Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyLa1205

Mam 21 lat i w koncu pozbyłam się pryszczy

Polecane posty

Witam wszystkie Panie;) Chciałabym się dziś z wami podzielić wspaniałą wiadomością:) Mam ekstremalnie działający sposób na wykwity:)(pryszcze) Zmagam się z tym odkąd pamiętam;) I w końcu się udało;) Po 1wsze odstawiłam wszystkie kosmetyki co miałam! Dwa powody przez które przede wszystkim robią się wypryski są to słodycze, woda i również nieprawidłowe stosowanie kosmetyków. Mówi tu o tym że np peeling do oczyszczania twarzy stosuje się tylko raz w miesiącu bo skóra złuszcza się tylko raz w MIESIĄCU! To co pisze na opakowaniach żeby dwa razy w tyg to tylko chwyt żeby szybciej tego zużyć i kupić następny;) przede wszystkim powiem wam tak wszelkie kremy to tak naprawdę nic nie dające \"badziewia\". Dam wam przykład na pewno nie jedna kobieta używa kremów z kolagenem, \" bo będzie młodsza\" a tym o to sposobem osłabia tylko skórę ponieważ KOLAGEN JEST ZBYT DUŻĄ CZĄSTECZKĄ ŻEBY PRZENIKAĆ PRZEZ SKÓRĘ. Tak właśnie tak:):):) ahh jak ja lubię sie mądrzyć:P żartuje:) Kolagen żeby zadziałał to musi być wstrzyknięty pod skórę wtedy jest okej:) A wracając do temu to w naszych czasach jest coraz więcej alergików coraz więcej wyprodukowanej chemii. Słodycze są to przeróżne barwniki itd:) w moim przypadku nie moge jeść czekolady bo jak zjem czekoladę to na drugi dzień mam burze wyprysków:) Nie wiem nie robiłam testów na alergie ale na przykładzie mojej przyjaciółki ona ma uczulenie tylko na barwnik brązowy więc białą czekoladę spokojnie może jeść:) Na samym poczatku probowalam nie myć buzi wodą bo to też jest duża przyczyna niedoskonałości naszych pięknych buziek:):):) aLe tak się nie da jak mam wziąść prysznic nie dotykajac buzi wodą a umyć sobie włosy, nie możliwe więc szukałam pomocy dalej. Na krótką metę to chusteczki też są dobre, gdy ktoś się np nie ką;pie codziennie:) Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym że na noc skóra powinna być dokładnie oczyszczona bo wtedy się regeneruje i oddycha:)No więc przed spaniem umyć buzię i po spaniu również:) Więc dojdę do sedna sprawy:P Dziewczyny to nie żarty myję buzię zwykłym płynem do higieny intymnej dostępnym w aptekach jak również zażywam tabletki capivit hydro control. Sęk w tym że każda dziewczyna wzmagająca się z wykwitami po prostu źle dba o skórę chociaż myśli że robi to dobrze:):) Myślicie że macie tłustą cerę a to nie prawda macie suchą:] a używając wszystkich tych \"MEGA\" kosmetyków np Garnier 3w1 czy z Loreal do cery trądzikowej zdzieracie barierę ochroną skóry:( i wtedy nasza buźka produkuje podwójnie :( i świecimy się oraz tym o to sposobem zamykamy pory i tu powstaje nasz problem PRYSZCZ. Jeszcze jedna ważna rzecz nie wolno wyciskać chociaż osobiście czasem naginam tą zasadę bo jak jest tzw \"soczyściak\" to przecież nie wyjdę do ludzi z tym czymś na środku czoła;] ale wyciskam umyte ręce i chusteczkami:) następnie smaruje maścią na wypryski ale nie zawsze ta maść przesusza i zamyka porę i koniec z problemem:) Więc nadzwyczaj w świecie myję buźkę płynem do higieny intymnej Lactacyd Ziaja ponoć też dobra:) i łykam tabletki Capivit hydro control;) I jestem zaje*** zadowolona:P) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że smaruje buzię kremem z oliwek tylko i wyłącznie:] no i ten peeling raz w miesiącu:) TYLKO;] POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgk
ja nie stosuje zadnych kremow ani zelów itpi nie mam pryszczy,chociaz od czasu do czasu mi wyskoczy jakis tam :p na nieszczescie mam popekane naczynka :o moim zdaniem najlepsze jest dla skory pozbycie sie chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram!!!:) Ja myję buzię płatkami owsiannymi badz mydlem (recznie robionym bez grama chemii) potem przecieram hydrolatem oczarowym i nawilzam olejem konopnym... A wycieram jedynie recznikiem papierowym... I z szoku nie potrafie wyjsc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaoeem
tez myje plynem do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że nie każda kobieta z wykwitami źle dba o skórę.Sęk w tym, że wiele kobiet, zwłaszcza po 20 roku życia, które mają problemy z trądzikiem , o skórę dba dobrze ale ma problemy z hormonami i choćby nie wiem, jak dbała to trądzik będzie.Dopóki hormony będą nawalać, wykwity też będą.I nic nie pomogą żele do higieny intymnej i pozostałe specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotkass mylisz się ponieważ ja pozbyłam się pryszczy a hormony mi nadal szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa dziewczyny często mylą wypryski z trądzikiem;] a z każdą rzeczą inaczej się postępuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belineaa
mam 20 lat i uzywam żelu do mycia twarzy a potem kremu z LA ROCHE POSAY (SERIA EFFECLAR) i nic weicej...zadnych pudrow ,innych kremow, antybiotykow,masci itp. IM MNIEJ TYM LEPIEJ! pryszcze znikneły w ciągu 2 tygodni ,blizny zbladły a ja ciesze sie ładna zdrowo wyglądającą buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaaaaaa
Ja na noc robię maseczkę z kału, a rano przecieram skórę moczem ze środkowego strumienia. Jak ręką odjął pozbyłam się tego paskudztwa na twarzy. Sposób ten przekazał mi Syberyjski Szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to żelem do higieny
intymnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jak ja bym odstawiła wszystkie specyfiki to dopiero miałabym trądzik. Miałam straszny trądzik i leczyłam go u dermatologa. Ale teraz mam własny sposób i jest b.dobry. Fakt wszystkie żele antytrądzikowe i antybakteryjne do mycia twarzy to pic na wodę. Jeszcze potęgują powstawanie pryszczy. Ale z tą wodą... też coś w tym jest bo pod prysznicem nie ma kłopotu z utrzymaniem suchej twarzy, a myje ją tylko i wyłącznie mleczkiem do demakijażu twarzy i oczu z Perfecty (3w1) i efekt jest nieporównywalnie lepszy niż wszystkie żele antytrądzikowe do mycia twarzy jakie w życiu używałam. A tą metodę (mycie twarzy tylko i wyłącznie mleczkiem do demakijażu) poleciła mi jedna z dyrektorek Oriflame i miała kobieta racje! Oprócz tego miejscowo używam zwykłą maść cynkową dostępną w każdej aptece. Żaden specyfik nie goi mi wyprysków tak szybko. I wyciskam wypryski zawsze. Z tego co zauważyłam wszystkie kremy antytrądzikowe powodują znikanie wyprysku z całą jego zawartością, ale jeśli się go nie wyciśnie będzie i tak co jakiś czas się pojawiał, bo zawartość będzie chciała wyjść na zewnątrz. A maść cynkowa ma to do siebie że najlepiej goi właśnie wyciśnięte i rozdrapane wypryski. I do takich jest chyba dostosowana. Mam jeszcze krem nawilżająco-matujący antybakteryjny under20 do cery mieszanej i jest boski. Co prawda wypryski nadal po nim są ale jakby mniej widoczne i mniej rzucające się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam problem z cerą odkad zaczelam dojrzewać(a mam 21 lat). codziennie mi cos wyskakiwało, wiec zawsze nakładalam jakies fluidy, pudry zeby to ukryć co niestety nie dzialało korzystnie na skore. ale bez tego nie mogłabym wyjść do ludzi bo wyglądałam po prostu źle. kilka miesięcy temu przeczytałam o kremie na trądzik o nazwie BREVOXYL. pelna nadziei zaczelam stosować i nie zawiodlam się. stosuje 2,5 miesiąca i pryszcze zniknęły. oczywiscie zdarza sie ze cos wyskoczy ale tragedii nie ma. teraz nie stosuje pudrow, fluidow wiec skóra oddycha. mam gładka cere i jestem szcześliwa. jedyny minus to wysuszanie skóry na początku kuracji. niestety zdarzalo sie to mimo ze stosowalam codziennie krem rano i wieczorem (babydream z rossmana. nie zatyka porów i cera jest po nim matowa. w dodatku tani). ale juz mi twarz nie wysycha i wszystko gra. ważne przy problemach z cerą jest to zeby myć rano i wieczorem, koniecznie nawilzac kremami, poniewaz skora przesuszona wytwarza więcej łoju. kiedys miałam pełno pryszczy na czole i nie wiedziałam dlaczego, okazalo sie ze to przez kosmetyki do stylizacji wlosów. lepiej ich nie stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet:).,.,
Ja jestem facetem i mam 24 lata, od cholery czasu męczę się z pryszczami i w sumie się do nich przyzwyczaiłem. Nie mam zamiaru brać żadnych prochów, jedyne co mi pomaga to mydło siarkowe. Po nim skóra jest sucha, przynajmniej na chwilę :). Inna rzecz golenie... żyletka zciera zbędny naskórek i trochę to pomaga. W tv widziałem jakąś reklamę "łopatki" do skóry, po co ona skoro jest żyletka:). Poza tym ...wyciskam, wyciskam wągry jak i pryszcze:D. I żyję :)... najśmieszniejsze jest to, ze czemu wypryski pojawiają sie na twarzy? Jest tyle innych mniej reprezentatywnych miejsc. Ehhh :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek63253523
Ja pozbywam się pryszczy tym sposobem: https://usuwaniepryszczy.wordpress.com/ Od 10 roku życia miałem pryszcze non stop, ale od kiedy stosuję tą metodę to na twarzy nie pojawia się ani jeden pryszcz od dwóch lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również dlugo z tym walczyłam. Tak naprawdę najwięcej dało mi dopiero wprowadzenie aplikatora na wypryski HB. Powiedzmy, że właśnie wtedy ta cera zaczęła stopniowo totalnie się odmieniać i doszła do normalności. A osiągnięcie celu wcale nie wymaga cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×