Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona0

Która wiązanka do tej sukienki?

Polecane posty

Gość evvvunia
ladna ta niebieska wiazanka. ta 2 mi sie nie otwiera. ale za to sukienka piekna!!!! zdradzisz ile kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia rzeczywiście prześliczna. A co do wiązanki to tak jak poprzedniczce otwiera mi się tylko pierwsza strona i nie mogę porownać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede miala szyta w salonie ślubnych mają własną pracownie uszycie i wyporzyczenie jej około1500zł. Nie będe sie musiała martwić co z nią zrobić a będe pierwszą nosicielką tej sukni :) nowa to zawsze nowa a wyporzyczana już nie ma chyba takiego efektu. A wiązanka jakaś z kali http://www.weddingplanner.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Kalie/index.html spodobała mi się też ta 10 fioletowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 100
Te z niebieskim to nie. Ja bym jakieś bladoróżowe albo wręcz czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepatra.
bardzo, ale to bardzo jestem ciekawa jak bedzie wygladala twoja suknia po uszyciu. bo jakos mi ciezko uwierzyc ze suknia do MS to to samo co suknia szyta na wzor MS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
no wlasnie ja tez jestem ciekawa i tez sie zastanawilam nad szyciem. to jak juz bedziesz ja miec to wstw jakies zdjecie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mówiłam że nigdy prze nigdy nie będe szyła a jakos tak wyszło po salonach nie ma za ładnych miałam mało czasu na obejsćie salonów jestem za garnicą a ceny za byle jakie sukienki są kolosalne, niektórych to bym za darmo nie chciała, szukałam daleko a znalazłam u siebie w małym miasteczku. Zobaczymy jak wyjdzie, widziałam uszyte przez właścicielke, i bardzo piekne suknie, i piekne koronki i tylko dlaatego się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero bedzie na sierpień szyta ale na pewno wystawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×