Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maseczki

jakich uzywacie maseczek -jakie skuteczne?

Polecane posty

Gość maseczki

dziewczyny jakich uzywacie maseczek i polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwijcie lekarza
Jarek_84 używa wyłącznie maseczki z wazeliny i dlatego wygląda tak jak wygląda :-( świeci się jak psu d...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaś
Jarek_84 tak sie zastanawiam nad Toba .Ty chyba jednak masz cos nie tak w swojej głowie. Rozumiem,mieszkasz poza Polska,nie masz znajomych wielu w swoim miejscu zamieszkania. Ale czy Ty nei masz jakichś zainteresowań ,nie masz zanjomych w Polsce z ktorymi mogłbys pogadac na roznych komunikatorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczki
jarek84-->jak masz ochote pogadac o papierowych torbach albo swoich problemach zapraszam do stworzenia osobnego watku. Dziewczyny ponawiam :) Ktore maseczki do twarzy polecacie jako te najbardziej skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaś
Jarek_84 zal mi Ciebie chłopcze.Dobrze,ze moj syn,niewiele młodszy od Ciebie nie jest takim ...bo bym zwariowala.zajmij sie chłopcze czyms co rozwija inteligencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczki
jarek84- dlaczego siedzisz na dziale uroda? przylacz sie do rozmowy o maseczkach albo zmykaj na poszkole zamiast doroslym ludziom glowy zawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling
peeling enzymatyczny z dermiki jest swietny- niesamowice gladziutka skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczki
ten peeling z dermiki uzywalam, rzeczywiscie nie jest zly, ale kilka lat temu kupowalam o wiele silniejszy- niestety nie pamietam firmy. Kosztowaal wtedy ok 100zl na sloiczek- i efekty rewelacja. Dermiki jest ok, ale niestety sporo slabszy, nieporownywalne efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i stara
przypomniała mi się jeszcze taka maseczka domowej roboty z malin, która świetnie oczyszcza cere, lepiej niż jakaolwiek inna maseczka domowa czy kupiona jakiej uzywałam. Nie wiem co jest w tym malinach, może chodzi o kwasy owocowe. Po jej uzyciu skóra była jak po bardzo mocnym peelingu i oczyszczaniu w jednym, dlatego nie polecam jej do wrazliwej skóry, ale do mocno zanieszczyszonej bardzo goraco polecam. Jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciatko30
glupia i stara czy maseczka starcza tylko na jedno uzycie? ja osobiscie uzywam serii AA, takie w saszetkach, sa dosyc dobre. peeling ile koszruje tem peeling z dermiki i czy efekty sa przy systematycznym stosowanui czy juz pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i stara
na opakowaniu pisało chyba, że jest na jeden raz, ale było jej sporo, tak , że starczało jej na dore 2 uzycia, a mi nawet na 3 dzieki mojemu wrodzonemu skąpstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling
agaciatko30 efekty sa juz przy pierwszym zastosowaniu i sa wg mnie ogromne, tym bardziej ze mam spore problemy z cera. Mam b duzo zaczerwien i grudek- po pierwszym uzyciu skora jak pupka niemowlaka. naprawde polecam. Peeling jest w tubce, starcza na co najmniej 20 razy a koszt w zaleznosci gdzie kupujesz ale ok 30 pare zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwik
ja polecam maseczke peel-off z avonu, taka biala z serii SPA oraz dermaglin- maseczka z zielona glinka i jedwabiem. ogolnie wszystkie z glinkami sa b dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokitot
ja tez polecam maseczki z dermaglinu. chociaz sa dosc drogie, bo ok 8 zl za saszetke ale skora jest g bladka po uzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplitko22
polecam maseczki z ziaji i ponizej 20 do cery tradzikowej- jak dla mnie swietne efekty szczegolnie przy czestym stosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasitenka
wszystkie z avonu sa spoko- daja dosc dobre efekty a z naturalnych to mielone siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkaao
poelcam maseczki AA w saszetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam maseczkę truskawkową z www.biochemiaurody.com, rozjaśnia i wygładza skórę, po użyciu od razu widać różnicę, a przede wszystkim nie wysusza skóry. Bardzo dobra jest również maseczka morska, cera nabiera ładniejszego kolorytu. Nie ma co porównywać ze sklepowymi maseczkami, zawierającymi całą tablicę Mendelejewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl kiedys taki preogram w tv
o kosmetykach. podano przyklad cathriny zeta jones (sorry za pisownie :P) ona uzywa wielu naturalnych kosmetykow i polecala, w tych programie ocenialy to panie kosmetolozki i stwierdzily ze produkty nturalne- wlasnie kosmetyki wlasnej roboty nie dzialaja tak dobrze jak te''chemicznie'' bo dzialaja tylko na plytkich warstwach skory a chemiczne glebiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl kiedys taki preogram w tv
tak wiec wydaje mi sie ze te naturalne kosmetyki daja tylko efekt zewnetrzny nietrwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko mako
z tamtej stronki o biochemii: nie istnieją żadne pewne i ogólnie przyjęte zarządzenia i ustawy, które by określały dokładnie, co to znaczy naturalny kosmetyk. W praktyce hasła o naturalności i jej przewadze nad tzw. złą chemią są często sztucznie naciągane i wykorzystywane przez producentów kosmetyków. Popieramy naturalne składniki, ale nie do tego stopnia by móc zrezygnować z innych efektywnych substancji aktywnych. Czyli z tej stronki powinny byc jak najbardziej dobre Gruszkówka: uzywalas jakis innych kosmetykow tej firmy? Polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałam wiele maseczek i nie ma nawet co porównywać. Używam niemal wyłącznie kosmetyków naturalnych, oprócz kremu do twarzy i z całą pewnością mogę stwierdzić, żę stan mojej skóry się poprawił. Jest gładsza, ma lepszy koloryt, nie przetłuszcza się tak mocno, a przede wszystkim rzadziej wyskakują wykwity. Kosmetyki drogeryjne tylko pogarszały stan skóry, przy nakładaniu maseczek skóra szczypała, była ściągnięta i przesuszona, trzeba było potem tydzień nawilżać, by jako tako wyglądała. Do kosmetyków drogeryjnych na pewno już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już mam możliwość to tak raz na miesiac kupuję w rossmanie rival de loop rozjasniającą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarz myję olejkiem pomarańczowym. Bałam się, że będzie zapychał, bądź nie będzie dobrze oczyszczał, bo się nie pieni, ale jestem zadowolona, bardzo dobrze myje i nie wysusza. Używam jeszcze oleju tamanu profilaktycznie na wykwity, mam również przebarwienia po trądziku i ten olejek bardzo ładnie je rozjaśnia, łącze go z serum antyoksydacyjnym Amla, ciężko mi się wypowiedzieć na temat tego serum, bo używam od niedawna.Zamiast toniku, używam hydrolatu oczarowego, bardzo fajnie odświeża skórę. Bardzo fajny jest peeling enzymatyczny, po użyciu skóra jest bardzo gładka. Kosmetyków z Biochemii stosuję ok. 5 miesięcy i różnica jest ogromna, mój facet nawet to zauważył. Długo szukałam kosmetyków odpowiednich dla swojej skóry, bo jest ona tłusta, ale bardzo wrażliwa i zwykłe kosmetyki ją podrażniały. W końcu trafiłam na kosmetyki, które w pełni mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam domowej roboty maseczkę z drożdży. Ładnie rozjaśnia i oczyszcza. Jakos nie lubię tych sklepowych masek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humGRYPmop
kamszot dla zonki na twarz i szyje! plis ogorek w plastrach na 3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×