Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myniaaa

zasłony z tafty

Polecane posty

Gość myniaaa

Znalazłam na allegro zasłonki z tafty . Mam dylemat ..bo nie wiem jak sie będą układać . Nie znam tej tkaniny . Macie jakieś doświadczenie z tym materiałem , jaka jest jego przepuszczalność. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIK26*
JA MAM ZASŁONY Z TAFTY ICH KOLOR JEST PRZEPIĘKNY, IDEALNIE PASUJA DO MOJEGO POKOJU ALE..... NIESTETY FATALNIE SIE UKŁADAJĄ. OBSZYETE SA TAŚMA MARSZCZĄCĄ CO 10 CM. JEDNAK I TAK ZLE SIE UKŁADAJA, PLANUJE JESZCZE SPRÓBOWAĆ Z TAŚMĄ KTÓRA RÓWNOMIERNIE MARSZCZY, JAK TO NIE POMOŻE TO NIESTETY PRZEROBIE JE NA NARZUTE, SZKODA MI BO BYŁY DROGIE 42 ZŁ ZA METR NO ALE TRODMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaa
a gdyby nie było tej taśmy ??? - jak myślisz dałoby to coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlfjeorijfqpe9ifqew
ja mam problem z innej beczki, kupiłam dzisiaj karnisz taki drewniany z kółkami i haczykami plastikowymi oraz firanę... babka powiedziała, że na wtorek do odbioru, bo wszyje jeszcze taśmę chyba marszczącą... czy ta taśma to jest właśnie ta taśma, która umożliwi mi zamocowanie tych firan na haczykach? to moje pierwsze mieszkanie, u rodziców były żabki, a dopiero teraz zauważyłam, że tu mam haczyki przy tych kółkach... nie wiem jak to teraz wygląda?????? pomóżcie, chociaż wiem, że nie na temat, ale Wy w temacie:) dzięki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlfjeorijfqpe9ifqew
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniiiia
powiedz tej babce , że masz karnisz z haczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taśmie są takie przeźroczyste paseczki na których zaczepiasz haczyki.Popatrz dobrze ,jest sznureczek na górze na dole a w środku co jakiś kawałek jest właśnie z tego samego materiału co taśma taki paseczek ,teraz to nawet wąskie taśmy mają takie paseczki . Jeśli chodzi o tą taśmę na dole materiału to musi ona być to takie jakby obciążniki ale przez to materiał tak właśnie dziwnie odstaje ,można odciąć i przyszyć normalna lamówkę . Ja miałam taka firane z tafty z obciążnikiem jakby na dole i musiałam to wyciąć :D tafta zależy od gatunku lubi się tak napłoszyć nawet jak damy rzadko ściągniętą taśmę :D mi już tak nie odstawała jak ten pasek na dole odcięłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie zaslony ale bez taśmy. i moze dlatego dobrze sie ukladają. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaa
a jak myślicie ..czy kupić pod kolor ścian czy raczej cos dla kontrastu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×