Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na całe życie

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY - ŻÓŁTE CZY BIAŁE ZŁOTO?

Polecane posty

Gość purpleday
ech..biznes weselny się opłaca. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na całe życie
a powiedzcie co myslicie o tym 1 pierscionku? bo to byl pierwszy jaki mi sie spodobał, uwazam ze ten splot jest sliczny dodam ze jestem osobą bardziej w kierunku romantyzmu niz przepychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
Ten pierwszy też ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na całe życie
Ciesze sie ze obydwa sie podobają :) tylko czy obydwóm pasuje zolte i biale zloto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a ja mam pierscionek mieszany i nie wiem jaka obraczke wybrac...jak tez mieszana to chyba za kolorowo bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to istotne? ... ja nawet srebrem bym nie pogardziła bo mi się po prostu podoba... i nie ważne czy jest moda na to czy na to... chyba swój gust jakiś taki masz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba mala zaba
na całeżycie ja dostalam 14 lutego pierscionek z apartu taki jak podałaś w 2 linku wzór 303 0,17ct i jestem baaardzo zadowolona, piercionek jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na całe życie
żabko a zolty i bialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5KG ZA DUZO
zolty chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze laski teraz strasznie juz wybrzydzaja z tymi pierscionkami. jeslitwoj chlopak zna twoj gust no to wie czy lubisz nosic zloto i jakie czy srebro. ja nosze tylko srebro. wiec dostalam pierscionek z bilego zlota i wyglada slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka23
a moze podwójny? białe i zołte zloto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivuszka
witajcie dziewczyny ja również mam ten sam problem czy wybrać zółte czy białe.. Myślę, ze zdecyduje się jednak na białe zawsze lubiłam srebrna biżuterie :) tylko jak to będzie z obrączką chyba wtedy najlepsza by była mieszana, złoto jest ładne ale nie dla mnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się i białe i żólte złoto ale po obejrzeniu pierścionków wybrałam białe. Porównywałam np 2 pierścionki o tym samym wzorze, takim samym kamieniu i wyglądały całkiem inaczej, miałam wrażenie że diament się bardziej błyszczy w otoczeniu białego złota, w zółtym zmienia kolor. Obrączki wybiorę mieszne i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko białe !! i taki też dostałam pierścionek zar. bo mój narzeczony wie, że ja złotego złota bym nie ubrała :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
ja zawsze sie lubiałam w srebrze i białym złocie dlatego pierscionek zareczynowy mam z bialego zlota z brylantem,wyglada pieknie i obraczki bede zamawiac za tydzien tez z białego złota dla mnie z trzema brylancikami a dla narzeczonego standardowa.Obraczki beda takie http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,szukaj.jak sie otworzy glowna strona to prosze wejsc na obraczki...białe zloto wzor 109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryyy
Wszystkie piszecie, że nie lubicie żółtego złota, a tak naprawde wszystkie je kupujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam z żółtego złota, bo noszę takową biżuterię, wolę to niż białe złoto, kwestia gustu po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisss0904
Ja tam wolę białe złote. Żółte kojarzy mi się z kradzieżą i nielegalnym handlem:-) Ale to tylko moje własne odczucia. Sama wybrałam sobie taki za 849 zł http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13794146 i nie zamieniłabym go na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_aneczka
Witam, czytam te wszystkie wasze posty i zastanawiam się teraz, co sama bym chciała dostać na zaręczyny, a potem jaką obrączkę chciałabym mieć. Obejrzałam tysiące stron z biżuterią, aż trafiłam na sklep internetowy lipgold.pl i tam znalazłam to, co najbardziej mnie urzekło. Potem zgrabnie naprowadziłam mojego partnera na tę stronę i ową błyskotkę i w końcu go mam:) Przepiękny i dla mnie najpiękniejszy na świecie:) http://lipgold.pl/-1498.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odkop :) zajrzałam na tą stronę co polecasz, ale jednak nic mi w oko nie wpadło.Ja bym chciała pierścionek z szafirem coś jak księżna Kate miała:) w Aparcie widziałam ładne z szafirami tylko pewnie sporooo tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdw
Najbardziej lubię śliczne rzeczy od Savickiego. Niedawno mamie kupiłam tam śliczny naszyjnik :-), była zachwycona. Znam markę, bo mam od nich mój ukochany pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem. Jest piękny i noszę go z dumą już od sześciu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się żółte złoto nie podoba, dla mnie to tandeta. Na zaręczyny wole dostać piękny, prosty pierścionek z białego złota. Boje się jednak, że narzeczony zdecyduje się na żółte złoto :( Widziałam takie fajne pierścionki na 79diamenty.pl i muszę narzeczonego pokierować na ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×