Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adkaa8

Skończyła się 3 seria Chirurgów w Polsacie !

Polecane posty

Gość Adkaa8

Wczoraj niestety był ostatni odcinek chirurgów ;( Ja nie mam Fox Life więc jestem skazana wyłącznie na Polsat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sciagniesz jaki kolwiek film i ogladasz go w all playerze to do kazdego on sam dobiera ci napisy wiec zaden problem,a torentow do sciagania jest pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangerous girl
ech a jak sie sciaga z tego linka powyzej? trzeba za to palcic? co mam zrobic bo ja tez wogole nie kumata jestem jesli chodzi o sciaganie filmow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaatioszkaa dziekuje bardzo❤️ jestes cudna🌻 a linka do 1,2,3 seri podasz?bede wdzieczna... i jak sciagne kazde po kolei i zapisze co dalej?wiem ze mecze ale taki laik ze mnie zupelny...nigdy nic nie sciagalammmw jakim programie otwiera?skad go wziasc?dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx12
a mozecie w skrocie napisac co sie stanie, do tych co ogladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sciagniesz wszystkie np4 z pierwszej czesci to ona zapisuja ci sie np na pulpicie,wciskasz na pierwszy z 4 part1.i wtedy rozpakuje ci w rarze wszystko samo i masz gotowy odcinek,jak wpiszesz sobie u gory w szukaj tam na stonie grey s anatomy to pokaza ci sie wszyskie serie naciskasz na ktora chcesz, lacznie z 5 seria jest:) ja wlasnie sciagam 5:) pozdrawiam. napisy dopasujesz sobie w all playerze to kazdego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiaktotti djpeja 666
znowu maja puszczac dynastie, w kamiennym kregu, niewolnice izaure! hurrraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam juz 5 sezon GA
i niestety pomiędzy czwartym a piatym mialam duża roznicze przerwy wiec moge nie pamietac tak bardzo ale mniej wiecej co u kazdego wiadomo addison odeszla ze szpitala meredith z derekiem caly sezon schodza sie i rozchodza. on spotyka sie z inna pielegniarka, wiadomo nadal kocha ja. pod koniec sezonu ona w koncu decyduje sie ze chce z nim zamieszkac i wybudowuje mu domek ze swieczek zeby mu to pokazac ;) alex widuje sie z NN (w 3 sezonie byla to ta babka co ja przygniotlo na promie i miala dziecko). okazuje sie ze jest w ciazy i odchodzi od meza i zamieszkuje z alexem. niestey okazuje sie ze babka ma problemy ze soba, ze to ciaza urojona i w ogole. a alex pokazuje sie w tym sezonie jako wrazliwiec bo ciagle sie nia opiekuje. na koniec chyba odaje ja do zakladu izzie walczy troche o bambiego. z callie. w koncu sa razem. i okazuje sie ze to nie jest jednak To (mega normalnie pomylka z ich zwiazkiem). i chyba tak malo jest izzie w 4 sezonie callie zaczyna spotykac sie z dr mcsteamy. i zaprzyjaznia sie z nowym kardiochirurgiem (babką) i okazuje sie ze mają się ku sobie. czyli robią z callie nagle les ;) bambi wyprowadza się od meredith i zamieszkuje z siostrą mer - lexie. sie okazuje, że lexie bujnela sie w bambim a bambi slepy i zajety powtrzaniem roku (jako jedyny nie zdal egzaminu) - co sie okaze oblal tylko 1 punktem no i cris. troche smutna po stracie burke'a ale szybko zamienia sie w nową bailey. jest opryskilwa i niemila dla woich stazystow. boja sie jej :D chce zaimponowac nowej kardio ale ta ciagle ja olewa i upokarza. i tak caly sezon praktycznie no i zapomnialam dodac, ze oni teraz juz mlodszymi rezydentami sa. i chyba tyle :) 5 sezon zdecydowanie ciekawszy powiem szczerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx12
dzieki za streszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
moze mi ktos powiedziec co ma zrobic, sciaglam pierwszy epizod 4 serii i jak cche to rozpakowac to wyskakuje mi komunikat podaj haslo i nie wiem co tam wpiac :( moze wie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
a juz skapowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsaaf
a ja nie..czyli jak z tym haslem?co trzeba zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
to jest haslo www.rslinks.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkatrarka
sorki nie dalam spasji, wiec haslo brzmi: www.rslinks.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinoman.tv za darmo i nie trzeba ściągać, są wszystkie 12 sezonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×