Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trututututututututu

Co drugi temat na forum to CZY JESTEM W CIĄŻY!

Polecane posty

Gość trututututututututu

Czy na prawdę tyle dziewczyn zabiera się za seks nic o nim nie wiedząc? Z drugiej strony czytając to można pomyśleć że dziewczyny nic nie robią innego tylko się kochają. Najpierw się douczcie, potem zastanówcie się czy jesteśmy jasnowidzami. Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile zmieni Twój temat :P Niestety za seks bierze się już podstawówka, więc nie dziw się poziomowi pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666 djpeja rosiaktotti 997 777
trzynastolatki katoliczki już są skrobane takie czasy a to pokolenie JP ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
Nie zmieni nic, ot spostrzeżenie takie... Niestety dowodzi to też że poziom nauczania o seksie czy jak to tam zwą w szkołach jest bliski zeru. Czego tam uczą? Budowy? Zakładania prezerwatywy, przewijania niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666 djpeja rosiaktotti 997 777
pop kultura i viva jest winna oraz portale fotka, nasza-klasa i epuls!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy na prawdę tyle dziewczyn zabiera się za seks nic o nim nie wiedząc?\" Tak. Naprawdę. Młode siksy które rozmnażają się od 11 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
777-x obawiam się że zbliżasz się do prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZ WAM PEREŁKĘ WYSZUKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nabuzowany hormonami nastolatek może przeczytać, że jego penis jest \"zakończeniem tułowia, służy przekazywaniu życia\", a jego dziewczyna to \"ogród zamknięty i zapieczętowany\" - tak pisze \"pardon\" .http://www.pardon.pl/artykul/7794/lekcje_o_seksie_beda_obowiazkowe_w_polsce_wreszcie http://www.pardon.pl/artykul/7526/drogie_dzieci_antykoncepcja_jest_dla_zboczencow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzynastolatki działają bardzo przemyślanie moim zdaniem i postaram się to udowodnić , chodzi o to, gdy trzynastolatka urodzi dziecko to w wieku 26 lat już może zostać BABCIĄ a w wieku 39 lat nawet PRABABCIĄ i to chyba ma sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZ WAM PEREŁKĘ WYSZUKAM
"Słuchajcie. Kochalam się z chłopakiem 3-4 dni przed owulacją bez zabezpieczenia a on skaczył we mnie. " *Pyta się czy może być w ciąży..... po odpowiedzi : "gówniarzeria przezucila sie na naturalne metody oooo ja pieeeerdole jakie pustaki. skończył w tobie????? jeśli w ciąże nie zajdziesz tzn ze jestes BEZPŁODNA. Zyczę 6-raczków ahahhahaahaha k**wiszon durny" " ale rozumiem , ze wyczekujesz tego dziecka????? to był sex staraczkowy????????" Napisała tak: "A jak miałam to napisać??? Że mój partner doszedł przy czym sperma się dostała do mojej pochwy?? Bądź też że przeszedł orgazm?:> Nie łatwiej napisać że skączył we mnie?? Ty jesteś gówniarzem pisząc takie zdania. Forum jest do tego aby odpowiadać na dane tematy a nie wyzywać inne osoby. A raczej gówniarzem nie jestem bo mam 29 lat...i już w życiu sporo przeżyłam." Nie tylko małolaty są głupie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
Obawiam się że to jednak małolata była co tylko dodała sobie lat - wnioskuję po poziomie wypowiedzi. Lilitka - i co gorsza któreś z nastoletnich dzieci może to wziąć za pewnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfw
A może osoby zakładające takie tematy, chcą po prostu pogadać z innymi żywymi osobami (niekoniecznie z kimś kot je zna) i wyżalić się na temat swoich obaw? To wam do głowy nie przyjdzie? Prawdę powiedziawszy i tak temat o czyich objawach i obawach ma więcej sensu niż temat o tematach, taki jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
A już najbardziej rozwalają mnie takie co ostatni stosunek miały w styczniu, po drodze dwa okresy, cztery ujemne testy ale ona się źle czuje i podejrzewa że to ciąża. Albo gorzej - dziś się kochała, więc już dziś musi się tu zapytać czy jest w ciąży - moja droga tego nikt prócz wróżki Ci nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
Fantastycznie, oczywiście że można pogadać tylko czemu tyle tego na ten sam temat i tak głupie pytania zadając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
No chyba po to żeby poczytać odpowiedzi dwóch typów: - gratuluję jesteś w ciąży - aleś Ty głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZ WAM PEREŁKĘ WYSZUKAM
o plemnikach komandosach przenikających odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy to cioża???? czesc mam pytanie czy jest to możliwe by była to cioża bo od jakegos czasu bardzo tyje mam apetyt na jedzenie rużnych żeczy kturych w czesniej bym nie zjadła miałam nudnosci jestem coraz bardziej zmeczona i sena w dzien a w nocy mi sie niechce spac denerwója mnie pewne zapachu mam zmiany nastroju i mam okres a słyszałam że czasami przy ciaży blizniaczej może wystepowac okres robiłam test i wyszedł negatywny czy to możliwe by test w poczu nie wykrył ciaży\" Podoba się wam taka perełka? Niestety przy obecnym poziomie nauczania o seksualności nie można spodziewać się niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
Lilitka - autentyk? Bo mi się wierzyć nie chce że takie byki można sadzić. W każdym możliwym miejscu? Nawet pierwszakowi udało by się napisać coś bezbłędnie. A jeśli to prawda - pochylmy głowę nad ciemnotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututututututututu
Ale musi być że zmyślił autor to, no żesz k... to i język polski w szkołach już zszedł na psy? Za moich czasów to 3 błędy i pała. I nie było że dysgrafia czy ADHD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×