Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkizapiornikiem

który kolor włosów lepiej będzie mi pasował??

Polecane posty

Gość mała zapytajka
teraz to własciwie mam ciemny odcień rudości, ale zawsze podobały mi się intensywne, jasniejsze. Taki dość mocno rzucający się w oczy,miałam tylko raz, kiedy z blondów przeszłam na rudy -przy pierwszej koloryzacji. Extra były -obce dziewczyny mnie zaczepiały, co za kolor noszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynalam od lagodnych odcieni zeby dojsc do bardziej intensywnego ale osignelam juz maxymalnie ciemne jakie moge miec, mam jasna karnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zapytajka
ja naturalne mam ciemne włosy, więc wsciekłych rudości nie osiągnę -chyba, że przy wcześniejszej dekoloryzacji, ale już dość się narozjaśniałam i zniszczyłam włosiny, żeby jeszcze je męczyć;) Niech już sobie są, jakie są. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie to
http://www.akademiakoloru.com/artykul,3,24.html Typ urody, a kolor włosów Jak twierdzą styliści Polki prezentują najczęściej chłodny typ urody, a bardzo chętnie farbują włosy ciepłymi kolorami. To duży błąd. Odcień włosów powinien harmonizować z odcieniem karnacji i oprawy oczu (link 3.1 Typy urody). Kobiety mające ciepły odcień skóry powinny farbować włosy na odcienie złotego blondu, jasnego, złotego, mahoniowego lub miedzianego kasztanu i wszelkie ciepłe rudości. Kobiety o zimnym typie urody powinny wybierać odcienie zimne: popielate i platynowe blondy, chłodne, zgaszone brązy i czystą lub granatową czerń.Zupełnie inaczej jest z dobieraniem koloru włosów do koloru oczu: panie o tęczówkach zielonych, szarych i niebieskich będą się dobrze prezentować w ciepłych, złotych odcieniach włosów, natomiast posiadaczki oczu brązowych, piwnych i orzechowych powinny wybierać farby z chłodnej palety barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zapytajka
hehe, no to mam wybrać, jesli mam ciepły odcień skóry i piwne oczy?:D Oba przedstawione wyżej warianty, się wzajemnie wykluczają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zapytajka
*no to co mam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zapytajka
a wracając do autorki i jej pytania- na jej miejscu, wybrałabym brąz, zamiast rudości. Ma świetne, błękitne oczy. Bardzo łądnie by się prezetowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika DD
skoro masz ciepły odcień skóry i pwne oczy wybrałam bym jakis brąz.. zazdroszcze ci takiego odcienia skóry, swietny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkizapiornikiem
ta właśnie też się zastanawiam że w brązie takim jak na zdjęciu drugim było by ok..może troszkę jaśniejszy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zapytajka
jakbym miała takie ładne oczy, jak Ty, machnęłabym sobie brąz, żeby je jeszcze bardziej podkreślić. Byłby fajny efekt. W każdym razie, ja tak bardzo lubię, ale wybór oczywiście należy do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgffggggggh
moim zdaniem nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten braz by ci pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haris ma rudą cipę więc jej
pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zapytajka
no ładny ten "jessikowy" ostatni;) zresztą z taką twarzą, we wszystkich kolorach jej dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkizapiornikiem
oj tak ładny..ale z takim ciałem i twarzą to naprawdę we wszystkim było by jej ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladasz na mloda osobe a tak ciemne kolory na pewno cie duzooo postarza:) jesli masz jasna cere to bedziesz dardzo blado i sztucznie wygadala z tym kolorem. masz typowa urode blondynki i mysle ze ten kolor lub bliskie odcienie sa dla ciebie najlpesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda ze
masz urode typowej jasnej blondynki i mozesz potem plakac jak przefarbujesz bo przefarbowac na ciemno to nie problem ale pozniej wrocic do blondu to dlugie miesiace meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkizapiornikiem
spróbuje jeszcze z programem i moze wkleje wtedy zdjęcia jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz naprawde sliczne oczy
i ten kolor wlosow ci pasuje jak najbardziej.nie zmieniaj.najwyzej dodaj pare pasemek jasno brazowych lub miedzianych pozniej mozesz zalowac koloru brazowego lub rudego ktory doda ci kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazaz jakies seksi foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze w brazie naprawde
wygladalabys ladnie i ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfd bdf
O jesssu na pewno nie ten który teraz masz. Dobry byłby lekki ciepły brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ae wy sie goroczkujecie przy
tych blondach.no zesz kto ma jasny blond to kazdy naskakuje ze wiesniactwo i wogole.no to po chuj jest w farbach taki odcien skoro nie mozna go sobie robic bo to obciach.wszystko jest dla ludzi.zostaw ten kolor bo ci w nim ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmoladaka
zgadzam sie z postem powyzej.ladnie dziewczynie w blondzie jest to ladny kolor i nie jebutniety plukanka i nie podchodzi pod fiolet jak to maja zwyczaje robic niektore panny wlosy sa zadbane i niepopalone.zawsze mozna dodas jakies pasemka czy cos ladne masz oczy i jeszcze z ta niebieska bluzka boski efetk :D moze zrob ciemne pasemka na poczatek i stopniowo sprawdzaj w czym ci jest lepiej i w czym sie lepiej czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×