Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

OFICJALNIE ROZPOCZYNAM NOWY TOPIC DLA BABECZEK,KTORE MAMUSIAMI ZOSTANA W LISTOPADZIE!!!!! JA MAM TERMIN NA 1 LISTOPADA CZYLI JAK NA ZALOZYCIELKE TOPICU PRZYSTALO DATA ODPOWIEDNIA :) MAM JUZ SYNKA ,KTORY MA 17 MIESIECY I MA NA IMIE NATAN,O PIERWSZEGO BRZDACA JAK I O DRUGIEGO STARALISMY SIE Z MEZEM BARDZO KROTKO Z CZEGO OGROMNIE SIE CIESZE BO NALEZE DO NIECIERPLIWYCH ;) DZIS SKORO SWIT ZROBILISMY Z MEZEM TEST I BLADA DRUGA KRECHA WYWOLALA U NAS EUFORIE !!!! CZEKAM NA NASTEPNE MAMUSIE,KTORE JESZCZE NAWET O TYM NIE WIEDZA,ZE POD ICH SERDUSZKAMI ZACZYNA SIE NOWE ZYCIE....... NIECH SIE SYPIA LISTOPADOWE MALUSZKI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję serdecznie !!!! ja jestem mamą z 2 listopada 2006 :) Życzę spokojnego, bezproblemowego oczekiwania na maluszka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Gratuluję przede wszystkim! Ja mam termin na koniec października, więc kto wie - czy nie przenoszę na początek listopada :P I też już jestem mamą - ale 16-miesięcznej dziewczynki. :) Spokojnej ciąży życzę!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE WAM BARDZO DZIEWCZYNY :) ROWNIEZ MAM NADZIEJE,ZE TAKA WLASNIE BEDZIE TA CIAZA CZYLI BEZPROBLEMOWA:) MOJA PIERWSZA CIAZA BYLA WSPANIALA TAK JAK I POROD WIEC PO CICHU LICZE NA TO SAMO TYM RAZEM A JAK BEDZIE ??? CZAS POKAZE.... DZIS RANO ZROBILAM KOLEJNY TEST I DRUCHA KRECHA WYSZLA JUZ WYRAZNIEJSZA TAKZE WATPLIWOSCI ZOSTALY ROZWIANE - DZIDZIUS W BRZUSZKU JEST!!! TAKA JESTEM SZCZESLIWA I PELNA OBAW ZA RAZEM BO TO DOPIERO POCZATEK A DALEKA DROGA PRZEDE MNA,Z DWOJKA JUZ JEST ZUPELNIE INACZEJ BO TRZEBA JAKOS POGODZIC OPIEKE NAD MALUSZKIEM ZEBY STARSZEGO DZIECIACZKA NIE ODSUNAC NA BOK A PRZECIEZ TAKI SWIEZO NARODZONY OKRUSZEK POCHALNIA BEZ RESZTY WLASNIE PIJE KAWKE BO PRZY TAK WCZESNYM WSTAWANIU I INTENSYWNYM DNIU NIE JESTEM SOBIE W STANIE JEJ ODMOWIC ,SZCZEGOLNIE TEJ PIERWSZEJ PORANNEJ....NO COZ ...JAKOS KROPECZKA TO ZNIESIE:) CZEKAM NA WAS DZIEWCZYNY,TESTUJCIE I DOLACZAJCIE DO MNIE A Z CALEGO SERCA ZYCZE DWOCH TLUSTYCH KRESECZEK TYM,KTORE SOBIE ICH ZYCZA OCZWISCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę :) dopiero co ja miałam termin na listopad 2008 :) ależ czas zapiernicza :) gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za kolejne pokolenie Listopadówek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE KASSUM I TOBIE ROWNIEZ GRATULUJE LISTOPADOWEJ POCIECHY,JA SAMA NIGDY NIE CHCIALAM ZEBY MOJE DZIECKO BYLO SPOD ZNAKU SKORPIONA ALE WIDAC NA NIE WSZYSTKO MAMY WPLYW:) OBY BYLO ZDROWE POZDRAWIAM I WCIAZ CZEKAM NA MOJE LISTOPADOWECZKI,KTORE JUZ TESTUJA LUB DOPIERO ZACHODZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE TRADYCYJNIE ZROBIC WPIS BO SKORO JESTEM TU SAMA TO KTOS MUSI PISAC:) MOJA KROPECZKA JEST DLA MNIE BARDZO LASKAWA BO NIE DAJE O SOBIE ZBYT WIELE ZNAC,MAM DELIKATNE SKURCZE I CZUJE OGROMNY PORANNY GLOD ALE TO RACZEJ SPRAWIA MI PRZYJEMNOSC BO PRZYNAJMNIEJ WIEM,ZE JEST:) CHYBA WCIAZ DO MNIE NIE DOTARLA TA WIADOMOSC BO CZASEM O TYM ZAPOMINAM NA MOMENT A POTEM SIE SAMA DZIWIE JAK MOZNA ZAPOMNIEC CHOCBY NA SEKUNDE O TAKIM CUDZIE!!!! NO I OCZYWISCIE SENNOSC ZAPANOWALA NADE MNA CALKOWICIE I MUSZE NAWET CHODZIC NA DRZEMKI RAZEM Z NATANKIEM BO BEZ TEGO DO WIECZORA BYM NIE DOTRWALA DOBREJ NOCKI DLA WSZYSTKICH NIESWIADOMYCH JESZCZE SWEGO STANU MAMUSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY:) GDZIE SA WSZYSTKIE LISTOPADOWE MAMY???? KOCHANE TESTUJCIE BO MI SMUTNO SAMEJ CZEKAMNA WAS MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego krzyczysz
dlaczego cały czas krzyczysz? W netykiecie pisanie dużymi literami oznacza krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dopiero ja miałam termin na listopad. Autorko spokojnie..ja dowiedziałam się o ciązy dopiero 21 marca....w ciągu miesiąca dołączą dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam serdecznie i cieplusio pozdrawiam. Jestem listopadówką 2008, która urodziła w grudniu :). Życzę spokojnej i łagodnej ciąży, bez problemów i mdłości oraz szybkich narodzin oczekiwanego maluszka. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne gratulacje od listopadówki 2008 która ostatecznie grudniówką została :) spokojnych i radosnych 9 miesięcy życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mozliwe ze
juz wiesz ze masz termin na listopad???:O dopiero na październik dziewczyny dołączaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie pisz capsem!!!!!!!!!!!!! to w netetykiecie oznacza krzyk i wrzask i zle sie takie posty czyta, wygladasz na mila dziewczyne ale na litosc Boga bez capsa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) coz,ja bardzo lubie pisac duzymi literami bo nigdy nie mam problemu co z duzej co z malej ,nie musze imion zaznaczac z duzej co jest denerwujace dla mnie i chyba dlatego zawsze wybieram capsa jak to nazywacie ;) nie wiedzialam ,ze moze to komus przeszkadzac ale jak widze mylilam sie.... dziekuje listopadowym mamom za gratulacje i dobre slowo a szczegolnie peppetti ,ktora jest mi bliska z wrzesniowek ;) rozumiem rowniez,ze dziewczyny dolacza z czasem ale bardzo chcialabym juz sie z kims dzielic tym wszystkim co obecnie przezywam:) jestem z natury osoba bardzo niecierpliwa i czekanie nie jest moja najmocniejsza strona,w tych sprawach jednak niczego sie nie przyspieszy tak wiec czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszlam cos napisac bo pustki straszne tutaj a chyba juz czas zeby ktos do mnie dolaczyl ,ja mialam wyjatkowy cykl ale teraz zdecydowanie zaczyna sie czas kiedy listopadowe mamy testuja:):):) u nas wspaniale,zadnych objawow ciazy,samopoczucie wysmienite,chodzimy spac o 8.30 ostatnio bo kruszynka zabiera nam duzo energii urzadzajac sie w swoim nowym mieszkanku ale jak odespimy swoje to w dzien jest super:) synka przenosimy do wlasnego pokoiku i wlasnie trwa malowanie na zielono,a my bedzieli miec 8miesiecy zeby zlapac troche spokoju przed nastepnym skrzacikiem halasnikiem pozdrawiamy i uciekamy na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
Witam Po paru miesiącach starań właśnie pojawiły się dwie wielkie krechy - termin jak nic wypada w listopadzie;) Wielkie szczęście i jeszcze większe obawy ale mam nadzieję że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga78
Gratuluję. Ja jeszcze nie wiem ale mimo chęci chyba nie dam rady być mamą Skorpionika :) choć bardzo bym chciała. Najbliższy tydzien pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajutka witam na forum mamus listopadowych-hura :) nareszcie nie jestem tu sama!!! wszystko bedzie dobrze-musi byc!!! iga78-trzymamy kciuki...kto wie...szansa jest zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
iga78- pewnie że szansa jest zawsze, a jak nie ten miesiąc to następny. trzymam kciuki;) ja też troszkę czekałam i powiem Ci,że zaczynałam troszkę się niecierpliwić, ale jak widzisz czasem warto troszkę poczekać. Greta78- świetnie że założyłaś ten topik, gdy parę dni temu zauważyłam dwie krechy na teście zaczęłam szperać na kafeterii w poszukiwaniu przyszłych mamuś z terminem na listopad. Wiem że trochę wcześnie ;P ale ciąża jest dla mnie czymś tak nowym i nieznanym,że chciałam mieć kontakt z kimś,kto przechodzi to samo mniej więcej w tym samym czasie co ja. No i wczoraj znalazłam Ciebie.Co dwie to nie jedna;) teraz musimy tylko cierpliwie poczekać na resztę, bo jestem pewna że będzie nas duuuuużo. Ciebie też nadal pobolewa brzuch? Jak Twoje samopoczucie, masz jakiekolwiek objawy?ja pobolewania brzucha i ochotę na ogorki kiszone,ktorych nigdy wcześniej nie mogłam przełknąć;P no i bol w krzyżu. Ale to może od dzwigania dzieci bo pracuję w przedszkolu.Uciekam do pracy;) życzę wszystkim miłego dnia i owocnych starań;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga78
kajutka- wiem, że szansa jest zawsze. Ja już jestem mamą 2 latka który jest owocem starań "za pierwszym podejściem" . W tym msc jakoś tak wyszło, że chyba nie wyjdzie .... a z kolei nie wiem czy chciałabym w okolicach świat Bożego Narodzenia leżeć w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
gratuluję synka;) nie wiem czemu myślałam że starasz się o pierwszego dzidziusia. mając w perspektywie małego brzdąca myślę, że nawet ewentualny "świąteczny" pobyt w szpitalu można jakoś znieść..najważniejsze jest to żeby wszystko było ok i żeby 2 krechy się pojawiły. I tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki taki temat juz jest:) Ja testuje w niedziele jesli wyjdzie pozytywnie to oczywiscie przylaczam sie do was:) termin wypadlby ok 8 listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
milutkaa- będziemy trzymać kciuki za niedzielny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga78-o to mamy synkow w podobnym wieku:) moj ma 17miesiecy i jest bardzo zywym chlopcem dlatego muysimy szybko dostarczyc towarzysz do zabaw naszemu natankowi;) a o swieta sie nie martw bo jak teraz sie udalo to do swiat zdazysz zapomniec bole porodowe;) kajutka-brzuch tak jak przed okresem czasem sie odzywa ale bardzo delikatnie,sennosc maksymalna bezlitosna a tak to czuje sie wspaniale -oby tak do konca:) poprzednia ciaze mialam rewelacyjna i w duchu wierze,ze ta bedzie taka sama a czy mam racje czas pokaze....tym razem gorzej ze spaniem bo synek nie daje tak poleniuchoiwac jakby sie chcialo:) milutka-czekamy z zacisnietymi kciukami-oby do niedzieli:) pozdrawiam was dziewczyny goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Z przyjemnością do Was dołączam bo mam ogromną nadzieję, że będę mamą właśnie takiego małego Skorpionika :) Czuję, że tak będzie ale nie chcę się nakręcać. Podobnie jak u Igi78 najbliższy tydzień pokaże a jeśli pokaże te wyczekiwane dwie krechy to będziemy 8 listopada rodziły razem Milutkaa. W lutym rządzi Walenty więc może zamoczy swój święty palec w tych staraniach o nasze dzidzie xD. Greta78 i Kajutka serdeczne gratulacje, trzymajcie za nas kciuki abyśmy mogły razem z Wami dołączyć do grona szczęśliwych ciężarówek. Pozdrawiam też wszystkie listopadowe mamy, które odwiedziły ten topik żeby wspierać obecne listopadówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha8111
Witam Serdecznie wszystkim gratuluje i trzymam kciuki za te które jeszcze nie testowały. Ja właśnie się dowiedziałam że zostanę mamą i prawdopodobnie termin mam na 1-2 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
mycha811-gratuluję;) powolutku zaczyna nas przybywac..oswoilas się już z myślą że zostaniesz mamusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×