Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
validos27

fajna restauracja na chrzciny Kraków

Polecane posty

mam pytanie może mi ktos poleci fajną knajpke na chrzciny ok 20 osób w krakowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnoqfvip
pod Krakowem Krakowskie centrum Konferencyjne Dwór w Tomaszowicach piękne miejsce dużo imprez smaczne jedzenie ceny hm ....zależy od menu ale miejsce ok polecam numer tel 124192000 wpisz sobie w internet dwór w Tomaszowicach to ci wyskoczy a jakieś 8 km od lotniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na komunii syna sąsiadki w knajpce \"U bociana\" na Rusznikarskiej. Kameralnie i przytulnie. Trzeba tylko się dogadać konkretnie co do ceny i powiedzieć, że się chce zamkniętą imprezę. Powiem szczerze, że jedzenie mi smakowało i dzieci miały gdzie wyjść, a teren ogrodzony więc nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scandale Royal na placu Szczepańskim. Duża restauracja, 5 sal i mały parkiet. Fajna restauracja, choć może bardziej się nadaje na ślub. Możesz zadzwonić do nich i się zapytać, czy zorganizują chrzciny. Moim zdaniem na 99 % organizują. Masz numer telefonu 0501 301 104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chrzciny nadaje się jeszcze jak najbardziej Krakowskie Przedmieście. Organizują tam właśnie imprezy okolicznościowe, takie jak śluby i chrzciny. Teraz otworzyli nową restaurację tam, więc pewnie i menu się wzbogaciło, warto sprawdzić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak i mają tam piękny ogródek z oczkiem wodnym. Z tego co wiem to tam chyba organizują imprezy okolicznościowe. A jak pogoda nie będzie sprzyjająca to zawsze można w środku usiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest mnóstwo restauracji więc nie powinno być większego problemu z tym, gdzie zrobić chrzciny. Tylko ja myślę, że dobrze by było wybrać miejsce z ogródkiem, fajnie jest wstać od stołu przewietrzyć się, odetchnąć świeżym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pokoje Gościnne Cybulskiego. Lokalizacja w centrum, przyjemnie i kameralnie. Maja sale na jakieś 30 osób, a jak potrzebujecie kogoś przenocować to też jest gdzie. No i ceny nie są wygórowane. Tel: 12 423 05 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malej zuzi
my robiłyśmy chrzciny własnie w Magillo a znajomi wyprawili tam wesele. super miejsce także polecam. zwierzątka super dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresuj sie taka restauracją Le Scandale na Kazimierzu, maja bardzo dobre jedzenie, jest tam ciekawy wystrój pasujący i do takiej uroczystości i do spotkan biznesowych, goście na pewno będą zadowoleni i bliskością Kazimierza i dobrym jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, chrzciny w La Scandale ? bez jaj...to nie jest impreza motocrossowa albo zjazd modelek.... nie polecam także hotelu WIlga, byłam tam ostatnio na obiedzie chrzcinowym i tez średnio, a własciwie kiepsko jak nie macie wielkiej jazdy na wielkopaństwo i na chrzcinach będzie dużo dzieci to polecam cafe culca, przynajmniej dzieciaki beda miały co robic, a jedzenie naprawdę smaczne, choć może mało konserwatywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa-retro
Witam, właśnie otwieramy salę bankietową z ogrodem.Świetnie sięnadaje na przyjęcia z małymi dziećmi, bo cała willa wynajęta jest tylko dla uczestników uroczystości. Polecam to nowe miejsce w Krakowie. Nazywa się Willa Retro - ul.Wrocławska 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberża sąsiadów
ul. kordiana. na pewno bedziesz zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski_piesek
oj taka okazja wymaga odpowiedniej oprawy. Dobrze trzeba przemyśleć wybór miejsca ale myślę, że bardzo dobrze na taką okazję sprawdzi się Hotel Niebieski na Salwatorze. Eleganckie miejsce tuż nad Wisłą, z doskonałym menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'petyt Bistro to idealne miejsce na kameralne przyjęcia tj. chrzciny, komunie ,urodziny czy inne imprezy okolicznościowe. Poza obsługą gości indywidualnych oferuje także wesela do 50 osób, podczas których goście posmakują specjalnie stworzonych specjałów i dań, co uczyni każdą uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową! WOLNE TERMINY NA ROK 2013 A’petyt Bistro to spontaniczność gotowania, która tak bardzo potrzebna jest w kuchnii – codziennie nowe smaczki Szefa wypełniają oryginalne menu lunchowe oraz kolacyjne. Przepyszne jedzenie, miła obsługa oraz niepowtarzalna atmosfera sprawią, że przeżyją Państwo niezapomniane chwile w A’petyt Bistro. Letni ogródek do dyspozycji Naszych gości . Duży monitorowany parking przed lokalem . Zapraszamy tel. 885 44 55 77 12 29 00 444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonitttka
Oj ja na 100% mogę Wam zagwarantowac ze to bedzie udana impreza jesli zdecydujecie sie na to miejsce http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Bedziecie zadowolone tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttaliwa
Dokładnie, tutaj to co na pewno zwraca uwage to bardzo dobre jedzenie, fajne miejsce, i wydaje mi sie ze to jedyne takie idealne w Krakowie miejsce na przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaa83
Ja słyszałam ze tutaj własnei podają rewelacyjne potrawy i jesli chcemy zeby nasze przyjęcie, wesele było udane to powinniśmy zdecydowac sie na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioduszkkkowa
Dokładnie tak, zwłaszcza ze mozna sobie spokojnie zamówić od nich catering i mysle ze bedziecie na 100% zadowoleni z jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominieka8
Czy na takie wieksze przyjęcie firmowe również polecacie wspomniany catering. Bo własnie szukamy czegos takiego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie ja zapisuje ten adres, bo na pewno przyda sie nam zwłaszcza ze juz niedługo będziemy potrzebowali takiego cateringu u siebie w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliska23
Tu z tego co wiem to na pewno bedziesz bardzo zadowolona jeśli chodzi o catering. Wydaje mi sie ze lepszego nie ma w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Da Marco. Bardzo fajna restauracja. Trattoria Da Marco Mogilska 86, 31-546 Kraków Telefon: 12 341 44 29 http://www.damarco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom handlowy Wanda (organizują tam wesela i wszelkie okazje). Ja polecam. Byłam tam na weselu siostry . Duża sala, mnóstwo jedzenia, przemiła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś więcej o tych trzech Kucharzach. Jaka jest cena organizacjo chcrzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
Mnie cos takiego bedzie potrzebne własnie teraz na komunie. Przyznam ze nie mam za bardzo czasu na wszelkie przygotowania wiec moze własnie uda mi sie zamówić od nich catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam. To jest świetne miejsce na organizacje takiej imprezy. Na pewno bedziecie bardzo zadowoleni i z atmosfery i jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×