Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piorąca

mamy jak radzicie sobie z plamami?

Polecane posty

Gość piorąca

szczególnie po przecierach marchewkowych, zupkach ze ananych firm. Moja córeczka ma śliczne ubranka, ale niestety prawie każde z plamami, nie mogę ich doprać. Piorę w 40 stopniach w Loveli. Macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odplamiacz kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie usuniesz tych plam niestety co prawda po kilkunastu pranich beda malo widoczne i mozesz tez suszyc na sloncu ale nie pozbedziesz sie plam calkowicie ale zakladaj malej do karmienia sliniak i jakies strasze ubranko to jest najlepsze rozwiazanie ja tak wlasnie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorąca
Na odplamiacz ma uczulenie. Skóra dziecka jest b. wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby alez wy jestescie zazdros
vanish w granulkach do prania i wszystko schodzi a jak ma uczulenie to potem przeplucz jeszcze raz w wodzie albo w loveli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaden vanish nie dzialal niestety nic a nic ani w granulkach ani ten w plynie dwukomorowy :O moze jeszcze sok z cytryny ja nie probowalam ale tak mi na mysl przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
A dlaczego w 40 stopniach?Ja ciemne ubrania tak piorę,a białe w 60.Może w tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczepilam
wyrzucam albo chodzi po domu w poplamionym a marchewke trzeba natrzec tłuszczem i plama zniknie(karoten rozpuszcza sie w tłuszczch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem , sliczne ubranka, nowe, i po kazdym karmieniu brudne , moczylam w vanishu i nic nie dalo , niewiem czym to sprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mydlo do odplamiania dr. beckmanna ale dodam, ze plamy zejda jesli odrazu taki ciuszek recznie w nim wypierzesz. Ja zawsze nacieram mydlem szoruje a potem zamaczam jeszcze z tym mydlem w wodzie i jak swiza plama to zawsze mi schodzi nawet od marchwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PIORE W PŁATKACH
MYDLANYCH W 60 ST I WSZYSTKO SCHODZI I MARCHEWKA , JAOGDY , BURACZKI ( ROZNIE PODAJE JEDZONKO I SŁOICZOKOWE I TEZ SAMA ROBIE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PIORE W PŁATKACH
I NA PRAWDE ZADNYCH PLAM NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PIORE W PŁATKACH
PŁATKI MYDLANE BEBI I JAK PRALAM W DZIDZIUSIU LUB W BOBASIE TEZ BYŁO OK TYLE ZE ZAWSZE W 60 ST .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorąca
Ja próbowałam nawet w 95 stopniach (pieluchy tetrowe), po uprzednim namaczaniu i plamy zostały. Vanish też nie działa. Dzięki za rady dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez vanish nie dziala , mocze cala noc i tez nic a piore w 60 stopniach w dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam
Wam dr. beckmanna ale nie mydelko tylko taki plyn jest, ma taka szczoteczke na koncu ktora sie rozprowadza go na plamie. U mnie sprawdzil sie w 100% , tez za nic nie moglam sprac tych cholernych plam szczegolnie z gotowych obiadków dopoki nie znalazlam tego cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też o końca jakieś jagódki czy marchewka nie schodzą więc u mnie są ubranka po domu :) i "wyjściówki"które stram się nie zabrudzić:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×