Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reactiva

Nie wierze w diety cud ale ta dieta jest naprawde skuteczna i sprawdzona

Polecane posty

Gość reactiva

Od jutra rozpoczynam diete mojej kolezanki ktora w pierwszych dwoch miesiacach schudla 20 kg .Zaluje ze z nia nie zaczelam ale nie dawalam wiary w te diety cud.Od jutra postanowilam.Ta dieta nie jest taka drastyczna a mozna chudnac do 3 kg tygodniowo.Jedna zasada nie podjadac!pijcie duzo wody i rozne herbaty bez cukru! Jest o tyle skuteczna ze nie trzeba cwiczyc , jakos dziala naprawde!Kolezanka ma siedzaca prace tyle tylko ze raz w tygodniu jest na nartach a ja kupie sobie hula hop 1 dzien 3 banany i pol litra mleka 0% 2 dzien kefiry w dowolnej ilosci 5 gotowanych jaj 3 dzien Do pol kg.gotowanego miesa bez soli 4 dzien salatka( salata lodowa i ogorek surowy , szczypta soli, odrobina oliwy z oliwek)- w dowolnej ilosci 5 dzien gotowane warzywa w dowolnej ilosci 6 dzien ser bialy i 3 jaja gotowane 7 dzien caly dzien jemy jabłka i gotujemy do 3 szt. kostki rybnej polewajac cytryną na talerzu 8 dzien gotujemy zupe tzw. kapusciana (kapusta biala, marchew, seler, papryka, koncentrat do smaku, kostka rosolowa) w dowolnej ilosci 9 dzien pijemy kefiry i gotujemy marchew wdowolnej ilosci 10 dzien kg ziemniakow gotujemy w skorce bez sol 11 dzien 3 banany zupa kapusciana 12 dzien 3 jaja i kefiry 13 dzien warzywa w dowolnej ilosci surowe i gotowane ale nie ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci.Nie dość,że katorga to jeszcze jojo na maxa,ale życze Ci powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie
niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
skąd wytrzasnęłaś taka dietę??? cyt.''mozna chudnac do 3 kg tygodniowo'' jak można 3 kg schudnąć? normalnie 1 kg na dietach sie chudnie! ..i jeszcze ten jadłospis..np. 5 jaj, to du..ę rozerwie! Moje wyrazy wspólczucia dla waszych żoładków! wątroby...i was samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
CZARNYALIBABA czy ty masz problemy ze zrozumieniem tekstow? Dokladnie zostało napisane skad mam ta diete i mozna chudnac do 3 kg, bo mam na to zywy przyklad i nikt nikomu nie kaze zjadac tyle jaj ile jest napisane moze zjesc 1.Chodzi o to zeby nie zjadł wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Sluchaj no alanis czy jak ci tam rooocoooco czy sehr lustig Wiem, ze to ty i to napewno jestes ty od tego faceta.Ja tez mialam kilka dni temu do czynienia i akurat sram na twoje zdanie nawet jak bedziesz sobie zmieniala nicki to i tak wszedzie cie wszyscy rozpoznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w baanie
kochana! durniejszej diety niż twoja nie było jeszcze na kafeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w baanie
zrób sobie lewatywę pompą do szamba, bo akurat pasuje do twojej diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Cos ci powiem , szybko sie dajesz wkrecac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
strasznie naiwna babo jestes az boki mozna zrywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
I nie pisz do mnie kochana ty lesbo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko 0 % ? a jest takie ? czy chodzi o 0,5 % ? Ten procent określa zawartość tłuszczu mlecznego w mleku ( śmietanki ). Jest to mleko odwirowane i homogenizowane. Potem obróbka termiczna - pasteryzacja lub steryzlizacja. Dla osób na diecie najlepsze mleczko to te o najnizszej zawartości tłuszczu - czyli tego % - u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustereczko
Po pierwsze, dieta będzie skuteczna jeśli ta twoja koleżanka, nie przytyje w ciągu kilku miesięcy, oczywiście po odstawieniu diety, bo wątpię żeby ktoś na niej wytrzymał całe życie, albo chociaż rok, więc tak naprawdę nie wiadomo czy skuteczna, bo chudnąc 3 kg w ciągu tygodnia można na różnych dietach. Co do samej diety, wierzę że można na niej ładnie schudnąć, bo widzę że każdego dnia się je jeden lub dwa produkty, czytałam o podobnej diecie, na której jadło się jeden konkretny produkt w jednym posiłku, taka odmiana diety niełączenia. Problem w tym że ile można zjeść bananów w ciągu dnia, albo ile ziemniaków i ile jogurtów, czy kefirów wypić, sądzę że mamy tu poważne ograniczenia kaloryczne dlatego też się chudnie. Poza tym 3 kilo na tydzień to jednak jest dużo i można wpaść w jojo, zwłaszcza jeśli jak już napisałam wcześniej ograniczone sa kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 26
Ta dieta działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustereczko
ja wierzę w to że można schudnąć na niej, ale czy nie będzie nawrotu do poprzedniej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ze mna zaczyna diete kopenhaska ale nie od jutra,dzis mam imprezke i jutro bede dochodzic do siebie..mysle o poniedzialku, w ostatecznosci o wtorku..kto ze mna??Raz juz zaczelam ta diete,ale wytrzymalam tylko 4 dni :( ale schudlam 5,5 kilo :) teraz chce ja zrobic do konca..szukam osoby/osob chetnych do wspolnej walki ;) razem razniej..piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce powalczyc ze zbednymi kilogramami ze mna niech na maila napisze swoj nr gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w diecie pomocny jest wapń
a wapń rozpuszcza się w tłuszczu- potrzeba co najmniej 2% tak więc ani z tego mleka a ni z tych bananów nic dobrego nie będzie... wartośc kaloryczna mleka 2% i tego 0% nie różni się diametralnie... więc polecam się zastanowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ta dieta nie jest drastyczna, to ja jestem żyrafą. Że też ludzie lubią tak się katować, zadziwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio wierze w diety swojej 'roboty'. Sama sobie układałam i wkońcu odpuściłam. Korzystam z gotowej diety limvena i dała mi o wiele lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakas fajna zdrowa diete ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)zupenie sie zgadzam! no na pewniaka no! zlotko plynie w tej wannie! 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo męcząca. teraz jestem na diecie limvena i jest o wiele lepiej przez nią przejść i ma o dziwo lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramota
Witam Podam Wam moją SKUTECZNĄ dietę. Bez efeltu jojo i głodowania. Ja chudnę średnia 2 kg w tygodniu. Po prostu odstawiłam chleb i ziemniaki. Oczywiście też zero słodyczy i przekąsek typu chipsy. A jem tak (przykładowo) - śniadanie sałatka z tuńczyka + do wyboru jogurt naturalny albo owsianka z mlekiem. Obiad - mięso pieczone plus warzywa gotowane. Oczywiście w ciagu dnia kawa, herbata itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z GOTOWYM programem odchudzania Limvena Dieta kaloryczna, kilku poziomowa, z przepisami na dietetyczne posiłki. Uzupełnienie o koktajle odchudzające w mojej ocenie bardzo dobre. Smaki Czekolada, Wanilia, Truskawka. Doskonale, hamują łaknienie, uzupełniają organizm w najpotrzebniejsze substancje. Dieta przynosi efekty już po krótkim czasie pod warunkiem przestrzegania zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 banany i mleko przez caly dzien? Dobrze ze moj mózg jest sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia

Ja polecam dietę pudełkową, sama taką stosuję i jestem bardzo zadowolona. Spada mi średnio 1-2 kg na tydzień, ale przy tym nie głodzę się, a jem normalnie 5 posiłków dziennie. Ja akurat zamawiam z cateringu Łódzkie Pudełko i bardzo sobie chwalę, mają pyszne jedzenie i dietetyka, który układa menu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×