Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia888

Prezent na ślub

Polecane posty

Gość Kasia888

Potrzebuję rady dotyczącej prezentu ślubnego, ale nie takiego zwykłego. Sytuacja wygląda tak, że państwo młodzi jak to często bywa zażyczyli sobie prezenty po prostu w postaci pieniędzy, jestem córką rodziców, którzy póki co mnie utrzymują i to oni finansują owy duży prezent, ale zostałam zaproszona z chłopakiem, tak jakby osobno, no i nie stać nas na prezent w postaci kasy, gdyż mała kwota wyglądałaby śmiesznie, myślę, że lepiej kupić coś "pamiątkowego", może z poczuciem humoru...a że nigdy się za czymś takim nie rozglądalam to za bardzo nie wiem ani gdzie szukać, ani czego...Byłabym wdzięczna za podrzucenie jakiś przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuu123
powiem Ci że wolała bym dostać w prezencie już te 50 100 zł bo pewnie wydasz tyle na prezent jakiś śmieszny a co możesz kupić śmiesznego hmmm maskotkę dużą jakieś bzdurki w sklepach ze śmiesznymi upominkami ???? na prawdę pomyśł ewentualnie pościel itp ale musisz wiedzieć jaki styl preferuje młoda para a z tym jest zazwyczaj ciężko a pościel ręczniki - mam tu na myśli prezenty przydatne też sporo kosztuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz kupic
jakas stylowa ramke na zdjecie, takie cos na pewno sie przyda w domu i bedzie jednoczesnie pamiatka i ladnie wygladalo. a i wydatek niewielki. nie wiem, czy mieszkasz w duzym miescie czy w mniejszym, ale w kazdym z wiekszych miast jest galeria a w niej jakis sklep z elementami dekoracji wnetrz. nie wiem tez jakie pokrewienstwo laczy Cie z mloda para (i czy w ogole jakies laczy), ale mozesz im na prezent zrobic wlasnorecznie ladna laurke z zyczeniami (jakims wierszykiem, czy słowami piosenki itp.) i wlozyc w te ramke. potem laurke beda mogli schowac na pamiatke i wlozyc zdjecie ze slubu. ja bym wolala taki prezent od poscieli, recznikow czy maskotek, bo przypuscmy za 50zl nie kupisz ladnych recznikow, a ramke na pewno znajdziesz piekna i gustowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem to jakies dziwne
a jestes juz pełnoletnia? Pracujesz czy wciąz dalej się uczysz? U mnie w rodzinie to jest tak, że jezeli dzieci mieszkają jeszcze z rodzicami i uczą się to poprostu nie daja nic albo inaczej prezent dają wspólnie z rodzicami czyli tą jedną wspolną koperte tylko moze oddzielne kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia888
nooo hmm...studiuję... więc jak najbardziej prezent od dorosłych dla dorosłych. /powiedzmy że mam do przeznaczenia 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za ręcznikami, ręczniki się zawsze w domu przydadzą nawet jak kupisz nie ten kolor to zawsze przydadzą się w zapasie dla gości moj pomysl to zestaw kawowy, fajny nowoczesny mlynek do kawy +2 ladne filizanki + dobra kawa (najlepiej ze specjalistycznego sklepu z kawą) ładnie zapakować Ramka - nie bardzo mozesz nie trafić gust Pościel - mozesz nie trafic w odpowiedni materiał i wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu dołożyłabym te 150 zł do koperty rodziców i się dopisała do ich kartki.. studiujesz, więc to jest zrozumiałe. moim zdaniem to lepsze niż jakiś (może nietrafiony) prezent. na moje oko ten pierwszy młynek nie wygląda na swoją cenę.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajaca sie na pawianach
Jestem za mlynkiem i kawa. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w warszawie w zlotych tarasach jest sklep 'five o'clock' z kawa i herbata. Ja tam zawsze kupuje preenty i zawsze sa super. Niedawno kupilam szwagierce pod choinke zestaw pieciu herbat i sok malinowy - wszystko razem wyszlo ok. 45 zlotych. Do tego dwie ladne filizanki ale w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraza mnie to
ze studiujesz i nie masz zadnych pieniedzy odlozonych ktore mozesz dac w prezencie, albo moze po prostu nie chcesz swoich ruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dołóż te 150zł do koperty rodziców i podpisz się na ich kartce. a od siebie daj kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraza mnie to
ludzie, zeby kupic posciel trzeba znac wymiary! moze oni maja 200x220?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel to jest głupi pomysł, no chyba że się zna upodobania kolorystyczne, materiały a przede wszystkim wymiary poza tym ten prezent jest tak banalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że temat już mocno nieaktualny ale myślę, że i tak nadal są osoby, które mają podobny problem - mnie samą czeka niedługo wyjazd na wesele znajomych mojego chłopaka ale nie zastanawialiśmy się jeszcze co kupimy / wręczymy - natomiast można coś fajnego kupić za niewielkie pieniądze (mam tu na myśli jakiś niewielki sprzęt AGD, komplet kieliszków, serwis do kawy czy jakąś skrzynię - te ostatnie wcale drogie nie są, w necie znalazłam takie na wiano.eu) plus do tego bukiet kwiatów :) I już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup karmę dla psów to młodzi sie ucieszą i zawiozą do schroniska przeciez wszyscy młodzi to takie szlachetne państwo dbajace o zwierzaki i dzieci z Domów Dziecka :) szkoda że tylko na pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba pomysł, żeby się zrzucić młodym w kilka osób np. na jakiś fajny wyjazd. Na przykład do spa. Wiem, że na pojezierzu brodnickim jest takie fajne miejsce - SPA Głęboczek. Można pochodzić, są trasy do nordic, spływ kajakowy a w spa robią zabiegi z winoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszlym roku poszlam na wesele, do rodziny. Tak sie skladalo ze moj akurat nie mial pracy. Mieszkamy juz sami, za granica. Wiec nie tylko na prezent, ale tez na bilet musialam wyda kase. Wiec dalismy tylko 200 zl, na wiecej nie bylo nas stac. JAk ona chce pieniadze, to ja bym to uszanowala. Wole dac te 150 zl, niz jakis prezent, ktorego ewidentnie nie chce. W moim przypadku tez chcieli pieniadze? Mialabym nie pojsc? Przeciez to rodzina. Teraz my mamy slub i robimy wesele. Na pewno sie nie obraze jak ktos mi da malo kasy znajac jego sytuacje. Poza tym jest duzo osob, ktore pragne miec ze soba w tym momencie nawet jakby mi nic nie daly. A panstwo mlodzi nie robia wesela zeby im sie zwrocila kasa. Takie moje skromne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×