Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naszkicowana...

Czy podoba się wam imie Gabriel ??

Polecane posty

Gość fghnjmk
Gabriel brzmi nieco zniewieściale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe....
chyba, ze bedzie pedalem to wtedy jak znalazl :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjsbvhdjfv
Natalniel bardzo mi się nie podoba. I choć znam dwie rodziny z Natanielami to przecież im nie powiem, że ich syn ma brzydkie imię bo niby w jakim kontekście miałabym zacząć taką rozmowę? Na kafę mogę powiedzieć bo pytacie. Poza tym dwie rodziny, które znam to patologie. Pierwsza: laska zaszła w ciążę z człowiekiem żonatym, ojcem 5 dzieci. W ciąży nie była pewna czy ie zostanie sama. Koleś zostawił swoją rodzinę i poszedł do niej. Ok, różnie w życiu bywa ale ona teraz nakręca tego faceta do płacenia jak najmniejszych alimentów bo przecież oni muszą jechać na wakacje. Patologia. Druga rodzina to byli narkomani, matka z problemami psychicznymi. Także nigdy nie podobało mi się to imię a w powiązaniu z tymi rodzinami to już całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
mi się bardzo podoba...ale mojej drugiej połowi już nie więc,żeby nie stawiać tylko na swoim daliśmy inne imię,które nam się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znałam kiedyś jednego
gabriela... ale nazywał się siurek i choć był bardzo sympatyczny, nie był żadnym gejem,to jednak przez jego nazwisko mam mieszane uczucia. Może spróbujcie: Miron Konstanty (Kostek) Maksym, to nie to samo co Maksymilian Eryk Edwin Klaudiusz Ireneusz Henryk Ignacy Adam Norbert Robert Są to dość ciekawe imiona i teraz raczej rzadko spotykane,a nie są dziwaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To imie jest cudowne. Jak będę miała synka to tak go nazwę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Znam jednego Gabriela, kończy właśnie podstawówkę. Część dzieci ze szkoły, która go lubi mówi do niego po nazwisku a ci co chcą mu dokuczyć wołają za nim Gabrysia. Gabryś mówią do niego tylko dorośli. Chłopak ma żal do rodziców o to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabriel - przepiękne imię. Ale nei do każdego nazwiska będzie pasować np. Gabriel Kownacki brzmi normalnie, ale Gabriel Ogórek czy gabriel Szynka już średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś był taki popularny wierszyk o Gabrysiu to Był raz głupi Gabryś a wiecie co robił kiedy konie żarły on im owies drobił krowy uczył latać ptaki uczył śpiewać itd itd bo taki był głupi xxx to tylko wierszyk, ale z tym się kojarzyło imię Gabryś, dlatego w Polsce powojennej nikt nie nazywał syna tym imieniem, budziło śmiech xx teraz zapomniano i imię Gabryś żyje swoim życiem nie jest brzydkie, może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy, ale brzmi gejowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imię, mi się nie kojarzy gejowsko. Gabriel, Gabrys, Gabi... życie przyniesie skrót. Imię rzeczywiście nie oklepane, nie tandentne i nie zalatuje patologią jak Kewiny, Denisy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam dać synkowi Gabryś, ale akurat znajomi tak ochrzcili swojego, nie chcieliśmy żeby było ich dwóch;) Więc dostał Gabryś na drugie:) Mnie się to imie kojarzy z bajką "Tomek i przyjaciele" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi sie to imie podoba. Znalam kiedys Hiszpana o tym imieniu......Tylko mysle, ze jak nazwiesz tak dziecko w Polsce beda do niego mowic Gabrys. A to juz brzmi fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie i jeszcze raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabriel to najcudowniejsze najpiękniejsze imię na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

piekne imie, moj syn sie tak nazywa-   Gabriel,    i  tak go tez wolaja  -  poprostu piekne.

Kocham Anioly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się nie podoba.... Mało meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam jak widzę takie tematy. 

Jak napiszę, że nie podoba mi się, to dziecko nie dostanie tak na imię? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Malo meskie imie tak jak Daniel czy Kamil.  Dodatkowo kojarzy mi sie z tym glupim Gabrysiem.  SA to jednak stare wierszyki wiec dzieci dzisiaj pewnie nie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo mi się podoba, Gabriela też. Ładne, ciekawe imię, takie z klasą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×