Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na październik

czy są jakiekolwiek objawy tego, że ciąża obumarła?

Polecane posty

Gość na październik

cześć dziewczyny zastanawiałam się czy sa jakieś objawy wówczas, kiedy serce maluszka ustaje, czy coś się zmienia jesli chodzi o reakcje organizmu kobiety, np. ustają mdlości, przestaja bolec piersi itp.?Jest tutaj topik o obumarłej ciąży, ale na nim dziewczyny sie głównie pocieszają, wspierają, a raczej nie ma info o tym, jakie były symptomy. O popronieniu jest powszechnie wiadomo, że pojawia sie krwawnienie lub plamienie, ale jak jest z ciążą obumarłą, kiedy jeszcze poronienie nie nastąpiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pierwszej ciąży nie było żadnych objawów obumarcia. w drugiej straszny ból pleców w odcinku krzyżowo-lędźwiowym (aczkolwiek nie zawsze to oznacza obumieranie ciąży). ponoć zanikają wszelkie objawy ciąży, jak bóle piersi, nudności , ale u mnie występowały do dnia zabiegu! jedynie te plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na październik
a jakies bóle brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinturintu
pisały Ci już dziewczyny na poprzednim topiku,ciesz sie ,ze mdłosci ustały a jesli boisz sie idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle brzucha były jak przy okresie, ale to też nie zawsze oznacza obumieranie ! często na początku ciąży boli brzuch i te ciąże są zdrowe, donoszone szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×