Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Everka

fryzury ślubne

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z tych fryzur do mnie nie przemawia,ale jezeli Tobie sie podobaja i bedziesz w ktores z tych fryzur czuc sie dobrze to dlaczego nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikkapika
kazda z tych fryzur na weselu bedzie juz wygladac beznadziejnie. czyli beda przetluszczone zwisajace kosmyki niewadomo co to... na tyle godzin slubu pleneru i wesela fryzury luzne nie sa polecane. leoiej jakis ladny luzny dziewczecy kok. chyba ze nie masz wesele no t ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslicie że się nie utrzymają?? Ja nie chce koka! Chciałam rozpuszczone, ewentualnie delikatnie spięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Fryzury są bardzo ładne i ja też będę miała coś w tym stylu, nakręcone na grube wałki i takie podpięte z tyłu z jakąś ozdobą lub kwiatem. Jestem pewna, że fryzura wytrzyma całe wesele (plener i tak innego dnia), a wygląda po stokroć lepiej niż te wszystkie ufryzowane koki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym się obawiała o trwałość takiej luźnej fryzury. na moich włosach na pewno by się nie utrzymała, ale ostatnio widziałam zdjęcia z wesela koleżanki i miała podobne upięcie. nawet na zdjęciach z oczepin wyglądało to bardzo dobrze. a co do fryzur, to większej różnicy między nimi nie widzę ;) kolor kwiatków musisz dobrać do barwy włosów i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
nie ma szans. takie fryzury tylko ladnes a na [paczatku. potem wygladac zaczynaja nieestetycznie. poogladalam sobie troche takich zdiec podobnych fryzur w trakcie wesela i laski wygladay juz brzydko. jakby jakies makarony miale nieladne przetluszczone. zrezygnowalam. i szukam delikatnego koka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli obawiasz się o trwałość to zrób próbną fryzurę i idź w niej na jakąś imprezę. rano ocenisz czy przetrwała szaloną zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
A ten tekst o przetłuszczonych kosmykach mnie rozbawił :) Mi jakoś włosy się nie przetłuszczają i są bardzo podatne, więc jestem dobrej myśli heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pisze o ufryzowanych kokach?mnie najbardziej podobaja sie naturalne,proste fryzury ewentualnie artystyczny nielad na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiii
Wszytskie są beznadziejne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia - ślicznie i dziewczęco :) Everka - nie przejmuj się opiniami - to Twój wybór i nie zmuszaj się do koka skoro nie chcesz go mieć. Ja uważam, ze ta fryzura http://www.sylwesteroferty.pl/grafika/fryzur y_sylwester_1.jpg jest śliczna i przy w dzisiejszych czasach dostępnych środkach fryzjerka zrobi Ci tą fryzurkę tak, że nie będzie ani efektu "przetłuszczonych" włosów ani sztywnej fryzury. Ja tez nie chcę koka i Cię rozumiem. Jestem za drugą fryzurką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuououoou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga fryzura bardzo ladna,moglaby byc bardziej podpieta z boku.Bede miala cos podobnego.Podobaja mi sie fryzury z lat 60tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam30
wejdzcie sobie na fotosik.pl u góry w menu przeglądaj wybrać katalog albumów i po lewej stronie jest :odzież i moda wybrać fryzury/wizaż. Tam jest mnóstwo zdjęć fryzur ślubnych. Polecam też użytkownika http://madzienka4.fotosik.pl/albumy/503049.html, która ma naprawdę dużo fotek nie tylko fryzur ale tortów weselnych i bukietów ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam luznego koka na slubie i byl bardzo wygodny i trwaly. Czesalam sie w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka8

Ja miałam fale i mogę polecić z Gdyni Dolce Vita Salon - pięknie wykonują fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×