Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona Roma

dlaczego nie moge zapomniec..

Polecane posty

Gość ona Roma

BYlam z facetem ponad rok czasu kochalam go on mnie zdradzil ,oszukiwal mnie..a ja nie moge o nim zapomniec choc minal rok..co ze mna jest?? mam faceta a nie umiem zapomniec o tamtym wciaz go chyba kocham.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie to wmów sobie, że jest ostatnią świnią... Pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Roma
tak mowi ze mnie kocha ..a on ma kogos od tego roku...myslicie ze jego slowa sa prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxv
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Roma
Dlaczego ja nadal o nim mysle ? kocham go czy co??nie umiem sobie sama odpowiedziec na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekslajzet
Nie możesz zapomnieć bo go nadal kochasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Roma
a jak moge go przestac kochac..on sie do mnie odzywa od czasu do czasu przypomina mi siebie...cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekslajzet
przykro mi... A on mowi ze chce wrocic, tak? Czy zle zrozumialam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.starykawaler
co nie ma lepszego?ode niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo... nigdy nie przestaniesz go kochać... Musisz wykasować wszystkie numery .. wszystko co z nim związane, wyrzucić.. Wtedy będziesz o nim myślała gura pare razy w tygodniu a tak to bedziesz myślała o nim codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylady
rok? jak kocham faceta 8 lat a jestem z innym, bo tamten byl moija prawdziwa miłością jak to milośc Twojego zycia to niegdy Ci nie przejdzie tak na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ..
Tak mam...chore uczucie...nie mam pojecia co z nim zrobic...on juz sie nie odzywa ale ja nadal mysle... i mam wrazenie, ze nigdy nie przestane...a mam wspanialego chlopaka...tyle, ze k**** ciagnie do tego idioty;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armanii
2 opcje 1. Chłopak o którym piszesz był wspaniały, mogł miec kazda ... 2. Ten z którym jestes jest cipka, nieodpowiadac ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja jak myslisz o tamtym to kurwa czemu do niego nie wrócisz - spróbuj z nim porozmawiać szczerze a nie odpierdalasz farmazony - niszczysz i siebie i swojego obecnego chopaka cipkę/ jak tu jedna go sklasyfikował/ i wogóle wszystko niszczysz...."Kobieto ty puchu marny ty wietrzna istoto postaci twej zazdroszczą anieli a dusze dusze masz gorszą niżeli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×