Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziula427

Łeba,Pogorzelica czy Władysławowo-gdzie na wakacje??????

Polecane posty

Gość madziula427

Chciałam dowiedzić sie czegoś na temat tych trzech miejscowości.Mam zamiar jechać nad Morze i nie wiem którą z tych miejscowości wybrać.Prosze o kilka ciekawych wiadomości :czy jest tam fajnie i czy sie da opalić:PKtórą mi doradzacie???????? Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula427
A może sie jednak uda że będzie ładna pogoda:) Prosze o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wolisz miasto i szaleństwa
po nocach nie zawsze przyjemne to miasto jak najbardziej a jak wolisz mniejszy gwar i w lesie nad morzem to Pogorzelica ,Niechorze,Pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Władysławowo to jest miasto i dużo, dużo ludzi czego ja nie lubię, Pogorzelica jest w lesie mała miejscowość mnie się podobało jednak byłam tam tylko chwilowo, a w Łebie nie byłam więc nie mogę nic powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my byliśmy w Pobierowie
z dziećmi i pogode mieliśmy przepiękna trafiliśmy tez na fajne kwatery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jedziesz sama czy
z dziecmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula427
Oczywiście że sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jedziesz sama czy
noo to jak sama to raczej wolałabys poszaleć :P więc z pewnością Władek ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od lat odwiedzam Łebę 3 lata temu ostro tam się wyszaleliśmy, w zeszłym roku już mniej ale to chyba dlatego że z brzuszkiem i tylko z partnerem W tym roku w trójkę również odwiedzimy Łebę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
Pogorzelica----mała spokojna miejscowosć,ładna plaża,spokój idealna na pobyt z dzieckiem Łeba----------porażka.Moze fajna dla bezdzietnej pary ale z dzieckiem to tak jakbyś do miasta na wakacje pojechała Władysławowo---miejscowosc fajna,ale zatłoczona,że przejsć nie ma jak.Dojazd tragedia,korek na półwysep nieraz pół dnia. byłam wszędzie.Z dzieckiem wybrałabym Pogorzelicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
jak sama to polecam Władka do łeby w zyciu wiecej nie pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
a tak naprawdę to moje ulubione to Niechorze,Rewal i jastzrębia.Czasami jeżdżę do ostrowa,ale to takie odludne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niechorze i Pobierowo
plaża ,las ...my mieszkamy w wielkim mieście i na wakacje czekamy z utęsknieniem .Przenigdy ale to przenigdy nie wybrałabym sie na wakacje do miasta,które mam na codzień.Jezdzimy właśnie do malutkich miejscowosci ....one mają niepowtarzalny urok -lubie to ! Zwiedzilismy całe wybrzeże rewalskie i tu przyjeżdżamy co roku ! Można sie zaszyć w lesie i miec święty spokój ,żeby jeszcze tak zasięgu nie było!!!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam Puck
swietna baza wypadowa na cala Zatole Gdanska... od Helu po Gdansk... malo ludzi, spokojnie, a ja zapragnie sie tlumu we Wladku to 10 minut i jest sie na miejscu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w zeszlym roku bylam we Wladku z nastoletnimi dziecmi,mielismy super kwatere,troche na uboczu z widokiem na zatoke,blisko do sklepow i stolowki,na plaze chodzilismy w okolice Chalup,20 minut spacerkiem i przez kilka pierwszych dni zastanawialismy sie gdzie są te tlumy,dopiero kiedy poszlismy pozwiedzac drugą strone miasta przezylismy szok-masa ludzi,poprostu tłumy,straszny halas no i tam to dopiero są wszystkie rozrywki i atrakcje,co kto woli:)ale nigdy nie chcialabym miec w tej okolicy noclegu,no chyba ze ktos jedzie zabawic sie i wyszalec i chce miec wszystko pod nosem alea nie odpocząc:)ale miasto jest super i polecam,nie trzeba miec kwatery w centrum zeby sie dobrze bawic:) o pozostalych nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobierowo jest najlepsze, fajne city 24h na deptaku, a trochę dalej spokojnie niechorze, pogorzelica,dziwnówek,wisełka - małe miasteczka fajne na wypoczynek trzęsacz, pustkowo - jak ktoś chce spokoju idealne, bo poza paroma domkami nic tam nie ma jak większe miasto to ja lubię kołobrzeg dalej się już nie zapuszczałam, bo mi już za daleko od domu :D morze wszędzie takie samo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_modra
Nie braliscie nigdy pod uwage tego ,ze czesto korzystajac z oferty biur podrózy mozna prz ofercie Last Minute poleciec za granice w takiej samej cenie. wystarczy tutaj zobaczyc www.orbistravel.pl/last-minute.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeba
z tych trzech Łaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu akurat te 3 miejscowości? Jest cały wachlarz możliwości wyboru i tyle fajnych miejsc... We Władysławowie byłam - fajnie dla młodych ludzi można się pobawić, ale całą masa ludzi, głośno i tłok... Łeba to zwykłe miasto bez klimatu, nie podobało mi się tam zupełnie - odradzam. W Pogorzelicy nie byłam, więc się nie wypowiem... Ja planuję w tym roku jechać do Jastrzębiej Góry, byłam tam parę lat temu, ale teraz zastanawiam się nad wakacjami w pojedynkę.. widziałam bardzo fajną ofertę Hotelu PrimaveraSPA ;) takie wakacje mogą być zupełnie inne i niepowtarzalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z Was był w porcie jachtowym w Łebie http://port.leba.eu/? tam ponoć warto się wybrać, mają dobre waru\nki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeba ładna miejscowość lecz w sklepikach uważać na kasę mówią inną cenę a naliczaja więcej! !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze 20 lat temu byłam w Pogorzelicy, spokój, trochę nudno, było ok. Do Władysławowa bym nie pojechała nawet gdyby mi zapłacili, podobno jeden wielki kocioł i kicz, nie lubię tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×