Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaC

Prezent dla rodziców - Pomysły!!!

Polecane posty

Dziewczyny co myślicie o podarowaniu rodzicom własnoręcznie zrobionych albumów, oraz złotych łańcuszków z grawerem dla mam i dobrego alkoholu dla taty, a do tego po bukiecie kwiatów? Co wy dajecie waszym rodzicom oraz teściom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torszke pomyslcie no
zalozne - dziekowac rodzicom wierszykiem za lata trudu wychowania, utrzymania i jeszcze przewaznie wziecia na siebie organizacji wesela. postaralybyscie sie troche a nie na latwizne - album za grosze i lancuszek ... dobre sobie. nie lepiej chociaz 1 dzien w jakims fajnym gabinecie odnowy biologicznej? cos czego rodzce sobie sami nie zafunduja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my podziekowalismy za pomoc w weselu i wychowanie w samotności na oddzielnej imprezie zorganizowanej na czexc rodziców nie chiałm klepac wierszyka jak każdy i dac co każdy nudne to i jeszce publicznie wygłaszanie jak dziekuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musza byc te podziekowania???:/nie podoba mi sie opcja uzewnetrzniania tego wszystkiego przy ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcieliśmy dać skromne upominki dla rodziców przed/po weselu. a ostatnio teściowa się mnie pyta, o której planujemy robić podziękowania... przed czy po oczepinach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My podziekowalismy rodzicow na sali w dniu slubu wreczajac bukiet kwiatow a pozniej otrzymali od nas taka sama ksiazke ze zdjeciami jaka my mielismy.Pomysl sie bardzo spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawka-Aga
Nam nasz fotograf robi darmowy plener przed ślubem składający się z 50 zdjęć w dużym formacie. Robimy dwa albumy z wklejonymi zdjęciami. Resztę zdjęć wkleimy jak będziemy mieli zdjęcia ze ślubu i plenerów. Albumy ładnie opakujemy i wręczymy na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durne masz pomysły- nie napisałam o słownych podziękowaniach bo uważam to za za tak oczywiste, że szkoda mi było o tym pisać. trochę pomyśleć no- po pierwsze wesele robimy sami od A do Z, moim rodzice są na nim gośćmi a nie wołami z kartą kredytową lub oszczędnościami, nigdy nie przyszło by mi do głowy pozwolić im na organizacje mojego wesele i płacenie za MOJĄ imprezę. Po drugie albumy będę robić sama, zaczynając od ich wesela, nasze narodziny, chrzest itp. Zrobienie takich albumów zajmie mi dużo czasu. Po trzecie gabinet odnowy biologicznej? Co za pomysł to ma być pamiątka, do końca życia, a taki prezent to ja mogę im zrobić na dzień matki lub ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×