Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suknia dla świadkowej

suknia dla świadkowej

Polecane posty

Gość suknia dla świadkowej

jaka powinna byc? dluga, czy moze do kolan? kolor? jakie suknie mialy wasze swiadkowe? opiszcie :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia dla świadkowej
zadna z was nie miala swiadkowej? :( napiszcze..prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaa
moja świadkowa miała sukienkę do kolan w kolorze fioletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosnij i dokształć się
ja miałam sukienkę do kolan. była biała w czerwone róże. śliczna jest. strasznie mi sie podoba. nawet nie pomyślałam ze nie powinna być biała, bratowa nie miała nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogachna
że szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna , tylko że droga niesamowicie . poszukaj krawcowej to uszyje ci taką z materiałam z 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie - droga masakrycznie... ale przyglądam się różnym kieckom od dłuższego czasu i tylko ta mi się spodobała. Myślicie, że krawcowa uszyje mi taką rzeczywiście...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja swiadkowa ma taka tylko czarna http://allegro.pl/item541264624_sukienka_na_studniowke_i_nie_tylko.html Bo na studniówke kupowała, no i przez przypadek ją kupila bo nawet mierzyc jej nie chciała ale mama ja namówiła. No i ja powiedzialam,że super bo już na mój ślub będzie mieć, a potem że ona czarna dobiero się skapnełysmy, ale mi to nie przeszkadza, założy jakies bolerko czy żakiecik i będzie super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...do mnie jakoś nie przemawiają te, które pokazujecie... Nie mówię, że nieładne, ale każdy ma jednak inny gust... ta, którą wyszukałam wręcz do mnie krzyczy: KUUUUUP MNIEEEE....! Grrr...fuck nooo...że też zawsze wybiorę, co najdroższe jasna dupa nooo... Może pociągnę nadgodziny jakieś w robocie i uzbieram?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam świadkową u swojego rodzonego brata miałam kremową długa suknie ( bratowej bardzo sie podobała i chwaliła dobry wybór) nasza swiadkowa miala jasno niebieska bezowa długa suknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka mencik
Ten temat ma 4 lata, więc chyba laska już wybrała dla siebie odpowiednią suknię. Co do jednak jej samej - mnie się podoba, i gdybym miała szukać czegoś odpowiedniego dla siebie, pewnie brałabym taki styl pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia malec
Halina - śliczna ta suknia. Szkoda, że kiedy ja wychodziłam za mąż, wybór nie był aż tak duży. Suknie były raczej bardzo proste, bez większego szału. Chociaż tyle, że teraz dziewczyny mogą rzeczywiście wybrać coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1457
Ja byłam światkową dla mojej jedynej siostry i musiałam znaleźc coś na prawdę wyjątkowego, w galeriach nic takiego nie umiałam znaleźc aż w końcu koleżanka polecila mi Evitę w Katowicach. Zobaczcie moja suknię: http://evita.com.pl/p,10,all,,,,,,,2292,6173-sukienka-sylwestrowa.html. Podoba się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
Najgorzej jest wtedy kiedy pełnisz jakąś specjalną funkcję.Tutaj trzeba się dostosowac do wszystkiego,a szczególnie do panny młodej.Ja naprzykład poprosilam moją świadkowa o zakup sukni w kolorze brudnego rozu,poniewż dodatki na sali są w tym kolorze i mój bukiet równiez.Taka jest moja propozycja.http://evita.com.pl/p,10,,,,,,,,2611,9708j-sukienka.html Kiedy szukalam sukni ślubnej to na pewno widzialam takie ladne w salonie Evita na Zakopiance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina marczyk
Dzięki, ale to nie jest moja suknia, to jedynie propozycja ;-) Miałam suknię od dokładnie tej samej projektantki, zupełnie inną, bardziej oryginalną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika345
Ja w lipcu mam wesele kuzynki i jestem swiadkowa. Nie mam odgornie narzuconego fasonu i koloru,wiec moge miec co chce. Napewno musze miec suknie w zdecydowanych kolorach nic w pastelach zastanawiam sie tylko dluga czy krotka. Wybieram sie do salonu Evita mysle ze tam Panie mi doradza jaka suknie powinnam zalozyc i w jakim kolorze na te okolicznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonek88
Ten salon Evita jest jednym z najbardziej obciachowych sklepów w jakim byłam. Nie widziałam tam ani jednej ładnej sukienki, wszystko strasznie tandetne, bez wyczucia. Nie dość , że suknia np jest krótka to jeszcze w ostrym kolorze i z ozdobami. Jak jest tam długa suknia to świeci się niemiłosiernie , aż oczy bolą. Wyjątkowo http://evita.com.pl/p,10,all,,,,,,,2292,6173-sukienka-sylwestrowa.html.#.UZD9xcpR-M8 mi się podoba, chociaż jest na granicy kiczu to z odpowiednimi dodatkami może wyglądać super. Czasem mniej znaczy więcej. Dobrych wyborów życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia malec
Uwierz mi, że znalezienie teraz sukni, która nie jest oklepana, graniczy z cudem. Jeśli pojawiają się jakieś oryginalne i ciekawe stylizacje to są potwornie kosztowane. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonek88
Wiem jaki to problem, moja mama jak szukała dla siebie sukienki to objeździła pół Polski za sukienką na moje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgfvfbtrgvhrtfvhbf
świadkowa powinna iść w długiej sukni, ona nie powinna przytłaczać panny młodej, ale powinna się wyróżniać spośród gości. Moja siostra jak świadkowała miała długa koralową suknię, dosyć prostą, ale bardzo elegancką, ja miałam z kolei czerwoną szyfonową, jej ozdobę stanowił srebrny cekinowy pas pod biustem. Ja kupowałam na allegro z firmy Heine. Nie polecam kupować w butikach, ceny kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonek88
Moja mama miała do kościoła kostium , bardzo ładny , kremowy w kwiaty trochę ciemniejsze, żakiet miał baskinkę , zapłaciła za to 800 złotych więc nie mało, ale warte było swojej ceny. Koło godziny 22 przebrała się w sukienkę, którą kupiła w TK Maxx za uwaga 200 złotych ! Sukienka była na prawdę śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo łądnie wyglądają świadkowe w długich, zwiewnych sukniach, w jakimś żywym kolorze, aczkolwiek ciężko uogólniać, w czym jednej może być dobrze, w tym drugiej niekoniecznie. najważniejsze byś swej świadkowej nie przebrała według własnego uznania, ważne by się dobrze czuła i wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesika543
Ja biorę ślub za miesiąc, a moją świadkową będzie moja jedyna siostra, więc musi wyglądac zjawiskowo. Pojechałyśmy do Evity w Katowicach i sukien pięknych na prawdę było dużo. Sporo czasu spędziłyśmy w tym salonie, ale wybrałyśmy jedną- najpiękniejszą. Jesteśmy bardzo zadowolone z wyboru sukienki i z obsługi. Polecam gorąco ten salon :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×