Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasia1911

ktore mleko lepsze BEBIKO czy BEBILON???

Polecane posty

witam moj malernki do tej pory od 1 od 7 tygodnia zycia pil bebilon pepti z racji podejrzenia skazy bialkowej po konsultacji z innym lekarzem okzalao z\\sie ze zadnej skazy nie ma i planuje zmienic malemu mleczko i amm dylemat ktore wybrac czy ebbilon czy bebiko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemaniaczkaaaaa
BEBIKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
bebiko --jeśli cena dla ciebie nie ma znaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gm fhfxsh
Oczywiście,że Bebilon Ciutdroższy ale lepszy. Sama zdecyduj porównując skład, gęstość, smak itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena w sumie jest wazna ale nie najwazniejsza slyszlalam ze wiele dzieco po bebiku ma problemy z kupkami i ulewaja a moze nan 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
nan ma duzo żelaza,nie wszystki dzieci go tolerują ,duzo z dzieci ma zatwardzenia po nim bebiko---strasznie się dziadostwo pieniło ,dziecko nie pasował smak,mnie nawet zapach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasnie kazde dziecko inaczej nad nanem nie myslalam nawet bo kieyds dalam je malemu i starsznie po nim chlustal, bebiko kusi cena, bebilon jednak drozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinturintu
bebilon,moj maly na nim sie wychowal do bebika nic nie mam ale jak mama karmila brata znalazla w nim zasuszona muche,wiem,ze moze sie zdarzyc ale dla mnie to obrzydliwe,nawet przyjechala komisja sprawdzic czy nie mamy w domu syfu i sami jej tam nie wrzucilismy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beika
mleka tej samej firmy, Bebiko ulepszyli niedawno i nawet smakiem zaczelo przypominac Bebilon. Moj wcinal Bebiko i Bebilon i zawsze wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego cena jet wieksza bebilonu? czy te immunofortis sa tak wane w rozwoju dziecka? moj synek 11 marca skonczyl 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko po co przepłacac
a pieni sie bo wstrzasasz za mocno jak lekko rozmieszasz to bez piany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corcia
na BEBILONIE od dawna, ma 5 m-cy, ma zatwardzenia, ale jej nie zmienię na BEBIKO, gdyż uważam, że co tańsze to gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam dla mojej corci od urodzenia bebilonu i nigdy zadnych problemow z brzuszkiem i kupkami nie miala.wiec polecam.warto poszukac w marketach bo czesto s apromocje i juz za 35 zl mozna kupic duze 800 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inek
bebiko daje już długi czas i nie ma problemu z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napeno bym tak zrobila zobaczymy mam jeszcze 4 puszki ebbilonu pepti wiec je skoncze i jak bede przy ostatniej puszce bede powoli wprowadzac bebilon zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chyba wybiore ebiko mam nadzieje ze mu spasuje gdyz teraz tez pije takie tyle ze pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po bebilonie mala wymiotowala dwie godziny! dziadostwo! sprobuj Hipp BIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma jakies preferencje, ja wybralam HIPP bo jest napisane, ze ekologiczne i mojej malej pasuje (teraz ma 8 miesiecy). Przestala ulewac i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakonda24567
HIPPa osobiście nie polecam, u nas córka miała poważne problemy z zalatwianiem się i zatrzymywały się jej gazy, przez co bardzo bolał ja brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzówka
a dlaczego dla dziecka z refluksem nie kupujesz mleka AR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam, kazda mama wybierze to co dla malenstwa najlepsze, czasami trzeba sprobowac kilku roznych marek, zeby wybrac odpowiednia. U mnie Hipp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje takie mleka gdyz nie jest zbytnio ono polecane za to zageszczam mlezko nutritonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga stołowa
nie jest zbytnio polecane?:D a przez kogo nie jest zbytnio polecane?to są rewelacyjne mleka dla refluksowców.Nie zawsze nutriton jest dobry i zapobiega ulewaniu.Mleka AR mają różne zagęstniki i każdemu dziecku pasuje co innego.No ale jak chcesz. pierwszy raz słyszę,że nie sa zbytnio polecane.Tym sie leczy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×