Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EmiBaby99

Proszę pomóżmy Oli

Polecane posty

Dziewczyny, Dostałam dzisiaj email od mojej przyjaciółki z informacją, że mała Ola potrzebuje pomocy. Przeżyła pożar i teraz czeka ją rehabilitacja. Aby jej pomóc podobno wystarczy wysłać email do znajomych- mam nadzieje, że to naprawdę działa. Zawsze warto spróbować. Ja sama już wysłałam tę wiadomość do wszystkich swoich znajomych, ale nie mam ich zbyt wielu:( Ten email musi być wysyłany w niezmienionej formie dlatego jeżeli zdecydujecie się pomóc proszę o emaila na mój adres: pusia25@yahoo.com a ja każdej z was odeślę tę wiadomość, abyście mogły wysłać ją dalej. Nas to nic nie kosztuje oprócz kilku minut. Dziękuję. Tu jest treść emaila: PROŚBA !!! PRZESLIJ GDZIE MOZESZ w niezmienionej formie Pozdrawiam i Szczęść Boże Ola wygrała z ogniem bój o życie, teraz walczy o swoją przyszłość! 14-sto miesięczna dziewczynka ma spaloną skórę , uszkodzone kości czaszki na skutek wysokiej temperatury, nie ma połowy twarzy. Po pożarze trafiła do krakowskiego szpitala w Prokocimiu i jest pod opieką chirurga specjalisty od oparzeń doc. Jacka Puchały . Czekają ją kolejne operacje i długa rehabilitacja, na którą potrzebne są pieniądze NIE MAMY NIC -RODZICE SĄ BEZSILNI. Nie zmieniaj tresci tego maila tylko po prostu prześlij go dalej. Ciebie kosztuje to tylko kliknięcie, a rodzice dostają 3 grosze za każdegomaila przesłanego w tej formie. Mail zawiera skrypt html który zlicza ile razy był wysłany a płaci firmazajmująca się badaniami skuteczności mailingu jako formy marketingowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×