Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napiszcie mi prosze jak to jes

nocnik czy nakładka na sedes-co lepsze?

Polecane posty

Gość napiszcie mi prosze jak to jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakładka
Ja w przypadku mojego synka próbowalam różnych sposobów, nawet zaczęłam mu zakładac pieluszki tetrowe. chyba walczyłam ze 4 miesiące. Dopiero ktoś mi powiedział żebym kupiła nakładkę. I to był pomysł rewelacyjny. Wystarczył jeden dzien i mały zaczął wołać. Po dwóch dniach szłam z nim na miasto ( nie zapomnę tego), postanowiłam, ze mu założę pieluszkę, bo mróz na dworze a nie daj boże mu się zachce - a on w płacz, że nie chce pieluszki bo dzieci bedą się z niego śmiały. więc nie założyłam, a mały spisał się dzielnie oczywiście Wiec zdecydowanie polecam nakładkę , w przypadku mojego syna zdała egzamin rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko sama musisz wypróbowac ,kazde dziecko to inna indywidualnosc,moja corcia z nocnika korzystala krotko nasadka jej lepiej przypadla do gustu ale wiele dzieci woli nocnik bo " plusk" ich przeraża;) Wiec musisz wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie mi prosze jak to jes
w jakim wieku był Twoj synek? mam nakładke ale jakas taka niestabilna-czy tez moja muszla czy deska niewymiarowa-sa rozne nakładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakładka
Mój synek miał 2 latka. Zwykała, najtańsza nakładka, pamiętam, ze kupiłam w tesco. Dzis synek ma 4 latka i nadal się z nią nie rozstaje. Może rzeczywiście twoja muszla jest niewymiarowa. może spróbuj nakładki na innej muszli (może u koleżanki, albo rodziców) i wtedy okaże się czy muszla zła czy nakładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie mi prosze jak to jes
przepatrzylam teraz allegro-nie ma takiej jak ja mam mam taka zwykła z kaczuszka naklejona te na allegro wydaja sie szersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakładka
to chyba musisz miec szerszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh to w takim razie dobrze że nie kupiłam takiej deski z kaczuszką. U mnie ona kosztuje 8 zł wolę kupić małemu taką lepszą i miękką i chyba kupię z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie mi prosze jak to jes
kurcze-a nocniki sa wieksze niz te z serii z kaczuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze nakładki to te, które wyglądają dokładnie jak deska klozetowa i są na nią "wciskane". Mają tylko mniejszy otwór. Wtedy wszystko jest stabilne i noc się nie ześlizguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja8564
Tez kupilam nakladke ,zwykla chyba 10 zl kosztowala, syn zaczal sie na nia zalatwiac mimo,ze ma rok i 7 miesiecy ,zaczal wolac ,ze chce siku lub kupe co w przypadku nocnika bylo niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×