Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muminek1985

zespół muzyczny

Polecane posty

Gość muminek1985

Witam wszystkich i pozdrawiam:) Potrzebuje informacji na temat zespołu muzycznego na wesele z ońskich lub okolicy. Piszcie proszę czy znacie może kogoś z tamtąd jaką muzyę grają i czy warto ich polecić.Obecnie szukam zespołu na wesele ale bezskutecznie.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek1985
chodziło mi o zespół z Końskich:) zjadłam literkę Jeżeli wiecie coś o zespole z Chęcin to również proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reytan
Witam ... polecam - www.mayday.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muminek1985
Jeśli nadal szukasz zespołu odezwij się na maila klrt@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalla
Polecam zespół Taxi - muzyka na żywo, fajne, prowadzenie, zabawa do rana - jak dla mnie bomba. www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michł
Prawdopodobnie najlepszy zespół w Końskich i okolicy to Cramer. Ja osobiście jestem im bardzo wdzięczny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespol MaliBo grali u mnie swietna muzyka mlody sklad ktory jest pelen energi i przecudny wokalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktoś zespół AZYL z końskich/stąporkowa? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje informacji na temat zespołu Puls z bedlenka. chce zaczerpnąc informacji na temat tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nikt nic o zespole Azyl ze Stąporkowa nic nie wie.. to były zespół Joker.. tylko pozmieniany.. tylko jak oni teraz grają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z zespołu Joker mogą zmienić skład , zmienić nazwę a i tak to nic nie da bo fatalna o nich opinia jaką sobie wyrobili będzie się za nimi ciągnęła jak cień.Wokalistka śpiewa fatalnie , grają starocie , poza tym niektórzy powinni już sobie darować śpiewanie i ten fach pozostawić o połowę młodszym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wyżej gosciu z 15.27. niedojdo powinieneś zajac się zbiórka smieci jak piszesz takie pierdoły, jak lejesz jeszcze w pampersy to nie zabieraj głosu gówniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nikt nic nie wie.. czy graja jako tako czy dziadostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge polecic zespol www.key-band.pl maja bardzo Duzy repertuar i jako całość jest to niesamowita kapela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy muzycy to gwarancja udanej imprezy. Ważne jest, żeby nie grali z playbacku i żeby potrafili wczuć się w klimat. Zespół Morton dobrze bawi się przy tym co robi, daję linka jakby ktoś szukał namiaru - www.morton.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już na wielu weselach, ale ostatnio u znajomej grał zespół, który naprawdę dał czadu. Aż spytałam jak się nazywa, żeby i na moim ślubie zagrali Tutaj namiary na nich www.morton.pl. Nazywają się Morton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
U nas na weselu będzie grał znajomy, który ma zespół. Naprawdę fajnie grają :) Rozważam też zamówienie foto budki z http://selfiemaker.pl/ jako atrakcji wieczorku :) Wesele ma być oryginalne i inne niż wszystkie. Na pewno nie będzie tradycyjnie! Zdecydowaliśmy, ze te wszystkie dziwne zabawy pominiemy i damy coś naszego :) Mam nadzieję, ze goście będą się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa4
A który z zespołów oferuje zabawy z bum bum rurkami? Wie ktoś może? Może ktoś zna jakiegoś wodzireja, który oferuje coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znam zycie to zaraz pojawi sie odpowiedz - autoreklama, tak jak te wyzej co minuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezika1
Nie znam takiego zespołu. Możesz jednak sama kupić te rurki i wymyślić zabawy, albo podpatrzeć na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo11
Moi znajomi dużo zawdzięczają serwisowi oprawa.GdzieWesele.pl Tam znaleźli świetny zespół i wiele innych atrakcji weselnych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo11
Moi znajomi dużo zawdzięczają serwisowi www.oprawa.GdzieWesele.pl Tam znaleźli świetny zespół i wiele innych atrakcji weselnych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspiewana
Polecam zespół muzyczny "Jakubowski" (wokal męski oraz damski) Piosenki jakie chcesz :) Sprawdz: mariuszjakubowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o śląsk, to nasuwa mi się na myśl jeden dobry zespół : Zespół Magnes z Rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×