Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość mycha881
Miśka to gratuluję strasznie się cieszę:) że wszystko ok. Zobacz takie maleństwo a serduszko już bije, niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie listopadówki :) Bardzo się cieszę, że znalazłam ten topic - wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji i możemy się dzielić swoimi spostrzezeniami i odczuciami. Dwie magiczne kreski zobaczyłam 12.03 :))) Według jakiegoś internetowego kalendarza termin wypada na 11.11, dzisiaj zaczęłam 7 tydzień. Jest już nas sporo na forum :) może napiszecie z jakich jesteście miast. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Ja jestem z Częstochowy i dzisiaj u nas pochmurny dzien. Chociaż wczoraj w pierwszy dzień wiosny słoneczko do nas zawitało i na spacerek z synkiem udalo sie wyjsc. Mi według kalendarza internetowego termin porodu wychodzi na 16.11, a do lekarza dopiero sie wybieram 31.03 marca i juz nie moge sie doczekać wizyty. Od kilku dni dość mocno mnie mdli i najbardziej mi wtedy pomaga przegryzienie suchej bułki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
Witajcie dziewczynki, też jestem w ciąży. Wg kalkulatora internetowego wychodzi mi termin na 09.11.2009;) Jestem brdzo szczęśliwa, aczkolwiek jest parę rzeczy które mnie niepokoją. Pierwszą z nich jest bolące podbrzusze, to najprawdopodobniej przez duże tyłozgięcie macicy- wg mojego gina, po drugie musze własnie z tego samego powodu leżeć caly czas na brzuchu zeby mi sie ta macica troche wyprostowała. Chodzę do dobrego gina, ale nie założył mi jeszcze karty ;)wychodzi mi ze koncze 5 tc. pozdrawiam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1803
Mycha - tak sobie wlasnie pomyslalam... takie maciupkie i juz serduszko mozna podsluchac. Az nie moge sie doczekac nastepnego ugs. Nastepna wizyte mam 18.04, a potem cos, czego chyba najbardziej sie boje czyli 8.05 usg genetyczne. Monia - mnie tez mdli i na to pomaga zjedzienie czegokowiek... jak tak dalej pojdzie to niedlugo Greenpeace zacznie mnie spychac do morza... Kiki, grachamka - milo, ze dolaczylyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dziewczyny zazdroszcze że byłyście już na usg i widziałyście swoje maleństwa :) Ja ide dopiero w czwratek - cała wieczność :/ Bedzie to 7my tydzień i 3 dzień ciąży - mam nadzieje że będzie już widać nasze kochane serduszko :) Wczoraj byłam na chrzcinach u mojego 3miesięcznego bratanka. Taka mała istotka jest niesamowita, cudowna, kochana...brak słów :) a jadlam jak oszalała - na wszystko miałam ochotę i wszystko mi smakowało (nam smakowało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Witam wszystkich, ja tez na listopad. Niestety u mnie z problemami, plamię, leżę i biorę duphaston, a jestem po poronieniu zatrzymanym w sierpniu zeszłego roku , ale wierzę, że się uda. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
agusiaradom ja jestem w 6 tc, nie plamie dzięki Bogu, ale mam leżec. Leże od 2 tygodni i juz mam dość. mam leżec caly czas na brzuchu zeby mi sie macica wyprostowała bo mam tyłozgięcie. trzymam za Ciebie z całej siły kiuki i wierze ze nam się uda ;)))) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
zapomniałam dodać ze biorę luteinę dopochwowo, przez pierwsze dwa tyg 3 Xdz, i od wczoraj przez kolejne 15 dni 2Xdz.i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dawno tu nie zaglądałam. U mnie niewiele się zmieniło. 7 tyg i mdłości 24 na dobę. Agusiaradom i Grahamka30 trzymajcie się. Na pewno Wam się uda. Zresztą nie można inaczej mysleć. Powiedzcie Dziewczyny czy zamierzacie robić usg trójwymiarowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropcia - na pewno bedzie widac. Zabierz tatusia - moj jak zobaczyl to malo sie nie poryczal. Na pytanie gina \"cieszy sie pan?\" zapadla glucha cisza, a potem bylo takie z wnetrza \"yhm\" ;D chce dzidzie - gratulacje i witaj :) grahamka - ja tez mam tylozgiecie, ale na szczescie kruszynka tak sie usadowila, ze nic nie trzeba robic - podobno sama sobie poradzi :) Zobaczymy jak to bedzie z porodem... Zycze Ci duzo cieprpliwosci, Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnica - ja mialam takie w sobote. Moj gin po prostu ma wypasiony aparat i lubi sie nim bawic. Na pewno wyglada to zupelnie inaczej niz na normalnym - rozmazanym czarno-bialym. Ale na razie to nie polecam, bo widac tylko wnetrze pecherza plodowego i jakis nieregularny ksztacik :) Acha! Ktos sie pytal o seks. Mnie gin powiedzial, ze wszystko jest ok, ale zeby sie wstrzymac do 10-12 tyg., bo roznie to bywa. Ciaza jeszcze nie do konca jest zagniezdzona i lepiej nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka powiedz mi, czy to prawda,że na trójwymiarowym w około 18 tyg widać ewentualne wady płodu? Zaczynam się stresować bo już wszystkie koleżanki dobrze doradzają........ Czy zwykłe usg też to wykaże? Wiesz coś może na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
grahamka30 , co robisz, jak spędzasz czas? Bezczynnośc mnie dobija, jak nic nie robię to za dużo myślę, najchętniej to bym siedziała cały dzien na necie ale wiadomo, że powinno się 4 godz. dziennie. Ja narazie przekraczam ten czas, ale nie mam nic innego do roboty, a w TV nuda. Siostra ma mi przywieźć książki ale to dopiero za parę dni. Dziś wogóle nie plamiłam, więc narazie humor mi dopisuje, tylko ta nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosnica - normalne wykaze. To 3D w przypadku położnictwa to raczej taki bajer jest. Okolo 12 tygodnia moza juz robic piewsze usg genetyczne. Jakie dokladnie choroby w tedy wychodza, to nie pamietam, ale na pewno zespół Downa. Ja na razie staram sie o tym nie myslec, ale na pewno stres bede miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, w ten sposób stresują mnie znajome. Nie zrobisz to później sobie nie darujesz. W pierwszej ciąży nie robiłam tylko normalne. Zapytam też gina co on radzi. Mam do Niego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie mi jeszcze w jednej sprawie. Zaczyna boleć mnie gardło. Co mogę wziąć, żeby nie lecieć od razu do lekarza i nie zrobić krzywdy dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
witajcie dziewczynki ;) agusiaradom - pytasz co robie??? siedze na kompie (wiecej niż 4 h) śpię, jem, leże i czytam. Od 2 tygodni każdy dzień wygląda tak samo. od rana czekam do 15 az mąż przyjdzie z pracy a potem tylko do wieczora i kolejny dzien mija ;)))))) ja też kochana jak siedze w domu to po głowie chodzą mi same durnoty, i ciągle się martwie tymi bólami brzucha. Mam nadzieje ze to tylko to tyłozgięcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
zlosnica mnie jak bolało gardło to plukałam je co 1,5 godz z wodą z solą na zmianę z wodą +wodą utlenioną. A jak to Ci nie pomoze to sprobuj moze hemeogene 9 . powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka1803 - chciałabym żeby tatus był na usg, on tez bardzo chce ale pracuje w delegacji i jest w domu tylko w weekend :( Aleeee - zmieniłam gina, przyjmuje w soboty także mój mężczyzna będzie mógł chodzić ze mna, trzymac mnie za łapkę i oglądać dzidzię :)) Dobrze że ja jestem teraz w domu bo jeszcze pół roku temu też miałam projekt daleko od domu i non stop byłam w delegacji. Oj ciężko by mi wtedy było pogodzić ciąże z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
miśka1803 powiedz mi czy Ciebie moja droga boli brzuch przy tym tyłozgięciu macicy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
nie wiem czy to normalne, ale dziś co zjem, to lekko mnie mdli iboli mnie też żołądek ,i pogoniło mnie już kilka razy do WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
po za tym jestem zupełnie sama narazie, mąż wyjecchał wraca jutro wieczorem, tylko teściowa co jakis czas przynosi mi jedzonko, synek też u niej, bo się nudzi z mamą, która nic nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. chciałabym przyłączyć się do Was. Dzisiaj upływa mi 28ddzień cyklu. Mam nadzieję że @ nie przyjdzie!!!! tak bardzo bym chciała żeby się udało.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grahamka 30 jakie proporcje używałaś jeżeli chodzi o wodę utlenioną i sól? Witaj Kasza. Mam nadzieję że niedługo zamiast okresu zobaczysz dwie kreski na teście. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już schizuję, we wszystkim dopatruję się objawów, a tak naprawdę w tym cyklu mam małe szanse :((((( bo jak byłam u gin to przy okazji zrobiła mi usg (ale na starym sprzęcie, byłam nawet zaskoczona że on tam jest bo zawsze wysyłała mnie gdzie indziej; powiedziała że nie lubi robić na tym bo nigdy nie jest pewna diagnozy). no ale powiedziała że jej zdaniem pęcherzyk nie pęknie (to był 15ddzień cyklu). Ja i tak liczę na cud....... mam nadzieję że nie pomyliła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
zlosnica77 weź w połowie szklanki ciepłej wody rozpuść łyzeczke soli i płucz gardeło ;), to jedna mieszanka a druga to : łyżke wody utlenionej wlej do mniej niż poł szkalnki ciepłej wody.płucz raz jedną raz drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnica - na bol gardla w ciazy tylko Tantum verde w pastylkach. Zapytaj w aptece, ale mnie wlasnie to dali i powiedzieli, ze tylko Tantum ma zezwolenie na stosowanie w czasie ciazy. Jak chcesz to jeszcze jutro sprawdze w jakis Lekach wspolczesnej terapii albo Farmakopei Polskiej. Tym 3D sie nie stresuj. Normalne tez wszystko wykrywa. Jak cos bedzie nie tak, to na pewno skieruja Cie na jakies bardziej szczegolowe badania, ale to na pewno nie bedzie konieczne :) kropcia - i tak trzymaj! ja tez specjalnie zmienilam gina, bo moj luby pracowal akurat w dni przyjec mojej stalej lekarki :) I trafilam na na prawde fajnego czlowieka (tez w soboty;)). Na usg co prawd za reke trzymal mnie lekarz, ale przyszly tatus siedzial sobie przed wlasnym monitorkiem :) Smialismy sie z ginem, ze jeszcze mu popcornu tylko brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×