Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tenOn

PIES = SIERŚĆ!!! Jak się pozbyć wypadania sierści ????????

Polecane posty

Gość tenOn

Mam okropny problem - psa. Ma już jakieś 10 lat, jest niewielki - kundelek. Ma jasno rudą sierść i roznsi ją po całym domu. Garściami można ją z niego wyciągać. Wszystkie ciuchy mam brudne, o czarnych mogę sobie tylko pomarzyć. Czy są może jakieś leki na wypadanie sierści, może odpowiednia dieta. Szczotkowalem go wiele razy, ale to nic nie daje. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradzisz, pies zawsze gubi sierść,staraj sie go często czesać to wtedy ma grzebieniu będziesz miała sporo a nie na ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym go karmisz
a czym go karmisz? karmami z marketu ? to nic nie warte zbożówki, a pies to nie kura kup mu karmę, która zawiera mięso np. Orjen, Acana, Bozita po tygodniu sierść przestanie wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
www.telekarma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po_la
Tak, dobre jedzenie ( jedna częsc mięsa, jedna częsc warzyw, dwie części ryżu, plus raz na tydzień surowe jajko) to podstawa. Też mam rudego psa i wiem co musisz przeżywac. Mojej suni kupuję jeszcze witaminy - Megavit i Can-Vit. Często też czeszę jej futerko. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkaHolka
może spróbuj kropli "Efa Olie"? mojemu kotkowi sierść wypadała tak, że można było dywan zrobić a po kilkumiesięcznej kuracji nawet przy głaskaniu nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi
Zrób mu badanie krwi na poziom enzymów trzustkowych. Pierwszym objawem niewydolności jest właśnie wypadanie sierści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies zrzuca sierść dwa razy w roku. Ciągłe wypadanie sierści u psa nie jest normą. Na początku spróbuj zmienić karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre jedzenie to na pewno nie karma zadne suche prasowane kulki nawet te za bog wie ile pieniedzy nie sa zdrowe a jedynie sztuczne i goffno warte dwa,twoj pies ma juz swoj wiek niestety linienie w tym wieku jest obfitsze i czestsze wlosy juz nie maja tej sprezystwosci i czesciej sie sypia mozesz zastosowac jakies witaminy dodatkowo bo na surowe mieso czyli porzadne jedzenie takie jakie pies powinien jesc bo w koncu jest psem a nie kura zeby dziubac kulki to za pozno ...moglby sie posrac jesli go tym nie karmies wczesniej a poza tym nie wiele da sie zrobic co moge jeszcze polecic to dzienna porcja ok kieliszek oleju rzepakowego albo lnianego do karmy ale na efekt trza poczekac troche ja mam tez psa ten sie sypie caly rok na okraglo ....dwa odkurzacze szlag juz trafil amnie juz sil brak na ciagle sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies zrzuca sierść dwa razy w roku. Ciągłe wypadanie sierści u psa nie jest normą. Na początku spróbuj zmienić karmę. ___________ jak ja kocham te madrosci ksiazkowe ojej uwielbiaaaam bilabym po glowie co nie ktorych mundrych ludzi :D zapytaj co drugiego wlasciciela Golden Retrivera to ci powie jak to ich psom " dwa razy do roku wypada siersc "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodawaj olej do posiłków i dobre jedzenie- ryż z mięsem, marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo jednak sa jeszcze madrzy ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj mu zmielone siemię lniane do mięsa,pomaga na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę zakład fryzjerski dla psiaków ;) Używam zawodowo szczotki Brashka. Według mnie nie do pobicia projekt obecnie. Największa zaleta szczotki to brak zatykania nawet przy większej sierści. Wielu klientów u mnie pomysł podłapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×