Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetkaa

******* jaką niespodziankę mu zrobiĆ?? ****

Polecane posty

Ostatnio trochę pokłociłam się z anrzeczonym, strasznie mi głupio i chciałabym mu zrobiĆ za to jakąs niespodzianke. Przyjeżdza dziś po mnie, jade po niego autem, chciałabym coś kupic i da mu w autku na przeprosiny. macie jakies pomysły?? TYLKO BEZ GLUPICH KOMENTARZY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób mu loda
to zawsze działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naikaj mu do buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
wiesz te głupie rady nie są takie głupie bo facetowi nie zależy na słonikach serduszkach czy innych słoneczkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakiemu facetowi. Chce żeby to było coś miłego, co sprawi, że się uśmiechnie - i nie mają to byĆ "lody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
Poważnie facet to takie śmieszne które nie lubi prezentów ,wystarczy mu dać coś dobrego do jedzenia i czasem się z nim przespać i już jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że możesz zapytać ,tylko skąd mamy wiedzieć co lubi twój fagas i co mu się spodoba? może jest kolekcjonerem papierków po cukierkach albo lubi sztuki walki a te osoby chyba wolałyby coś innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie wiem jakiego Ty masz faceta? Mój lubi miłe niespodzianki , zresztą nie raz sam mi takie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar - po pierwsze nie "fagas" Po drugie - dobrze, że nie wiesz, bo co co Ci taka wiedza? :) Pytam, bo może ktoś rzuci jakiś fajny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
Jaką CI ostatnio zrobił niespodziankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po oddechu
zachoruj na schizofrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszedł po mnie do pracy i przyniósł ogromniastą czekoladę zawiązaną w wielką czerwoną kokardę i pwoiedział: "kochanie, po ciężkim dniu pracy należy Ci się trochę słodkości" .. nie wiem skąd wziął tą czekoladę, nie widziałam takich w naszych sklepach, była większa niz kartka A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
Zażartuj że jesteś w ciąży i obserwuj jego reakcje :classic_cool: Tu kiedyś jeden siurek dobrze powiedział , faceci mają to w dupie i nie znoszą "niespodzianek" prezencików bo muszą to wszystko trzymać i udawać że bardzo im się to przydaje :O No chyba że kupisz mu komplet kluczy , zestaw wierteł HSS taki prawdziwy z głowicą z węglików spiekanych czy choć ze stali naprawdę utwardzanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mam okres :) To mój Kochany jest inny, lubi niespodzianki, a jak mu sie nie podoba, to nie udaje, po prostu mówi, że mogłam kupiĆ cos innego :) I taka szczerośĆ mi się podoba, a nie udawanie, że mu się to do czegoś przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
no, ewentualnie anal intrudera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
Ja lubię czekoladę powiem więcej kocham ją , ale i tak wolałbym żeby dziewczyna specjalnie dla mnie założyła sukienkę która mi się podoba czy obcisły sweterek czy nawet dała się potrzymać za pośladki ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan pań o włosach Blond
ale tego intrudera to ze stali nierdzewnej ! :classic_cool: fajne podszywe he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po oddechu
to daj mu wylizac akurat masz okres niespodzianka gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaruj mu kolekcję
swoich zużytych tamponów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×