Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Ejmi odstawiaj kleik, widocznie jest za bardzo oslabiony jeszcze i organizm nie radzi siobie z trawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za komentarze dla mnie i mojej córci :) Co do mojej figury to...hmmm..brak snu swoje robi, bo jem dość sporo. Ejmi Yoreczka reaguje na małą bardzo dobrze (chociaż się obawiałam, bo ona jest bardzo rozpieszczona) ale jak usiądę z Marci na dywanie to zaraz przychodzi i liże małą po rączce :) A Marci jest w niebowzięta :) Cieszy się najbardziej właśnie do suni :) Właśnie do suni pierwszy raz się uśmiechnęła głośno :) mili ja bym poszła do lekarza z Nikolinkiem :/ U takich maluszków to błahy katarek może spowodować zapalenie oskrzeli i nie daj Boże płuc :( thekasia Kochana witaj w klubie :/ Moja Marci też się bardzo często budzi w nocy jak na 5 m-czne dziecko. Zasypia ok.20 i już przed 23 jest cyc, potem ok.1 potem o 3 i o 5. Często bywa tak, że tak grzecznie śpi od 20 do 23 dam cyca i śpi dalej do np.1 a od tej 1 niby śpi ale ciągle się wierci, stęka - często niestety tak wyglądają moje noce :( Pediatra mnie "pocieszył", że może tak być nawet do roku czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jutro już nie dam kleiku i zobaczymy.... albo on tak reaguje na zmianę diety, albo znowu coś się dzieje. Gorączki nie ma, kaszlu, kataru też...nie wiem co mam o tym myśleć. Przy infekcji miał kupy zielone ze śluzem, śluz też miał jak był na antybiotyku....zobaczymy co będzie się działo jutro. W sumie luźniejsza kupa zdarzyła mu się 4 dni temu, dziś mi się nie spodobała, no i bąki były z wyraźnym stękaniem i bólem brzucha, więc mam nadzieję, że to tylko niestrawność. Swoją drogą to miałam słuszne przeczucie że u nas rozszerzenie diety będzie trudne :( No ale na kleiku świat się nie kończy... Muszę też zrobić mu badanie moczu bo to też może być objaw że coś z sikami jest nie tego, przed tą cała historią z układem moczowym przez tydzień przecież były u nas rzadkie kupy co z pieluch wychodziły:( ale na razie nie zrobię bo mnie mamy samochodu i nie mam jak się ruszyć....ehhh. Znowu stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - trzymam kciuki, coby nic złego się nie działo Alex słodka jest Marci, uśmiech ma zaraźliwy i co to jest za szczoteczka do zębów? Na ząbkowanie??? Świetne to. Dziewczyny u mnie latooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! Ciepełko jak nie wiem, spacerki i spacerki ciągle. Mały nadal kaszle, po wczorajszej wizycie okazało się, że przez kolejne zęby. Dosłownie za chwilkę wyjdą górne jedynki, dopiero jak lekarka odsunęła wargi to zobaczyłam opuchliznę na dziąsłach. Męczy się biedaczek Lecę już wstał 🌻 Całuję Was i pociechy kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex na razie nie ide do lekarza, obserwuje, jemu po nocy sie nazbieralo i mi kaszlal teraz mu co chwile sciagam ale glutkow troszke jest, nie kaszle dobrze wyglada oddycha normalnie przez nosek jest ok mam nadzieje ze sie nie pogorszy i katar szybko minie...maz byl w aptece i kupil nasiwin i cebionmulti kobitka powiedziala ze powinno po tym szybko przejsc i ze nawet na grype takim maluszkom sie to podaje... mam nadzieje ze skonczy sie na katarku...ale to przezemnie bo ja sie przeziebilam i on zalapal:( smutno mi:( bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się fajnie wypogodziło i byłam z mała na spacerku 2 godziny! ona chyba odsypia wczorajszy dzień, bo dość dużo dziś śpi! ( i całe szczęście), ale śpi bardzo czujnie! chodzę na paluszkach i nawet stukanie w klawiaturę ją budzi :o mili ja też mam katar i boje się, żeby mała nie złapała :( a cebion multi kupuje sie bez recepty? ja podaje małej codziennie 3 kropelki cebionu! zwykłego nie multi , praktycznie od urodzenia, wg. zaleceń pani doktor! może dzięki niemu małej nie łapią infekcje? bo jak mieszkaliśmy u rodziców to chorowali wszyscy, a ona miała tylko katar! Ejmi mam nadzieję, ze u Was to żadna infekcja tylko niestrawność! Miałam jutro jechać do przyjaciółki, ale dzwoniła, że się pochorowała :( ciekawe czy zdąże się z nią zobaczyć zanim pojedzie ze swoją córcią do W-wy na operację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi od kataru to chyba mala sie nie zarazi, ja mialam nie raz katar i nawet moja mama miala silna grype i miala chwilowy kontakt z malym zaraz po urodzeniu i tez mu nic nie bylo, a teraz to mnie porzadnie rozlozylo grypsko jak nic:( za dlugo juz nie bylam chora i maly tez jeszcze nawet kataru nie mial zdazylam sie nacieszyc i juz bylo zbyt pieknie zeby trwalo dlugo... tak cebion multi jest bez recepty pani w aptece zachwalala ze to najlepsze i szybko pomoze...jakbym wiedziala ze zwykly cebion sie podaje zapobiegawczo to tez bym kupila, no ale nam nic pediatra nie kazala dawac procz wit d...mam w domu ta biogaie wiec jak maly bedzie juz zdrowy to mu bede podawac... wiecie co teraz ta pogoda jest taka zdradliwa niby cieplutko a owieje i juz sie cos przyplacze, a teraz co slysze to dzieci maja zapalenie oskrzeli...dlatego sie tak boje o misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Wpadam narazie się tylko przywitać. Padam na twarz ze zmęczenia. U nas bez zmian. Ząbkowanie na całego. Też dziś śmigaliśmy długo na spacerku bo pogoda piękna i ciepło jak w lecie. Aleksandrunia ja nie dostałam tym razem zdjęć:( Ejmi mi się wydaje, ze ta kupka rzadsza może być po kleiku kukurydzianym bo on jest zalecany dla dzieci mających kłopoty z wypróżnieniem. Nawet nie myśl o żadnej infekcji!!! Mili zdrówka dla Ciebie i Nikosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na noc leciutko nasamruje malemu klatke i plecki amolem zeby go wygrzalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis tez na spacerku bylismy dlugo bo 3h, slonca nie bylo ale bylo cieplutko wiec spacerowalam z innymi mamami :) Ciesze sie ze jutro juz piatek. Moj jutro ma "dyzur" bo ja wychodze :). Jade najpierw przymierzyc kilka kiecek slubnych bo nie moge sie zdecydowac co do kilku rozwiazan sukni wiec znalazlam w necie piekne hiszpanskie suknie i okazalo sie ze 1salon w wawie ma je wiec juz sie umowilam na mierzenie. A potem jade do mojej psiapsioly i bedziemy plotkowac i plotkowac a potem moze i wyjdziemy gdzies. Takze bardzo mozliwe ze wroce do domu dopiero w sobote :) A co! Dziewczyny a znacie program "Miedzy mamami" na tvp1? ogladacie? bo niedlugo wystapie w nim z Adasiem, w poniedzialek mamy nagranie :) Bede mowic o 3trymestrze ciazy. Nie wiem kiedy bedzie emisja ale dam znac. To kafe to jakies szalone jest i naprawde cenzuruje Wam posty? No i dzis dostalam krzeselko. Ogolnie jestem zadowolona, Adasiowi dobrze sie w nim siedzi. Jest ciezkie ale to dobrze bo stabilne. Ma regulacje oparcia - 3stopnie ale regulujac oparcie siodelko idzie do gory i kiedy rozlozymy do pozycji najbardziej lezacej podnosci sie dupka i dziecko siedzi jak w foteliku samochodowym. Nie wiem czy to wada czy zaleta ale jakos dziwnie. Super ze ma ta blokade miedzy nogami na stale w siedzisku bo poki co Adasia to nawet zapinac nie musze bo nie ma szans by sie zsunal. Mam jednak wrazenie ze w krzeselku Adas nie ma jeszcze bardzo duzo luzu tzn. zastanawiam sie jak bedzie jak bedzie wiekszy - czy sie do niego zmiesci na szerokosc, ale jak sobie przypomne to krzeselka w ktorych mial okazje siedziec tez takie byly wiec wszystkie maja takie wymiary. W porownaniu do fisher price to fisher mial jeszcze wiekszy i miekkszy materac no i inaczej montowala sie tacka. Poki co ja swoja odlozylam w kat i tu tez jest plus kiedy ta blokada jest w siedzisku bo nie trzeba za kazdym razem montowac tacki. Chyba tyle co do krzeselka. Ogolnie wypada dobrze. Ejmi napewno wszystko jest dobrze. Pamietaj ze Krzys dopiero zaczyna przygode z nowym jedzonkiem i jego organizm ma prawo reagowac tak na nowosci. Alex - sliczna ta Twoja corcia, usmiech ma bezbledny, a Ty to starsza siostra normalnie :) i wygladasz bardzo ladnie, wogole nie widac ze kiepskie nocki masz za soba! super z Was dziewczynki. I tez mnie ciekawi co takiego Marci podgryza? Mili teraz pogoda jest najgorsza, bardzo zdradliwa. I wiesz ja bym amolem nie posmarowala dziecka.. Ewentulanie mascia - pulmex baby lub wick vapo rub. Zmykam bo mezu wrocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień nam minął bardzo fajnie. tfu tfu ale Marci była dość grzeczna :) Teraz już chrapie sobie od prawie 30min., więc korzystam z okazji piszę i lecę spać :) bar2basia3 tak - to szczoteczka typowo na ząbkowanie :) mili Kochana nie obwiniaj się za chorobę - specjalnie przecież nie zachorowałaś, a człowiek jakby miał wybór "złapać wirusa czy nie" to każdy powiedziałby NIE :) Nie martw się i nie smuć - głowa do góry :* jestem z Tobą :*** Miluś z tym Amolem to uważaj :/ Ja bym Ci poradziła lepiej Nikolinka nasmarować lekko rozcieńczonym spirytusem. W Amolu są różnego rodzaju zioła i jak bolał mnie żołądek to chciałam go wziąć ale czytałam, że nie wolno w ciąży i w czasie karmienia więc pewnie u maluszków też nie za bardzo :/ toszi daj maila to Ci wyślę :) deseo Marci gryzie szczoteczkę na ząbkowanie :) hehe :) A co Ty będziesz Kochana tam mówić o 3trym.ciąży ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz moge pisac,bo moje dziecko dzisiaj bylo caly dzien mega marudne i nawet nie mialam jak do laptopa usiasc. Nie wiem czy to przez zabkowanie, bo maly slini sie juz baaardzo dlugo, do buzi tez wszsytko wklada juz dlugo, a ostatnio jak sie go mam na rekach to mi zasysa wszystko co sie da, reke, ramie, koszulke, nos, brode,az sie caly trzesie, wiec moze i u nas te zeby beda powoli wychodzic?Na szczescie od 19 juz spi, wiec chociaz wieczor spokojny. Ostatnio to mi wlasnie tak wczesnie chodzi spac, a spi jak zwykle do ok.7.Ma noce ,ze budzi sie o 3 na jedzonko, a potem dopiero o 6, a sa i takie,ze co 2,5 h wierci mi sie w lozeczku, po butli od razu sie uspokaja, a jak probuje go oszukac smokiem to czesto to placzem sie konczy. Jak ja mam tego mojego malucha oduczyc jedzenia w nocy??? Naje sie w nocy i potem w dzien mi malo je, a jak mu probuje dac jedzenie to tak zacisnie ustka,ze za chiny nie da sie nic do buziuni wlozyc ani butli ani lyzeczki.Podobno trzeba codziennie robic coraz bardziej wodniste mleko, wczoraj tak sprobowalam, dzis tez bede mu dalej to mleko rozrzedzac , moze to pomoze. U nas tez dzis piekna pogoda byla i 3 razy na spacerku bylismy, bo chociaz wtedy maly mi od razu zasypia i te 40 minut pospi. Mili dostalas mojego maila? Duzo zdrowka dla nikosia i Ciebie , aby u ,alego na katarku sie skonczylo. Ejmi nie martw sie na pewno zadna nowa infekcja sie krzysiowi nie przyplatala, a te inne kupki to pewnie po wprowadzeniu nowosci do jego diety. Deseo czyli krzeselko do karmienia moge kupowac tak? Piszesz,ze wydaje ci sie ze malo miejsca adasiowi zostaje, no wlasnie a co bedzie jak te nasze chlopaki podrosna?No i jak sie znalazlas w programie miedzy mamami, nigdy nie ogladalam, nie natrafilam na emisje, ale slyszalam o nim, No i koniecznie pisz kiedy mamy ci ogladac. W wyborze przedluzonych wlosow zwroc uwage zeby byly wlosy naturalne, no chyba ze chcesz tylko zakladac na slub,a potem sciagac to moze w tekiej sytuacji lepiej jakas dopinke zalozyc. Teraz sa fajne wlosy na takich specjalnych tasmach i one sie super nadaja na 1 impreze, efekt fajny, no i cena zdecydowanie nizsza. Gawit ja tez juz pare razy katar mialam i patrys ode mnie sie ani razu nie zarazil, bo jak mial katarek to od kogos innego akurat zlapal. Tylko,ze wtedy to ja go piersia karmialam, a ponoc jak mama chora to w jej mleku przeciwciala sie wytwarzaja na ta wlasnie infekcje ktora mama zlapala .Ale zagmatwalam,ale mam nadzieje,ze wiadomo o co chodzi;)I fajnie,ze usg bioderek zaliczozne pozytywnie:)A co do ciamiaczka to u nas tez sie bardzo powoli zrasta i akurat moja pediatra mowi ze wszystko ok,ze u jednych dzieci szybciej u innych pozniej, nic sie zlego nie dzieje.Ciekawe co na to twoj lekarz? Thekasiu ja tez w nocy roznie sypiam, choc przyznaje,ze ostatnio lepiej, ale nadal sa noce ze maly sie czesto budzi i chce jesc. Jak go piersia karmialam to bralam do lozka , wyciagalam cycka i sobie jadl,a teraz z tymi butlami wiecej roboty. No ale co zrobic jak maly od 4 nocy jak mu piers daje, nawet jak taki nietomny to zaczyna plakac:( Agulinko wracaj do nas szybciutko. Alex ja to chyba wolalabym jak Ty czesciej budzic sie w nocy, ale za to karmic malego jeszcze piersia:( Jakos nie moge sie z tym pogodzic, ze patryczek juz calkiem moja piers odrzucil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex szukali mamy co ma kilkumiesiecznego szkraba i z perspektywy czasu opowie jak pamieta 3trymestr ciazy a oprocz tego zrobia pewnie nam kilka ujec. Zgodzilam sie bo zawsze to cos bedzie sie dzialo a nie kolejny "dzien swistaka" :) Nigdy nie widzialam takiej szczoteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za otuchę, t mnie opierdzielił że sieje zamęt i niepotrzebnie nas stresuje bo jedna kupa o niczym nie świadczy...no ale ja po prostu się boję :( Czytałam, że przy ząbkowaniu mają prawo być luźne kupy! Zobaczymy co będzie jutro, na razie zrobię przerwę w kleiku, jak nie kleik to może Sinlac jakoś przejdzie. A poza wszystkim to Tomek stwierdził, że Krzyś jest tak grubiutki że nie ma potrzeby paść go dodatkowo kleikami i kaszkami, wystarczą owoce i warzywa a potem gluten, bo on na prawdę dobrze wygląda i samo mleko mu starcza, a będzie większy to nauczy się jeść co trzeba....może takie męskie proste myślenie ma swoje zalety. Jedno co mnie jeszcze zastanawia to to, że Krzyś ma dość niską temperaturę bo 36.2 ale trzeba wziąć poprawkę na ten termometr z reguły te elektroniczne nie są dokładne...ale zauważyłam że w ciągu dnia ma zimny nosek i policzki, i wszędzie jest jakby taki letni, ale jak go grubiej ubrałam to się znowu spocił, wiec chyba nie w tym rzecz....nie wiem, może tak przechodzi to ząbkowanie?? Dziś u nas dzień minął jako tako, oczywiście marudzenia było masę, wszystkie zabawki pogryzione i nerwacja straszna, 5 minut gryzienia i kwękanie. Zauważyłam też że leżąc na brzuszku Krzyś ciumkał sobie rączkę i wykonywał ruchy głową w prawo i w lewo jakby sobie tarł górne dziąsło...no ewidentnie go to drażni. Ale czopka dziś mu nie dawałam....zobaczymy jaka będzie noc, w końcu nie mogę codziennie dziecka lekami faszerować. No i w sobotę zawiozę mu siki do badania, jutro odbieramy auto od mechanika, ale dopiero wieczorem, wiec najwcześniej w sobotę dam radę to załatwić. Badanie ogólne będę miała tego samego dnia na posiew poczekamy, ale wolę to zbadać i w razie co szybko reagować. Padnięta jestem...okresu nadal nie mam i nawet się nie zanosi, dopadają mnie w ciągu dnia takie jakieś słabości, dziś jak Krzysia podniosłam to mi świat zawirował....znowu mi hormony zwariowały... Idę odpoczywać... Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie moj Adas je w nocy 1lub2 ale zjada najwieksze ilosci i potem tez mi w dzien kiepsko je, do poludnia potrafi zjesc ok 120ml a dopiero potem troche wiecej. Czyli jesli sobie przedluze wlosy tymi naturalnymi to jak dlugo moge je miec? wiesz mi sie marzy wlos "przylizany na gladko" uczesany w kucyk, taki dlugi, jesli ogladalas You Can Dance to mucha miala tak na castingach pierwszych. Nie wiem czy do tego mozna zalozyc takie jednorazowe pasma. Co do krzeselka to wlasnie sie zastanawiam jak to bedzie jak chlopaki podrosna, bo wiele miejsca w nim nie zostaje na szerokosc. Moj Adas to paczek wiec moze juz teraz bedzie szedl wzdluz a nie w poprzek :). W tym fisher price jest chyba tez tyle miejca lub kilka centymetrow wiecej. A co do programu to kolezanka zna ludzi tworzacych ten program i mnie namowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dzien juz prawie nie karmie. moje dziecko ma jakas alergie na widok cycka...nie daje sie nawet na sile zaciagnac. w nocy je, chyba dlatego ze przez sen hehe. czort jeden ;) trudno dziewczynki co tam warto kupic z polskiej apteki? juz wzielam viburcol i czopki na zatwardzenie i wode morska. polecacie cos jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde zanim przeczytalam wasze posty to juz posmarowalam malego amolem...ale ja kilka kropelek wtarlam sobie w dlonie i doppiero leciutko pomasowalam malemu klate i plecki, musze mu zaraz zajzec...mama mnie tak od malego nacierala na kazda chorobe i na prawde pomagalo bardzo... misio dzis pomimo przeziebienia byl grzeczny duzo spal, teraz wykapalam dalam kropelki wyczyscilam nosek nasmarowalam polozylam na wyzsza poduche zeby nie mial za plasko i nie splywalo mu tak do gardla...no i ladnie lula zobaczymy co bedzie jutro... ja mam jeszcze katar i bardzo sie poce ale juz coraz lepiej... deseo daj koniecznie znac kiedy bedzicie w tv nie moge tego przegapic, super! podziwiam za odwage... natalie dostalam maila bardzo dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili kup w aptece masc majerankowa, smieszne pieniadze a bardzo pomaga, posmaruj na noc pod noskiem, ona tak dziala ze katar naprawde szybko mija. u nas ostatnio trwal 1,5 mca!!!!!!!!! dopiero po kroplach dla alergikow, masci majerankowej i takiej do wcierania w klatke piersiowa przeszlo. a amol to super wynalazek:) popieram w 100% Ola dawaj nam tu szybko namair gdzie kupic taka szczoteczke???? wiesz Kochana tonacy chwyta sie brzytwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dziś pisałam, że zaczęłam szukać pracy i że znając zycie to szybko znajdę, bo mi aż tak nie zależy :) no i mam pierwszą rozmowę kwalifikacyjną :) praca w wydawnictwie taka biurowa, głównie skanowanie książek :) i całkiem nie złe pieniądze, więc zobaczymy czy się im spodobam :D rozmowa jutro :) rano, więc trzymać kciuki!!!!!! a mili maść majerankowa - potwierdzam rewelacja! a kosztuje chyba 1.50 zł ;) Dziś nie dałam małej na noc kleiku ani kropelek! zobaczymy jaka będzie ta nocka! a jeszcze mam pytanie, bo od dwóch dni podaje małej pół łyżeczki kaszki manny i mała dziś zrobiła zielonkawą kupę, może to być od tego glutenu? nic innego nowego jej nie dawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thekasia moja tez w nocy wstaje co 2 godz, pociumka chwile cyca i dalej spi. Nie wiem czy nie wywalę męża z łóżka i nie będę spać z nią bo mam dosc przekładania jej a w przyszłym tygodniu wracam do pracy i bedę w niej chyba usypiac na stojąco. Przez to jej ciągłe jedzenie nocne to ja niedługo zniknę ważę już 49 kilo, po świątecznym obżarstwie zamiast cos nabrać to stracilam kilo, a naprawdę sobie nie żałowałam przy stole i żadne diety nie trzymam. AleksandruniaK ja bym poprosiła twoje zdjecia na pocztę bo nie mam, narazie się nie zrewanżuję, bo nie mam swojego netu i narazie korzystam z laptopa i netu męża, ale jak już całkiem wrócę do cywilizacji internetowej obiecuję o tobie pamiętać Mili Julcia też ma katar. Odciagaj często glutki i będzie dobrze. Ja myślę, że amol nie powinnien zaszkodzić, choć wiadomo, że najlepiejby było zapytać o zdanie lekarza. Jesteś pewna, że ma też kaszel?, moja nauczyła się kasłać żeby ją na ręce wziąć:) i kaszle żeby na siebie uwagę zwrócić.Maść majerankowa bardzo polecała mi moja pediatra, ale nie testowałam jej bo nie było jej w aptece. Deseo super będę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ejmi
przepraszam, że tak pytam ale dlaczego ty ciągle podajesz swojemu Krzysiowi czopki??? Bo dość często piszesz że kwęka, stęka (wydaje mi się że większość dzieci jest takie) ale żeby od razu dawać czopki??? nie jest to żaden atak na ciebie ale nie uważasz że twoje dziecko ma po prostu taką naturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U nas nocka od 20 do 7 !!!! szok... ale oczywiście z 5 pobudkami :/ i po tym ostatnim karmieniu o 5 musiałam Myszkę uśpić na rękach, bo gotowa była już wstać :) My teraz jemy śniadanko i lecimy na ryneczek i do Rossmanna, bo od dziś nowa promocja :))) natalie82 ja mam podobnie Marci w dzień je dość rzadko, bo potrafi nawet do 5 godzin nie jeść a w nocy to średnio co 2-2,5 godz. się budzi i jak daję jej smoka to jest jedno wielkie wycie :/ deseo ja też chcę wystapić :) hehe żartuję...pewnie pięknie wyjdziesz :* toszi fotki poszły :) PS. Swoją drogą to nie lubię jak posty piszą pomarańczowi :/ Chyba Agulinka też tego nie lubi jak dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Ja nie lubię jak piszą pomarańczowi! W dodatku jesli nic nie wnosi to do dyskusji! A w 99.9% nie wnosi. Już widze jak jakaś osoba " z ulicy" martwi się co która robi ze swoim dzieckiem. Ale jak widac niektórzy z tego powodu po nocy spać nie moga! ;-) Może się powinnysmy jeszcze tłumaczyć, dlaczego nie wyszłysmy dziś z dzieckiem na spacer lub umyłysmy wczoraj okna hihi. e tam niewazne. Ale przy okazji widac, że nasze losy są pilnie śledzone. Alex - jak chcesz historię ciąży zwróć się do pomarańczowych, mają z pewnością hihi. Sama sobie dam klapsa za te wredne uwagi. Serio! :-) Ale porządek musi być! My dziś mamy bioderka - Moj wczoraj dzwonił i wystarczy skierowanie z lutego. uff. I widze,ze wszystkie na razie mają same dobre wieści z usg. To dobrze! To tylko czekac aż nasze maluchy ruszą w długą hihi Alex - no to możemy powiedzieć, że pomału Marci idzie z nockami ku lepszemu. Oby. Co do programu to ja bym padła na zawał, bo ja tak naprawdę niesmiała bardzo! I tylko spłonęła bym purpurą pewnie . Ale Deseo- TYś madra i rzeczowa kobitka i dasz rade! Będziemy ogladać, choć o programie nie słyszałam nigdy. Ale już wczoraj poszukałam w necie i prowadzi go pani, której jakoś nie lubię - nie pasuje mi do teleekspressu :-) Ale jako mama tu się z pewnością sprawdza. Bo miła jest z natury, widziałam ją kilka razy w DDTVN. I Kochana jak nie pozdrowisz ciotek forumowych, z którymi, jakby nie patrzec, spedziłaś nie tylko 3 trymestr, to bedzie klaps. Pewnie i tak to wytną hihi. Jejus, Mała nie chce zasnąć.. i musze uciekać.. Zawsze rano dostała butlę i szła spac na 2-3-4 godz a tu nic. Masakra.. Buziaczki! Wróce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejo ejo u nas coraz lepiej na szczescie mi przechodzi i to dosc szybko, no i ja tez uwazam ze amol to swietny wynalazek, maly sie wygrzal nic mu nie bylo po tym amolu w nocy nie kaszlal nie przeszkadzal mu katar nawet nie bylo slychac jak oddycha tak cichutko spal tylko obudzil sie wczesniej niz zwykle bo juz o 6.30... masc majerankowa kupie dzieki... agusia ja juz poznaje kiedy maly kaszle na sile, wczoraj rano to kaszlal nieswiadomie bo jeszcze taki zaspany byl...juz na szczescie kaszlu nie ma, choc czasem mu cos tak harknie w gardle a w nosie pusto:o... gabi trzymam kciuki razem z nikosiem;) ela katar 1,5 mca???? o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! U nas dziś pobudkę zrobił budzik taty i Zuzia się popłakała ;) Normalnie chyba się obraziła, ze to nie ona za budzik dziś robiła hihihi A tak ogólnie to wszystko u nas w normie, czyli Zuzka trochę śpi, trochę dokazuje, czasem się kłoci z mamą :D Kurka jak pomyśle, że 4 maja wracam do pracy to mi się słabo robi :O Ale nie ma wyjścia... Widze, ze dziś nie tylko my kontrolujemy bioderka :) Wizytę mamy na 17 i mam nadzieję, że następna będzie dopiero za pół roku. No i muszę dziś jeszcze resztę porządków w domku zrobić i mogę spokojnie gości przyjmować :) żeby tylko klamki nie pocałowali jak nas pani doktor przeciągnie hihihi Deseo, podziwiam! ja bym się nie odważyła w TV wystąpić :) Czekamy zatem na termin emisji i udanego debiutu (bo to chyba debiut??) :D Agulinka, mam nadzieje, że malowanie przebiegnie bez żadnych problemów i szybciutko do nas wrócisz :) Ejmi mam nadzieję, ze dziś w nocy Krzysio spał ładnie bez żadnych sensacji :) Mili, nie obwiniaj siebie. nie dasz rady uchronić Nikosia od każdego przeziębienia :) Zdrówka i buziaki! A z tym Amolem to ja bym się chyba wstrzymała ;) Gawit trzymam kciuki!! Zuzka się obudziła zmykam ! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki No jak widać nie wszystkie pomarańcze śledzą pilnie nasze losy, bo gdyby tak było to by takich durnych postów nie pisały. Dałam raz czopek i mam się z tego tłumaczyć...nieźle, Ela Ty też się spowiadaj bo też dałaś czopek! i Alex to samo :) że w ogóle komuś się chce to pisać... I tak jak Aguś piszesz, pomarańczowe posty nigdy nic nie wnoszą i fajnie, że z reguły są w ogóle nie komentowane, bo na prawdę szkoda na to czasu. U nas nocka średnia, Krzyś nie śpi spokojnie od jakiegoś tygodnia, pośpi spokojnie do północy i od północy zaczyna się wiercić i co chwilę muszę przy nim stać i trochę go uspakajać. Jak nic to zęby, w nocy posmarowałam mu dziąsełka żelem i pospał spokojnie 2 godziny, o 3.30 zjadł mleczko i pospaliśmy do 7 z minutami, więc ogólnie nieźle, ale to nie są spokojne nocki niestety :O Żal mi go bo widzę że on się męczy....ale co można zrobić, jedynie to przeczekać. No i ja ciągle żyje w stresie bo nie wiem czy to jego zachowanie to tylko te ząbki których w ogóle nie widać, czy coś innego... Po tym co przeszliśmy to ja chyba ciągle będę miała zapalone lampki kontrolne :( Nie wiem czy to przez nerwy czy to przez pogodę ale jestem zdołowana, nie mam na nic siły i nic mi się nie chce. Krzyś jest bardzo absorbujący, sam się nie pobawi bo zaraz wpada w nerwacje....jakoś tak nic mnie nie cieszy.... Deseo - daj znać kiedy będzie emisja :) ja słyszałam o tym programie ale nie miałam okazji oglądać, zresztą teraz to w ogóle nie mam czasu na śledzenie nowości w telewizji bo tyle rzeczy do zrobienia w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit - powodzenia na rozmowie :) jak Ci nie zależy na pracy to pewnie ja dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowe miałam na 8 rano, więc już jestem :) praca byłaby bardzo fajna :) super zarobki (jak na Łódź), godziny do wyboru albo 7-15 albo 8-16 od poniedziałku do piątku! skanowanie książek dla wydawnictwa, a więc trochę nuda, bo stój 8 godzin przy skanerze ;) no ale spodobało mi się i teraz mam czekać na tel. co dalej. do końca nastepnego tygodnia jak nie zadzwonią to znaczy, że mnie nie chcą :) Nie mam żadnych przeczuć ;) pozostaje czekać cierpliwie :D Ejmi , ALex, Ela he he musicie koniecznie się wyspowiadać dlaczego podajecie dzieciom czopki :o Jezuuuuuu paranoja! po co ktoś w ogóle to komentuje ?? Ejmi wiesz chyba się domyślam kto to pisze :o i szczerze to nadal nie rozumiem po co łażą za Tobą po innych forach :o Deseo koniecznie daj znać kiedy emisja i o której godzinie! będę oglądała na pewno! kurde a wiecie co? właśnie uśmiałam się z mojego dziecka. mam teraz na sobie taką żółtą bluzkę w kolorowe kropki i małej się bardzo podoba :) patrzy na nią jak urzeczona :D , ciągnie mnie za nią aż wreszcie patrzy na moją bluzkę i na swoją i tak śmiesznie raz na moją, raz na swoją i coś jej eweidentnie nie pasuje :D A u nas nocka też stekająca :( mała popłakiwała przez sen, kręciła się :( ja już nie wiem! nie dałam jej wczoraj tego kleiku ryżowego, a też miała problem z gazami :( przed każdym bączkiem się kręciła i prężyła :( w dzień nie ma tego problemu, więc czemu w nocy? chyba musze iść z tym do lekarza, bo jakoś mi się to nie podoba! No i u nas pochmurno! pewnie na dłuższy spacer nie pójdziemy, ale na zakupy do Biedronki i Rossmanna muszę lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×