Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paniANIA

PROSZĘ O RADĘ

Polecane posty

Witam!Jestem tu nowa a chciałabym otworzyć sklep wielobranżowy(w takim można sprzedawać np.odzież?) i szukam pomocnych dusz które mi doradzą jak to wszystko zacząć,na co uważać,ile to może kosztować,czy mam szanse na dotacje z urzędu pracy itp.Może ktoś coś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pierwszy swój Biznes
musisz złozyc wniosek UP zgodnie z twoim zameldowaniem przedłozyc bizesplan dotacja wynosi ok 11000 żeby nie tracic jej musisz na rynku utrzymac sie conajmniej 12 miesięcy.Wszystkiego dowiedz sie w swoim UP ale z tego zo wiem kazdy urząd ma okreslona pule na takie dotacje zalezy od regionu czy jeszcze te dotacje są musisz się dowiedzieć jak masz pomysł na swój biznes to wperw ustalasz lokal gdzie bedziesz działać ustalić kto by miał byc twoim odbiorcą czyli do jakiej grupy społeczności chcesz sprzedawać ustalic skąd bierzesz towar hurtownie czy od producenta czy sama szyjesz ajki masz wkład własny np samochód dostawczy czy regały do sklepu itd Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odp!Wkładu swojego troszeczke mam. na początek myśle że mogłabym zająć się odzieżą używaną dla dzieci bo w naszym miastwczku prawie tego nie ma a na miejskim forum czytałam że kobiety szukają takich sklepów ale nie wiem czy ja na tym zarobie aż tyle żeby opłacić lokal,zus,media i co tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×