało takie kontrowersje:-D poza tym mieszkam w dużym mieście i gwarantuję ci, ze w dużych jak i w małych znajdziesz mnóstwo dżonów i dżesik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdgds
a w ogóle co za pustak klasyfikuje ludzi po tym jakie noszą imię? kuuiurwa w "wielkich miastach" mieszkają aż tacy idioci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaaaAaa
Antoni? NIE KRZYWDŹ SWOJEGO DZIECKA, KIEDYŚ BĘDZIE CIERPIAŁ Z POWODU TEGO IMIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antki tez sie robia popularnym imieniem, w mojej szkole jest kilu antkow. jankow za to mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanniaaaaaa
kilka lat temu jan było takim imieniem, na które ludzi otweirali oczy ze zdziwienia jak dziecko moze mieć na imię jan, jednocześnie dziewczynkom zaczęto nadawac imiona takie jak zosia, marysia, potem moda przyszła na staszka i tak to ruszyło:) sama kiedyś w liceum miałam zośkę w klasie, niezły był z niej oryginał, nikt nie zwracał uwagi na jej imie, bo jej charakter przyćmiewał jego "dziwność". przynam, ze czasem zazdrościłam jej tej oryginalności i podejrzewam, ze własnie to imie tak nietypowe na tamte czasy pomogło jej w popularności i to wcale nie negatywnej, naprawdę wspaniała dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
że antoni jest wporzo. Brajan czy alan nie sa wporzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni to piękne imię
Teraz jest moda na ANTKOW !!!!!!!! Jestem za :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramellka.
Nie lubiłam kiedyś tego imienia... ale jak moim przyajciołom urodził się synek i tak go nawali właśnie, to z biegiem czasu to imię mi się spodobało. :) Antoś śliczne imię. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramellka.
Nie lubiłam kiedyś tego imienia... ale jak moim przyajciołom urodził się synek i tak go nawali właśnie, to z biegiem czasu to imię mi się spodobało. :) Antoś śliczne imię. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramellka.
Nie lubiłam kiedyś tego imienia... ale jak moim przyjaciołom urodził się synek i tak go nawali właśnie, to z biegiem czasu to imię mi się spodobało. :) Antoś śliczne imię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramellka.
Nie lubiłam kiedyś tego imienia... ale jak moim przyjaciołom urodził się synek i tak go nawali właśnie, to z biegiem czasu to imię mi się spodobało. :) Antoś śliczne imię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrraah
ja tez nie lubie starych imion, ale to naprawde mi sie podoba, mysle ze jest najladniejsze i najbardziej normalne z tych wszystkich kaziow, jasiow, juziow itd bo antoni ladnie brzmi, antek antos tez bardzo fajnie, mozna mowic tony, toni, takze rozne warianty i ladnia brzmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrraah
ja tez nie lubie starych imion, ale to naprawde mi sie podoba, mysle ze jest najladniejsze i najbardziej normalne z tych wszystkich kaziow, jasiow, juziow itd bo antoni ladnie brzmi, antek antos tez bardzo fajnie, mozna mowic tony, toni, takze rozne warianty i ladnia brzmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrraah
ja tez nie lubie starych imion, ale to naprawde mi sie podoba, mysle ze jest najladniejsze i najbardziej normalne z tych wszystkich kaziow, jasiow, juziow itd bo antoni ladnie brzmi, antek antos tez bardzo fajnie, mozna mowic tony, toni, takze rozne warianty i ladnia brzmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolegę Antka - tak zawsze na niego mówiono, odkąd pamiętam. Chłopak ma teraz 25 lat i nigdy żadnych problemów z imieniem nie miał i jakoś nikt w towarzystwie się temu nie dziwił. Mimo, że nosił (i nadal nosi) to imię kiedy dominowało pokolenie Michałów, Grześków, Artków i Marcinów ;) A nawet jesli Twój syn miałby mieć jakieś nieprzyjemności z powodu imienia, to dobrze ktoś napisał: jeśli wychowasz go na fajnego, mądrego i mniej ograniczonego niż niektórzy użytkownicy kafeterii, to będzie miał głęboko w nosie, co mówią inne dzieciaki (które nota bene same w sobie nie noszą "imieniowych" uprzedzeń...jedynie przejmują je od swoich rodziców - wiem co mówię, mam z dziećmi do czynienia na co dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamiz
A my właśnie tak chcemy dac na imie naszemu synkowi(jeśli dziecko pod moim sercem jest chłopcem)!Od samego początku wybraliśmy to imię a termin porodu mam na dziś i nie zmieniłam zdania choc nie wszystkie reakcje znajomych i rodziny były pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeeeeeeeeeeew
ja tam bym dziecka Antoni nie nazywała ale skoro to nie twój wymysł tylko "taki o." -imię z dziada na wnuka to jestem jak najbardziej za :) ładne męskie imiona wg mnie :) Piotr Cezary Michał Oskar Darek :) powodzenia autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek wies wiocha
To imie kojarzy mi sie z wisa, takim wiesniackim imieniem tutaj nie chodzi czy ci sie podoba to imie i czy jak go slyszysz to masz kisiel w gaciach tylko po prostu pomysl o dziecku czy bedzie szyderstwo w szkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem
Antek, fajne imię i dość popularne teraz. Znam zarówno małych Antosiów jak i malutkie Antoniny;-) Nie zastanawiaj się, tylko daj tak chłopcu na imię. Na 100% lepsze niż jakiś Oskar, Olivier, Alan itp. A swoją drogą - Tadzik totalna beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×