Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

---->Agixa: no, od razu mi lepiej :) Aha, dziewczyny, pisałyście o peelingu kawowym, to ja wam dam swój sposób na cellulit. W sumie podobny przepis. Początkowo kupowałam ten specyfik na Allegro, ale to ktoś po prostu sam robił w domu i sprzedawał jak kosmetyk. Domowy wyrób działa tak samo, a jest tańszy: 2 łyżeczki cynamonu 2 łyżeczki kawy-niektórzy dają rozpuszczalną, ja zdecydowanie wolę sypaną, bo lepiej złuszcza skórę. Wykorzystuję fusy z ekspresu) 2 łyżeczki imbiru 2 łyżeczki spirytusu 1 łyżeczka oliwy z oliwek, albo jakiejkolwiek innej-jak nie mam z oliwek, to daję Bambino:) folia spożywcza(byle nie aluminiowa:) ) Wychodzi z tego taka papka, jesli jest za gęsta i się sypie, to dodaję oliwy. Wygląda obrzydliwie, pachnie bosko. Wmasowuję to w uda(cellulit), zawijam w folię tak szczelnie, jak się tylko da i trzymam to na nogach jakieś pół godziny. Grzeje mocno, czasem nawet zbyt mocno, jak przesadzę z cynamonem:) Efekt: natychmiastowe wygładzenie i nawilżenie skórym, lepsze ukrwienie, fantastyczny zapach. A po kilku zastosowaniach widoczne zmniejszenie cellulitu. Nie wiem, jak na innych, ale na mnie naprawdę to działa. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milusio wszystkie panie :):)i pana:):) tyle wpisów,ale mam czytania hihihi U mnie zza oknem słoneczko aż miło moze wykorzystam i umyję okno:):) renatka3355 -widze że ty z moich okolic:):)czyli ślask:) zmykam a wszystkim milusiego dzioneczka izostawiam cos na uśmiech :):) http://obczaj.net/pl/131034/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka_27 - na pewno skorzystam z tego przepisu....brzmi to smakowicie;) Wiecie co dziewczyny .dziś pierwsza tabletka ja już jestem prawe mokra...gorąco mi....i zaczyna mi sie to podobać...bo chyba zaczyna działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę z innej beczki ;) Ale też ważne Domowe maseczki, receptury naszej babci, sprawdzają się od lat. Wiele kosmetyków, które dzisiaj znajdują się na sklepowych pólkach również bazuje na tychże recepturach. Poniżej przedstawiam kilka sprawdzonych maseczek, które możemy wykonać w domowym zaciszu. Maseczka marchwiana ( przeznaczona do tłustej skóry) 2 marchewki ścieramy na tarce z drobnymi oczkami. Startą marchew odsączamy. Następnie dodajemy do niej jedną, stołową łyżkę mąki, która pozwoli nam uzyskać z marchwi swoistą papkę, dzięki czemu będzie nam wygodniej ją nałożyć na twarz. Otrzymaną maseczkę nakładamy na twarz i trzymamy ją przez około 15 minut. Dodatkowym atutem maseczki jest fakt, że nadaje on nam koloryt naturalnej opalenizny, dzięki beta karotenie, który zawarty jest w marchwi. Płyn przeciw zaskórnikom Do jego przygotowania potrzebujemy jedną czwartą szklanki gorącej wody, jedną łyżeczkę gorzkiej soli oraz 3-4 krople jodyny (którą można nabyć w każdej aptece). Wszystkie składniki mieszamy ze sobą i odstawiamy do ostygnięcia. Zanim zaczniemy przecierać twarz płynem, który uzyskaliśmy musimy rozgrzać naszą twarz. W tym też celu namaczamy ręcznik w ciepłej wodzie, dokładnie go wykręcamy i nakładamy na 2 minuty na twarz. Następny krok to przemycie twarzy nasączonym wacikiem (w miejscu, gdzie występują zaskórniki). Płyn sprawi, że będą one zdecydowane łatwiejsze do wyciskania. Kiedy zakończonym zabiegu, warto przetrzeć skórę twarzy tonikiem, który podniesie poziom ph. Maseczka z żółtka ( do cery suchej) Do szklanej miseczki wbij dwa żółtka z jaja kurzego i delikatnie je rozmieszaj. Na twarz nałóż ciepły ręcznik, i trzymaj go na twarzy przez około 5 minut. Następnie zdejmij go i nałóż na twarz żółtko, trzymaj je przez pół godziny, po czym zmyj, ciepłą wodą. Maseczkę tę stosuj raz w tygodniu. Dzięki niej twoja skóra będzie odżywiona, co przełoży się na polepszenie jej wyglądu. Maseczka z avocado i bananem ( do cery trądzikowej) Do jej przygotowania będziesz potrzebować jednego banana, jeden owoc awokado, dwie duże łyżki naturalnego jogurtu oraz 4 krople witaminy E (dostępnej w aptece i sklepach zielarskich). Wszystkie produkty zmieszaj ze sobą za pomocą robota kuchennego, aby utrzymać jednolitą konsystencję. Zanim nałożysz na twarz maseczkę, umyj ją dokładnie. Maseczkę trzymaj przez około dwadzieścia minut. Zmywamy ją ciepłą wodę. Na koniec dobrze jest wklepać w twarz niewielką ilość kremu nawilżającego. Maseczka jabłkowa ( do cery tłustej) Aby ją wykonać potrzebujesz dwa duże, kwaśne jabłka, dwie duże łyżki miodu i trzy łyżki płatków owsianych. Jabłka zetrzyj na tarce z małymi oczkami. Wszystkie składniki zmieszaj ze sobą, do uzyskania papki. Otrzymaną maseczkę nałóż na oczyszczoną twarz i trzymaj ją przez około piętnaście minut. Zmyj ją chłodną wodą, po czym wklep w twarz krem nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki:) Ja tu tylko na chwilke wdepłam , ŻEBYSCIE O MNIE NIE ZAPOMNIAŁY :):)bo bardzo mało czasu mam:( wasze wczorajsze posciki to w nocy czytałam,bo w dzien nie było jak,dziś tak tylko przeleciałam stronke zeby wiedziec co ciekawego piszecie :) I oj duzo fajnych porad,ale zeby sie tak owijac w folie to bym musiała mojego męzusia gdzies posłac bo by ,mnie wysmiał i powiedział ze sie z kosmosu urwałam hehehe.. tak to już z nim jest :) A i widze ze humorek wam dopisuje:):)Tak trzymac :):) Dobra ja mykam i pewnie dopiero zajś wieczorkiem poczytam lekturkę ( czyli wasze wpiski) Trzymajcie sie cieplutko,bo u mnie za oknem znowu paskudnie Pa,Pa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ilu dnich czuje sie mniejszy apatyt ile w ciagu miesiaca powinnam schudnac i jaka diete przy tej kuracji stosowac dzis wzielam pigulke 1 raz i jak narazie jestem glodna jak zawsze plkissss odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> lezka55 -Moja cierpliwość dla Ciebie to się kończy, weź się za czytanie to po pierwsze. Gdybyś prześledziła wpisy dziewczyn to nie pytałabyś o to ile schudniesz. A skąd my to mamy niby wiedzieć? Co do zmniejszenia łaknienia- to też, każdy ma inaczej. Może być tak, że na Ciebie nie podziała. Po drugie: to w końcu jak to z tym Twoim zażywaniem tabletek??? Wczoraj drugi, a dzisiaj pierwszy dzień??? Czy mam dla Ciebie skomponować dietę??? Po trzecie otworzyłaś nowy topik- masz do tego prawo- nikt nie odpisał? Po czwarte- na owym swoim nowym topiku stwierdziłaś, że \"olałyśmy\" Cię- co jest niezgodne z prawdą. Po piąte- znalazłam Twój obraźliwy wpis wobec innych forumek, co prawda topik był już w stanie agonalnym-brak wpisów od kilu miesięcy. To jest Twój wpisy z wczoraj: 09:14 [zgłoś do usunięcia] lezka55 Hej jem juz 2 dzien zelixe i nic zero róznicy w atakach głodu zero efektów ubocznych ile trzeba czekac na rezultat ile kg mniej bede miała po misiacu kuracji jaka diete powinnam stosowac przy zerlixie zeby byla skuteczna lekarz dał mi sznase jesli bede miałą mniej 5 kg za miesiac dostane kolejne opakowanie tym razem 15mg teraz mam 10 mg Tu masz odpowiedź: 09:53 [zgłoś do usunięcia] biuralistka40 ----> Lezka55- na rezultat musisz czekać miesiąc, jak będą wcześniej efekty to fajnie- prawda? Co do diety- ehhhh, tego jest tyle wszędzie. Najlepiej wybrać sobie taką opcję, którą będziesz stosowała w momencie gdy już nie będziesz jadła tabletek. Wystarczy, że wykluczysz pieczywo, ziemniaki oraz produkty mączne( kluski, makarony,sosy) dorzucisz warzyw i owoców, nie zapominając o białkach i tłuszczach. Wrzuć w google-* dieta- znajdziesz na pewno coś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i biuralistko wyprzedziłaś mnie, hmmmm Widocznie nie wszyscy nie rozumieją dopisku \"dla tych co czytają ze zrozumieniem\". Większość odpowiedzi na pytanie lezki było na pierwszych 3 stronach tego topiku. Nie trzeba było daleko szukać. Pytanie do lezki55 --- skoro Ciebie olałyśmy, to co cię przekonało do powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->Agixa - dzięki za wsparcie. Od wczoraj dziewczyna nie mogła sobie poczytać nic na ten temat? Troszkę(???-hihihi) upierdliwa jestem- wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---biuralistka40 Nie jesteś upierdliwa. Sama jak przeczytałam, to .... Ja rozumiem, że każdy chce się czegoś dowiedzieć. Po to jest ten topik. Każdy z nas tutaj w ten sposób trafił. Pomagamy sobie, nie ma co. Ale ludzie, to nie zwalnia nas z MYŚLENIA. Wystarczyło wejść na drugą stronę tego topiku i zobaczyć, że jest umieszczony spis treści poprzedniego z linkiem do niego ( z resztą przez Ciebie, za co dziękuję, bo pomaga w odnalezieniu potrzebnych informacji). Nie wiem czy jeszcze pamiętasz, tą młodą dziewczynę Natalia 17lat. Mówiła, że dostała receptę od lekarki. Wyczytałam w ulotce, że "Z powodu braku wystarczających danych leku nie stosuje się u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia oraz u osób powyżej 65 roku życia." Tak więc jak lekarka mogła przepisać. A po drugie, gdzie jest odpowiedzialność matki? Pozwala dziecku brać lek (bo niby o tym wie), bez uprzedniego czytania ulotki? Chyba ta twoja wredota mi się udzieliła. Szkoda mi jest tej dziewczyny, ale naprawdę uważam, że w jej wieku zela jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezka55 i co ulżyło Ci? Lepiej się czujesz? Dostajesz odpowiedź i takie podziękowanie No pięknie. Widzę, że nie wiesz co to kultura. Poziom inteligencji poniżej depresji ( o ile wiesz co to depresja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka_27 u mnie też już pada i wieje coś w rodzaju halnego,także pogody starczyło na jakieś 15 minut spacerku:-( Gosik39 witaj sąsiadko;-) iwcia73 mój jakoś folię przeżył,ale moje córy padały ze śmiechu gdy mnie zobaczyły;-) biuralistko40 jeszcze a\'propos folii-zrobiłam sobie też na uda tak jak opisywałaś tylko ja nie w worki a w folię spożywczą,najpierw nasmarowałam się balsamem wyszczuplającym i tak poszłam spać,wierz mi że dla moich dzieci był to najweselszy poranek od dawna;-)zaspałam troszkę i śniadanie robiłam im w tej folii na brzuchu i udach a że jeszcze mi sie tu i tam postrzępiła podczas snu to możecie sobie wyobrazić co tak rozbawiło moje dzieci;-) lezka55 łezka się w oku kręci a z wściekłości para bucha uszami:-( Agixa pisałam tej nieletniej że nierealne by dostała receptę od lekarki,ale już się wtedy na nas obraziła;-)i wypięła na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię biuralistko40 ❤️że pamiętasz kto pisał ?przecież i na starym blogu i tu pisze wszystko ile razy można powtarzac to samo,ale napewno jeszcze wiele będzie takich pytań!wiec musisz uzbroic sie w cierpliwośc lub poprostu ignorowac te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---RENATKA3355 przypomniałam sobie o niej, bo przed chwilą czytałam ulotkę jeszcze raz. Wcześniej jakoś szczególnie nie zwróciłam na to uwagi i tak mi się właśnie ona przypomniała:/ Gosik39 niezłe te obrazki. Jest tam taki " nie naprawiaj maszyny w biegu..." wydrukowałam go na A4, wsadziłam w koszulkę i zaniosłam chłopakom na halę :) hihihihi Powiesili sobie od razu koło piły :) Chcą jeszcze na wiertarki :P Dobra dziewczynki, uciekam do domku. Jeszcze jakieś zakupy. Może coś ciekawego znajdę. Do później :) NIECH ZELA BĘDZIE Z WAMI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> lucia12- nie wiem od czego to zależy? Ale myślę, że od sformułowania pytania. Bo jeśli wiesz, że ktoś ma tyle i tyle lat/tyle i tyle wzrostu/tyle i tyle kg i pytanie ma jakiś ład i skład- to nie ma sprawy. Z moich obserwacji wynika, że dziewczyny w bardzo młodym wieku, bez zbędnych poszukiwań chcą mieć wszystko już i natychmiast. Kiedyś gdzieś padło pytanie: co mam zrobić, zjadłam pierwszą tabletkę cztery godziny temu i nadal czuję ją w gardle( czy w przełyku)??? Noooo, jest problem- powinnam odpowiedzieć-już i natychmiast bo dziewczyna jeszcze się udusi, tylko, że ja-omal się nie udusiłam ze śmiechu. Miałam conajmniej ze trzy odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tygodniu z zelixą 10mg
mam 5 kg mniej. Żadnych skutków ubocznych. Poszukaj sobie forum na gazeta.pl Zelixa i meridia tam są zadziwiające wątki. Zelixe mam przepisaną przez lekarza, również jestem caly czas pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pada i pada śnieg jest zimno brrr zamiast tak siedziec przy tym kompie to może by człowiek cos zrobił ale tak milusio 🌻tu z Wami. A czy jest tu ktoś z okolic Rzeszowa? Tak czytam co napisała: kasiek30 odnośnie ubrania dziecka przez męża to może kochaniutka przysłałabyś go do mnie na warsztaty bo toż facet jakiego mi potrzeba teraz tak sie dobiera kolory fiolet do wszystkiego ja sie głowie co z czym a on prosze hop i juz dzieciątko modnie ubrane[a Ty sie złościsz na niego}:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego- ale w porównaniu z poprzednim topikiem brak jest pytań, które się powtarzają. Co mnie cieszy ;) Jest jeszcze jedna kwestia- jesteśmy tutaj po to aby się wspierać wzajemnie w procesie odchudzania.Nie ma jednej odpowiedzi- niestety- każda z nas przechodzi wszystko inaczej. Ktoś chudnie na miesiąc 6kg a inny ktoś 2kg. Ktoś ma jadłowstręt a inny nie odczuwa zupełnie nic. Ktoś reaguje po pierwszej tabletce i ma całą gamę skutków ubocznych a mimo to wolniej chudnie od tego co nic nie czuł. Mogłabym: wyliczać, wyliczać,wyliczać. Małżonek miał drętwienie rąk- dwa dni wcześniej pił alkohol- kto wie, czy to właśnie nie wpłynęło na taki skutek uboczny? Zaleciłam Mu aby brał dalej i jak po tygodniu nadal będzie się to utrzymywać to ma zrezygnować z zelixy. Ktoś inny- odstawiłby lek natychmiast i napisałby na forum, że tabletki są do d... Jest lek, który działa na nasze organizmy. Jak ktoś jest zdrowy- to pal licho (hihihi- najwyżej się rozchoruje) Ale jak ktoś nie sprawdzi co można co nie można- ma jakieś dolegliwości i jeszcze nie poczyta ulotki.... Ale się rozpisałam-hahahahah- zaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gazeta.pl z ciekawości obliczyłam raz jeszcze wskaźnik BMI-wyszło mi 27 i opis-jesteś otyły liczyłam jeszcze na 3 innych-wyszło mi oczywiście to samo-tylko opis jakby przyjemniejszy-nadwaga biuralistko40 to dopiero 16ta stronka-poczekaj do 116 to się jeszcze naodpowiadasz po raz setny na to samo hi hi;-) po tygodniu z zelixą 10mg wynik piękny,tylko do kogo ta wypowiedź,jakoś tak bez cześć,itp więc witaj na naszym topiku\"po tygodniu z zelixą 10mg\"i życzę dalszych sukcesów,tylko w takim tempie to jakieś 20kg miesięcznie,nie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->po tygodniu z zelixą 10mg- gratuluję spadku wagi- tutaj już na dłużej? Bo mam standardowe pytanko: wiek/wzrost/waga- bo 5 kg to dużo i ktoś będzie chciał schudnąć 5kg a będzie to osoba 170cm/70kg i pomyśli, że w tydzień to tyle mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40 chyba nas \"olała\":-( po tygodniu..... u mnie to juz burza śnieżna się zaczęła,bialutko że hej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
witam🌼 myślałam że usiądę do lektury forum dopiero wieczorkiem ,ale na pewno nie zdążyłabym przejrzeć wszystkich wpisów dokładnie .teraz mam przerwę na małą kawkę i potem znowu do sprzątania:( czytając o naszych nieszczęsnych biustach zaraz pomyślałam o swoim :długim i wiszącym!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( dobrze że robią biustonosze z fiszbinami bo inaczej trudno by mi było zachować jakąś prawidłowość:) :) jak pisałam zrobiłam sobie przerwę z zelką do wtorku ale na pewno będę brać !!!mój małżonek nawet stwierdził ,że już nie muszę się odchudzać jak zgubiłam 8kg.bo dla niego już starczy!!!!!!!!!! na pewno zajrzę wieczorkiem do was jeszcze-naprawdę człowiek się od Was "uzależnia "ale pozytywnie.❤️ biuralistka40......witasz nas wszystkich co dziennie jak mamusia nasza!! cały czas próbuję się zrobić czarna i jakoś mi nie wychodzi!!-cholera jasna!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
Myslicie, że jeśli zrobię miesiąc przerwy po zakończeniu brania zelixy a ciążą, to już nic nie będzie wpływać na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> słuchajcie- a jak długo bierzesz zelixę? Jeśli jeszcze nie brałaś a planujesz ciążę to lepiej już nie zelixuj się. Wieeeesz, bezpieczny czas to minimum 3 miesiące. Zresztą- czy my wiemy co i na ile jest dzisiaj bezpieczne??? Najlepiej to jednak skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×