Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość nowa ala
dziewczyny powiedzcie mi czy mogę łączyć zelixe i yasmin. Czy któraś z was łączy te tabletki z pigułkami antykoncepcyjnymi. a i czym się różni zelixa 10 od 15-tki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze 10 a 15 to róznica mg jak sama nazwa wskazuje czyli 15 jest silniejsza bo ma wiekszy skład głownego składnika o 5 mg a na moje pytania ktos odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączulek
Witam, ale tu nastukaliscie masakra poprostu Wczoraj wieczorem zbieralam sie do przeczytania ale uslyszalam tylko NO CO TY TAM ROBISZ JUZ PÓŹNO WŁAŹ DO LOZKA noi rozumiecie nie moglam odmowic wkoncu chec spalenia ok 500kalori jest bardzo silna :) Ja ciagle z moja kolezanka 8 nie mozemy sie rozstac ale tak mysle ze ok 7,8kg w niecaly miesiac to i tak ok :) Co do pytan o tabletki i spadek kg w miesiac chyba nikt nie odpowie bo to jest Forum dla osob ktore czytaja ze zrozumieniem Pozdrawiam was :) Ma ktoras z was cwiczenia na nogi?? Chodzi mi o to ze mam bardzo umiesnione a chciala bym miec takie ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Lezka55- na rezultat musisz czekać miesiąc, jak będą wcześniej efekty to fajnie- prawda? Co do diety- ehhhh, tego jest tyle wszędzie. Najlepiej wybrać sobie taką opcję, którą będziesz stosowała w momencie gdy już nie będziesz jadła tabletek. Wystarczy, że wykluczysz pieczywo, ziemniaki oraz produkty mączne( kluski, makarony,sosy) dorzucisz warzyw i owoców, nie zapominając o białkach i tłuszczach. Wrzuć w google-* dieta- znajdziesz na pewno coś odpowiedniego ;) ----> nowa ala- pisze w ulotce, że nie ma wpływu. Zatem można łączyć oba specyfiki. Dobrze tylko zażyć je w różnym czasie. Dla zobrazowania ;\' to różnica pomiędzy 10 od 15 jest taka jak pomiędzy szklanką kawy(10) a jedną szklanką i pół(15) kawy. Dziewczyny: do świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko a wyście się z choinki chyba urwały, ale rzeczywiście zbliżają się Wielkanocna- zatem jaja sobie robicie??? Troszkę o dietowaniu jest na pierwszej stronie jak również odpowiedź na pytanie dotyczące antykoncepcji. Znowu się lekko nadąsacie- trudno- ale pisze w tytule, że to dla tych co czytają ze zrozumieniem? -zatem mój \" przekąs\" uzasadniony ;) lezka55- to nie piekarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Paczulek ;) witam serdecznie. Ale jak masz nogi umięśnione, to chyba dobrze? Bo jeśli by je trza tak, hmmm- wysmuklić(odmięśnić????hihihi) to może jakieś masaże? Bez wątpienia najlepszy byłby aerobik wodny, tak myślę- ale.... wiesz- nie poparte badaniami, hihihii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale co sie dziwic ze umiesnione jak taka mase dzwigaja Mam lydki jakbym jakies dziwne silowe sporty trenowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszam z moja Yorunia na spacer bo juz mi na glowe wchodzi jak brzuszki robie :) i mi jezor w ucho wsadza :) Do zobaczyska pożniej i pamietajcie NIECH ZELIXA BEDZIE Z WAMI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki!!! czekam na wypis i do domku. samopoczucie calkiem calkiem. Potem ruszam na spotkanie z dietetykiem i zobaczyc malenstwo. Jesc nadal mi sie nie chce :-) :-) jak milo Buuuziaki do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Paczulek - ja myślę, że jak waga będzie się zmniejszać to i Twoje łydki zrobią się zgrabniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 z półtorej szklanki kawy jest więcj fusów niż z jednej do pożytecznych kosmetyków;-);-);-)(próbowałam wczoraj-superek-dzięki) uśmiałam się ,jaja faktycznie a do Wielkanocy jeszcze 3 tygodnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim :) W końcu chwilka wytchnienia :) Dzisiaj w pracy pytali się, gdzie na weekend zabalowałam, bo muszę mieć niezłego kaca, skoro od poniedziałku codziennie 1,5l wody targam do biura :P biuralistka40 dzięki za ten pomysł z kawą. Świetna sprawa :) Wczoraj wieczorkiem zrobiłam tak jak mówiłaś. Kawę wymieszałam z żelem. Tak się po nacierałam, że aż miałam całą skórę czerwoną :) Za to jaki efekt :) Gładziutka jak pupcia niemowlęcia. Zapach kawy wymieszany z magnolią jeszcze długo czułam po położeniu sie do łózka :) Ktoś wcześniej się pytał się co zrobić, żeby nie mieć zbyt obwisłej skóry na brzuchu. Ta trenerka o której wcześniej pisałam, mówiła żebym kupiła sobie balsam na cellulit (taki wyszczuplający) i żeby się nim smarować tak ze 2 razy dziennie. Mówiła, żeby nie przesadzać cenowo, bo to nie ma sensu. One wszystkie mają podobny skład. Ja kupiłam sobie taki z EVELINE, niedrogi i jak na razie skuteczny. Tylko jeśli ktoś ma problemy z serduchem, to nie polecam takich z kamforą i mentolem w jednym. Bynajmniej ja po nich mam taką telepawocę, że szkoda słów. (nie wiem czemu, ale zazwyczaj koło 3 w nocy:/) no i masz, znowu się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzające się Panie i Panów oczywiście też;-) biuralistka_40 dziekuję za \"przepis kawowy\". Wypróbuję go jeszcze dzisiaj. U mnie 4 dzień na zeli co do efektów to moze jakieś małe... chyba muszę sie uzbroić w cierpliwość;-) Pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... muszę dzisiaj swojej zeli jakiś wiecheć kupić :) w końcu, to nasza pierwsza miesięcznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Agixa - hihihi, tylko wiesz, wódeczki nie pij ;) ---->fiorella_27 - cierpliwość, noooo właśnie ;) To dopiero 4 dzionek za Tobą ----> hahaha, jaaaa dziołszka - Ty się ze mnie śmiej a śmiej ;) Ale cieszę się, że Wam po tej kawce tak fajniście było i buźki macie uśmiechnięte. Ja też stosuję Eveline ;) Można sobie tj papki kawowej zrobić więcej ale mieszając np z Eveline, lub olejkiem gerianiowym(nie stosowałam i nie wiem czy w nazwie cos nie pochrzaniłam) - usmarować brzusio i udka owinąć się w folię i poleżeć godzinkę pod kołderką. Dobrze jest aby to ktoś wysmarował, bo papka troszkę odpada. Co do folii, to ja właziłam w trzy worki na śmieci: odcinałam doły tak aby utworzyć taki jakby tunel i tak: jeden worek nakładałam na brzuch-pas, drugi na jedną nogę, trzeci na drugą nogę. Taka obworkowana włazilam pod kołderkę ;) Tego typu zabiegi na samej sobie dałam radę zrobić AŻ (hihihi) 4 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka nie z ciebie,ty juz tam dobrze wiesz;-) ja się smaruję balsamem z wyciągiem z bluszczu i owijam na noc folią spożywczą,nie na każdą noc-tak 2-3 razy w tygodniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódeczki pić nie będę. Zelka jest abstynentem :) Z folią? Hmm... Można spróbować. Tylko znając siebie w nocy bym ją zrywała. No chyba, że przywiążę ręce do zagłówka w łóżku :P Mi już chyba na mózg pada. Wzięłam dzbanek, poszłam do łazienki nalać wody. A co zrobiłam? Postawiłam dzbanek w łazience na szafce, umyłam ręce i wróciłam do biura. Co lepsze, siedzę i się wkurzam czemu ta woda tak długo się gotuje :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka a tak troszkę pada,częściej się słoneczko przedziera przez chmury,więc może po obiadku wyruszymy się rozruszać na dworek;-) u mnie zelixa 10-20zł,zelixa15-30zł-opakowania po 30sztuk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankas
Witam, piszę po raz pierwszy, ale dość regularnie czytałam poprzedni wątek. Zelixę15 biorę od 3 tygodni. Przez kilka pierwszych dni dopadły mnie skutki uboczne w postaci bólu głowy-zaczynało się ok.12 i przechodziło jak ręką odjął w okolicach 17...Potem wszystkie te objawy zniknęły i na razie mam spokój, tyle tylko, że pozostała suchość w ustach, ale nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe. Efekty- kompletny brak apetytu, jem baaardzo mało i w zasadzie tylko dlatego, że wiem, że powinnam Początek:(165cm wzrostu i to się nie zmienia ;) ) 1.03.09- 78,7kg... 15.03.09- 73,6kg ...i leci dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Agixa - hahahaha, mnie też padło na mózg i mam głupawke a piję TYLKO zielona herbatę- bez prądu. ----> renatka3355 - a to zdziercy w tych aptekach. A na necie oferują zelkę za 100zł- buhahahaha, to dopiero zdzierstwo ! ----> bardzo ładny spadek wagi ;) blankas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 tylko ja się zastanawiam, co wykombinuję następnym razem. Chyba to są pierwsze oznaki starzenia....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankas
Aaaaa, zapomniałam wpsomniec o najważniejszym! Po urodzeniu dziecka zrobił się ze mnie straszny śpioch-mogłam kłaść się do spania nawet o 8 wieczorem, a i tak ledwo wstawałam rano na 8 do pracy! I ciągle byłam śpiąca(syn ma juz kilka lat, więc nie jest tak absorbujący). Odkąd biorę Zelę, nie mam z tym najmniejszych kłopotów- kładę się spać nieraz nawet o 2 w nocy, a i tak rano wstaję o 7 bez kłopotów. Zasypiam bez problemów i w końcu mogę się normalnie uczyć wieczorami- dawniej nie byłam w stanie sie skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale Wy tanio macie te Zelke Ja za swoje 60tabletek 15 zaplacilam 100zł Sluchajcie napawam sie duma poniewaz wychodzac na spacer ubralam swoje spodnie ktore juz sa za duze, ale wiecie co najciekawsze, musze kupic sobie nowy pasek :) Ten mam zapiety na ostatnia dziurke i jest za luźny hahahahah Jestem bardzo zadowolona :) Wiecie co ja kupilam sobie jakis czas temu Ziaje ujedrniajaca taka w czarnych opakowaniach jest w tubce i w pudelku Napewno poznacie bo na pudelkach napisane jest \"BO CZARNE WYSZCZUPLA\" jesli chodzi o mnie to jestem super zadowolona bo nawet rozstepy mi troche wyplycilo ze juz nie sa tak widoczne Ogolnie ja nie mam problemow z obwisla skora jak narazie, kiedy tracilam kg skora mi sie normalnie zachowywala nie mialam nic wiszacego, tylko mysle ze to chyba tak do 30 moze 40 , bo wiadomo wszystko z wiekiem Aha ja biore jeszcze A+E ponoc pomaga :) tak nas ucza :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Paczulek, bo Ci podrożę paluszkiem-hmmmm...bo ja jestem PO 40 ;) ale pocieszający jest fakt- że skóra oki jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Agixa- eeeee, przypomnij mi Twój wiek??? - idzie biuralistka i pod nosem mamrocze a mamrocze- objawy starzenia się....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam :) Moja mama tez po 40 i ma ladna skorke a mojej mamy znajome nitkore juz maja takie nieladne wiec to chyba tez genetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> BIURALISTKA40 no nie wiem czy mogę ci powiedzieć jaki mam wiek. Co do tego starzenia, to proszę nie denerwuj się :) 27 wiosenek w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwie idziecie do kąta i kuniec ;) Ehhh, no i na co mi przyszło? -powlekła się zestarzała biuralistka za swoje biureczko ;( - mam nadzieję, że znacie się na żartach ;) nie przeżywam wieku. Pewnie też tak postrzegałam w wieku waszym czterdziestolatki, nie wiem. Wiem, że moje córki bardzo mnie dowatościowują i jest fajnie i miło i sympatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne to nie marudzic innym ale ja juz jestem stara:) Moja mam nigdy nie wspomina o wieku a mojego boya mam ciagle mowi no tak nie mam juz 20 lat i marudzi i marudzi a kremow urzywa tych proage 60+ niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×