Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolinka00

znowu zostalam skrzywdzona

Polecane posty

znowu niestety zostalam skrzywdzona mowil ze nie ma zamiaru mnie krzywdzic i co ? jednak to zrobil,nie nie zdradzil mnie ,ale powtorzylo sie to co mu juz wybaczylam wiem ze troche sie nie widzielismy ,i zaczelo sie psuc! lecz TESKNIE tak okropnie za nim :( i to bardzo LZY same cisna sie do oczu :( zledwoscia powstrzymuje je TAK mi z nim bylo dobrze byl super mezczyzna,ale ta druga twarz :( i znowu mi sie swiat zawalil moj tak spokojny i poukladany:( TESKNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE i juz nikomu nigdy nie uwierze to jest w tym najsmutniejsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Nie smuć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Ludzie popełniają błędy, nie są maszynami a anioły na ziemi nie istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem edek wiem ,ale lepiej bylo dla nas ,to wczoraj zakonczyc niz tkwic ,jeszcze swieze ,ale ...czas leczy rany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Ile czasu razem ze sobą jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Ile macie lat Karolinko ? Jak on cię skrzywdził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu wybierasz takich facetow? kolejna, ktorej ego cierpi. \"TAK mi z nim bylo dobrze\" - tobie z nim tak. a pomyslalas, czy jemu bylo dobrze z toba? moze tak skupiasz sie na sobie w zwiazku, ze zapominasz o swoim partnerze? na tym, co jemu jest potrzebne? a nie na tym, co wg ciebie jest mu potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 i 25< a to nie istotne nie chce pisac o tym :(> tak to bywa czasem :( dzieki edek za posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Napisz dokładnie o co chodzi, przybliż temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie kumam wlasnie sie mylisz ,bylo nam ze soba dobrze ,jemu tez i jestem osoba ktora pielegnuje zwiazek , ale ja nie moge za nas dwoje walczyc :( mylisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak nie myle sie. zobacz, o czym ty piszesz. ja. ja. ja. ja dbam. ja chce. my bylismy. A ON? gdzie w tym wszystkim on? on niedobry. on mnie skrzywdzil. on mnie zranil. on zlamal obietnice. jestes typowym przykladem kobiety, ktora kocha za bardzo. i tyle w temacie. zastanow sie, dlaczego kazdy facet ciebie rani. dlaczego odbierasz ich zachowanie, jako ranienie ciebie? moze to z toba jest cos nie tak? polecam ci lekture ksiazki "kobiety ktore kochaja za bardzo". moze czas dorosnac i dojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za polecenie ksiazki pewnie kupie:) dlaczego tylko o mnie pisalam bo pisalam o moim zalu o moim bolu a on to zapewne gdzies ma :( nie wiem ,ale pewnie nie teskni tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Przede wszystkim Karolina musi napisać o co dokładnie chodzi bo tak, czy siak nie wiadomo o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpamietuj bolu, bo tylko sie nakrecasz. wiem, ze to trudne. ale w dalszym ciagu poswieczasz czas komus, kto wg ciebie zranil cie i przez kogo cierpisz. i po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisal bardzo brzydkie rzeczy na moj temat -:( tyle co chce narazie napisac a wiem ze kazdy powinnien sie poszanowac choc przy mnie byl naj naj facetem pod sloncem sama nie wiem co to za typ czlowieka ale byl tak kochajacy ,mily uroczy ze TESKNIE za nim cholera i jest mi tego wszystkiego zal sie sie skonczylo :(:( moze jestem glupia ,ale gdyby przeprosil ,napisal cos bylabym wstanie przebaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Ale jakie rzeczy pisał i gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzooooooooo brzydkie rzeczy , nie pomijajac ze jestem ku** su** nikogo nie potrzebuje ,jestem bo jeszcze jestem ,znudzilam mu sie smutno mi okropnie:( pisal ze znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, chyba- po raz kolejny nadużył mojego zaufania. Aktualnie się leczę z tego uczucia. Nie trać wiary w związek, ale nie trać już kolejnych dni swojego życia na kogoś kto nie jest tego wart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×