Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaC

Dobry Dj z okolic Rudy Śląskiej Pilnie Poszukiwany!!!

Polecane posty

Witam was Dziewczyny, czy któraś z was może polecić dobrego Dj? Dj Sławek(Gliwice) nie ma już terminów na 2010 i to samo tyczy się Dj Jacka (Zabrze). Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIRMA BASTEAM - DJ - OPRAWA MUZYCZNA i ORGANIZACJA IMPREZ - WESELA STUDNIÓWKI DISCO-DANCING. PROFESJONALNA OPRAWA MUZYCZNA I ORGANIZACJA IMPREZ. POCZĄWSZY OD WESEL, PRZEZ FESTYNY, AŻ PO DYSKOTEKI. BOGATE OŚWIETLENIE, PROFESJONALNY SPRZĘT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutka panienka
ja też szukam dj-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia80
Ja znam świetnego dj'a Nazywa się właśnie DJ SŁAWEK ale jest z Zabrza Grał na moim weselu i na mojej koleżanki i było cudownie a wogóle poznałam go w Krakowie na weselu kuzynki. Jak chcecie się czegoś więcej dowiedziec to napiszę tutaj albo na maila a najlepiej to samemu do niego zadzwonić ma strone internetową www.djslawek.slask.pl Ja z mężem i moi rodzice byliśmy zachwyceni a goscie nie wiezyli ze tak mozna sie bawic z Dj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwew
U nas był super dj wszyscy goście bawili się świetnie. Super prowadził wesele, zabawy oczepinowe i nawet śpiewał. Wszystko załatwiliśmy z nim telefonicznie i przez neta bo nie ma nas w PL. Jest z Ełku ale podobno może przyjechać wszedzie w Polsce. Tu masz jego maila jak chcesz djsneak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaa84
U nas będzie grał DJ ARASS. Jest z Rudy Śląskiej. Grał na weselu kuzyna, goście byli pod wrażeniem i wszyscy się wybawili. Byliśmy na zabawie sylwestrowej i ostatkach w Siemianowicach gdzie grał i było rewelacyjnie. Ja już umowę spisałam i mam święty spokój. Tutaj masz mejla: djarass@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowy_raj
hej a mozesz majeczko napisac kiedy masz wesele?? a pozniej jak wypadl ten dj u was na weselu. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaa84
Hejka. Wesele mam 6 czerwca i na pewno podzielę się wrażeniami z wesela :) To jest mój email: pciolkamaja@interia.pl Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Miałam się podzielić wrażeniami z wesela i o mało bym zapomniała. Wesele udane jak najbardziej. DJ się spisał w 1000%, goście zadowoleni, prowadzi świetne zabawy i nie ma żadnych ograniczeń muzycznych. W dniu wesela przyniosłam mu płytę ze swoimi utworami. Wozi ze sobą dużo fajnych światełek mrugających i latających po całej sali tanecznej. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej to piszcie. Papapa CAŁUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja DJs MUSIC MANAGER
Jeśli poszukujesz profesjonalnej oprawy muzycznej na imprezę typu: wesele, bankiet, 18-tkę, imprezę firmową, integracyjną, bal karnawałowy lub sylwestrowy czy też inne przyjęcie to skontaktuj się z Agencja DJ’s MUSIC MANAGER a w zamian zapewnimy na wysokim poziomie, dostosowaną do potrzeb klienta oprawę muzyczną oraz wykwalifikowaną obsługę za dobrą cenę. Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2009/2010. Kontakt:663-245-262 mail: musicmanager@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj White
Witam !!! Mam na imie Paweł lub jak kto woli Dj White.Z muzyką jestem zwiazany od zawsze ale grac dopieo zaczołem w 2006 roku .Muzyke jaką gram to :House,Progress House,Electro-House,Techno,Trace,R&B.Grałem w takich klubach jak Manhhatan (Zabrze),Virus (Gliwice),Bohema(Zabrze),Revolution (Gliwice) , Max (Władysławowo),4 Art (Gliwice).Grałem z takimi Dj"ami jak : Dj Chudy,Dj Kami,Dj Snow,Pharaon,Dj Bizarre,Sharky,Dj Tales,Dj Thomas,Fantasy,Paul Van Gee,DJ Adams oraz z wieloma innymi. Ale mniejsza z tym ;) zagram na weselu,poprawinach,urodzinach,ect... Jezeli chciałby ktos nawiązac współprace moje gg9721663 badz e-mail djwht@wp.pl Pozdrawiam Dj White

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja DJs MUSIC MANAGER
Jesli poszukujesz profesjonalnej oprawy muzycznej na swoj jedyny,niepowtarzalny dzień jakim jest WESELE to skontaktuj się z nami! Oferujemy szeroką gamę DJ'i/Prezenterów którzy zapewnią dobrą zabawę ubarwioną w konkursy oraz szeroki wachlarz muzyczny. Napisz,zadzwon a dowiesz się że z nami warto.Działamy w całej Polsce! Kontakt z Agencją 663245262 musicmanager@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1989ek
witam jestem muzykiem od 10 lat jestem po szkole muzycznej obslugaa wesel zajmuje sie o 5 lat gram z zespolem oraz sam jako DJ a tak ze mam do zaoferowania rowniez trebacza lub wokal w kosciele i przy blogoslawienstwie oczywiscie to jest gratis posiadam atrakcyja ofertne a przedewszystkim tania pytania prosze kieowac pod nr tel 508501542 nie odpisuje na forum pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna katowice
witam polecam wam www.djpedros.pl grał u mnie i gra teraz na weselach w mojej rodzinie jest z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Ajuś
ja równierz sie polecam :)) http://www.myspace.com/djajus tam sa wszystkie informacje ;] mail podany wyzej ;] zostawiam takze GG piszcie / pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heko
Jeśli chcesz mieć udane wesele to tylko www.studiodora.pl Super nagłośnienie, oświetlenie i prowadzenie. W dwójkę robią niezłą robotę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heko
Jeśli chcesz mieć udane wesele to tylko www.studiodora.pl Super nagłośnienie, oświetlenie i prowadzenie. W dwójkę robią niezłą robotę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowilandia85
na weselu u mojej siostry grał fajny DJ Piotr z Katowic , zauważyłam że wszyscy się dobrze bawili , konkursy itp. Było milo i wesoło . Podaje namiary z jego wizytówki . www.imprezka.org.pl . tel-501160757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala_ona
Polecam djs i zespoły z MC na wesela z klasą. więcej info na : www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Amigo Party Sławomir Garnys
Zapraszam do skorzystania z moich usług jako DJ-Wodzirej . Zapraszam na moją strone www.djslawek.pl tel.603168747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Cooke
Curriculum Vitae Dane personalne imię i nazwisko Marcin Zimnicki data i miejsce urodzenia 12.05.1987 Kielce adres zamieszkania: Bartkow 27 , 26-050 Zagnansk telefon 519779777 e-mail marcinz9@o2.pl Wykształcenie Zawodowe ukończone szkoły,Zasadnicza szkola budowlana nr2 w Kielcach Doświadczenie zawodowe Proawdzenie imprez w klubach : kielce-majesty,siódme niebo,hulaj dusza jak rowniez w dawnym mefi100 prowadzenie imprez poza granicami kielc róznego rodzaju festyny itp. aktualnie w trakcie konczenia certyfikatu profejonalnego dj'a we wroclawiu "Dj-tech". Umiejętności komunukatywnosc,pracowitosc,umiejetnosc pracy w zespole, Znajomość języków obcych j.angielski w stopniu dobrym, Zainteresowania, hobby: sport,muzyka,turystyka. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dufneey
ja osobiście polecam fajnego DJ Piotra z firmy IMPREZKA . interesujace prowadzenie wesela przez mikrofon . www.imprezka.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL. 609499766 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 609 499 766 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.797141388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooler1
ja POLECAM DJ's Group - Katowice . Konkretna Ekipa DJ'ów WWW.IMPREZKA.NET.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dobrych dj-ów
wszyscy to ściemniacze i oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
zapraszam na www.djraff.pl oraz blog www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o poszukiwania, szukając zespołu na swoje wesele trafiłęm na portal Gdziewesele.pl Ogłaszają się tam zespoły z całej Polski, jednak wszystko jest posegregowane w taki sposób, ze spokojnie mozna znależć coś z każdego zakątka Polski. Serdecznie polecam poszukiwania poprzez te stronę http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirkii
Najlepsi DJ WESELNI to tylko w firmie IMPREZKA. net .pl tam jest fajny szef tej firmy Piotrek również znany DJ Weselny który pomaga wielu nażeczonym zorganizować swoje wesele , mają bardzo ciekawą ofertę . Polecamy bo z wesel ich znamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×