Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jedna zła

spotkanie z facetem z netu

Polecane posty

Gość taka sobie jedna zła

poznałam jakis czas temu na czacie super gościa, codziennie piszemy na gg dzwonimy do siebie mamy kontakt ze sobą cały dzień, zakochałam sie... wiem to głupie praktycznie go nie znam, mieszka ode mnie jakieś 100km ale aktualnie pracuje w w-wawie. Jutro przyjeżdża do mnie na weekend, sama nie wiem czy dobrze robie że sie z nim spotkam i spędzimy sam na sam 2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko spoko
Wszystko spoko, tez czesto na czacie szukam sobie dupeczek na ruchanie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jedna zła DASZ ZNAĆ JAK BYŁO? CZY SIE ROZCZAROWAŁAŚ ? UCIEKŁAŚ ? BIERZESZ ŚLUB ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj że przez neta on może wszystko koloryzować a tak naprawdę w rzeczywistości może się okazać zupełnie inną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczulinna
ONE 🖐️:) Levviatan🖐️:) ...Autorko uwazaj: bo gosc moze sie okazac kiepski w lozku, albo to moze np.zboczeniec...:o i co zrobisz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibi
taka sobie jedna zła ale idiotka z Ciebie :-) Faceta ktorego nie znasz zapraszasz do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boisz się autorko ?? może załatw jakieś odwiedziny \'\'przypadkowe\'\' koleżanki pierwszego dnia tak żeby w razie czego móc się jakoś \'\'uwolnić\'\' od natarczywości itp. :> co o tym myslisz.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umów się w taki sposób
żebyś go mogła przez chwilę obserwować, zanim on zobaczy ciebie.Zawsze możesz w ostatniej chwili zrezygnować i odejść, jeżeli nie jest taki jak go sobie wyśniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczulinna
a jak Ci sie do chaty wmelinuje? :o To co? A moze to jakis alimenciarz co go scigaja i co wtedy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna zła
oboje wymieniliśmy się zdjęciami, zaproszenie na nk mi wysłał, nie jest znowu jakimś ułomnym człowiekiem, skończył dobre studia pracuje w dużej firmie, i mówi że chce dziewczynę tylko ze swoich stron a nie z wa-wy. w sumie nie jestem jakąś głupia i naiwną kretynką, pierwszy raz jestem w takiej sytuacji,ale zupełnie straciłam dla niego głowę. z jednej strony już się doczekać nie mogę naszego spotkania z drugiej mam wiele obaw, już sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hssss
wez sie dobrze przygotuj bo bedziecie uprawiac sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Idz na calosc, mi sie udalo. Juz 7 miesiecy jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna zła
ty nie jesteś zła tylko głupia. Puknij się w głowę co robisz. Zakochałam się przez gadu-gadu,no kuźwa idiotka kompletna. A może masz już taką chcicę że myślisz cipą zamiast głową.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna zła
nie no skąd adresu nie dostał, najpierw umówiliśmy się na mieście na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myślę, że jest jak najbardziej ok :) 'wybadasz' sytuację i będziesz wiedziała czy 'brać' go do domu :P .. ale ten pomysł z wizytą ''niespodziewaną'' koleżanki też myślę, że jest niezły.. bo albo jej powiesz że nie masz dla niej czasu bleble.. albo żeby wchodziła jak już jest itp.. to zależy jak Ci się spodoba to że jest u Ciebie ten facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna zła
z ta koleżankom to jest dobry pomysł, dzięki za dobre rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że się przydadzą :P życzę w takim razie udanego weekendu.. pozdrawiam🖐️ napisz jak było jak już będzie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goła dupa
oszalałas?! sam na sam 2 dni ?! Bądz powazna, ja rozumiem ze sie zakochalas ale to juz przesada, pierwsze spotkanie nie powinno być sam na sam szczegolnie jak go nie znasz praktyczie :D:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na wszelki wypadek
przygotuj cipke że bedzie używana, no wiesz depilacja, moczenie i takie tam zabiegi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goła dupa
"ale na wszelki wypadek" daruj sobie te wulgarne teksty chamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czyste szaleństwo
wiadomo, że różni ludzie są na świecie i wszystko zdarzyć się może, ale czy napewno przemyślałaś sobie wszystkie za i przeciw? "nie jestem jakąś głupia i naiwną kretynką" a jakie masz dowody na to kim on jest? "zaproszenie na nk mi wysłał" wiesz przedstaw się i powiedz skąd jesteś to też ci wyśle zaproszenie na nk :/ nie mówie, że jesteś głupia, próbuje ci tylko uświadomić, że postępujesz lekkomyślnie :/ ile masz własciwie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jemu doradzaja przyjaciele tak:czy ty normalny jestes????szukac laski przez net????moze ona ma dziecko i cie chce naciagnac,ojca szuka,moze to jakas nimfomanka,moze nie jestes 1 szym z neta a bylo juz 1000 takich jak ty,worek na sperme sobie bierzesz...... nie pomysleliscie tak??????od razu przylepiliscie jemu latke zboczenca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdlkhfikejifurewpoidrewpo
ale mnie nastraszyliście.... ja na week jadę z facetem poznanym przez neta. Widzieliśmy sie raz po tyg pisania na gg. Teraz mija drugi tydzień odkąd się znamy. Mam teraz mega obawy :( jadą z nami jeszcze 2 osoby ale to są jego znajomi - koleżanka z pracy i jej chłopak.. i teraz zaczęłam się bac po tym co tu przeczytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj sie
nic ci z nami nie grozi, zgwalcona zostaniesz dopiero jak cie dowieziemy do samego hamburga. Dostajemy po 50euro od polki (brzydkiej) i po 100 od ładnej, niestety za ciebie i druga ladniejsza naiwniaczke chca nam dac w sumie 75euro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat dziewczyno/kobieto? bo to faktycznie troszeczkę mało przemyślane żeby pojechać na weekend z chłopakiem widzianym raz, i to jeszcze w zasadzie wygląda to tak jakbyś była jego dziewczyną :> ... no chyba, że masz genialną intuicję i ona Ci mówi, że on jest cudowny :> chociaż w to wątpię ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna zła
mam 24 lata. no boje sie bo moje doswiadczenia seksualne sa ubogie. Raz tylko całowałam się z chłopakiem i dwa razy w dzieciństwie brat włożył mi palec do pochwy a ja jamu do pupy i to wszystko. Myslicie ze on bedzie chcial sie ze ma kochac? Moze byc niebezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaZ..
Hmm ... Dziwne to wszystko .. Piszesz, że facet po szkołach i nie przeszkadza mu, że takie błędy walisz? Nie wierzę! :O Drugie: facet wykształcony niby, a wybiera kobiety wg terytorium????????? :O Szok! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×