Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie - specjalistka

kadry i płace

Polecane posty

Gość esen
ponawiam pytanie Joli w sprawie kursu kadr i płac z gowork/120h, jestem zapisana na kurs( który niestety nie ruszy w listopadzie z powodu małej ilości chętnych :/) ja sama mam prawie 5 letnie doświadczenie ale niestety w ubezpieczeniach, miesiąc temu zwolniłam się z pracy i musiałam zadecydować co chcę w życiu zawodowym robić i padło na HR, jestem po socjologii ( a właściwie kończę prace pisać ;-), i już wiem, że na przyszły rok robie podyplomówkę z HR, teraz kurs jak wyżej, nie mam żadnego doświadczenia w tym obszarze jednak mam nadzieje, że dzięki inwestowaniu w siebie ( wynajduję bezpłatne warsztaty m.in.) mój przyszły pracodawca doceni to, że nie jestem osobą bierną i da mi szanse :) może i utopijna wizja, ale wole myśleć w ten sposób, wiem jaki jest nasz rynek pracy, ja poprzednią pracę też miałam po znajomości, ale nie koniecznie musi tak być i ja w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvianka78
hejka, akurat jestem na topie szukania ciekawego szkolenia z kadr i płac, ponieważ chcę zmienić pracę, no i z tego co widzę to są dosyć spore te koszty, ale znalazłam bardzo ciekawą propozycję z firmy Protell, akurat coś dla mnie czyli poznanie zagadnień z zakresu pracy w dziale personalnym, kadry od podstaw. Bardzo fajna i konkretna propozycja i przede wszystkim cenowo wypada korzystnie:) dla zainteresowanym radze wejść na stronke tej firmy, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina567
Kursy się przydają o ile uczą praktyki, ale rób kursy z konkretnej branży - jeśli decydujesz się na HR to odbywaj szkolenia hr typu http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/szkolenia-hr/kurs-specjalista-ds-hr-60-h-79, jeżeli na księgowość - to kursy księgowe. Jednak wybieraj te co mają dużo godzin praktyki. Oczywiście odbywaj staże i praktyki - bez doświadczenia pracy się nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69.Mój brat robił szkolenia akurat w Goworku na kurs ksiegowości. Po skończonym kursie nie dostał pracy, ale udało mu się załapać na staż w jednej fimie i potem przedłużyli mu umowę i zatrudnili, a więc oficjalnie jest już księgowym :) Według mnie warto zaryzykować i pójść na taki kurs. Zdecydowanie łatwiej znaleźć pracę w księgowości i rachunowości nawet po zwykłym kursie, niż pracę w zawodzie po studiach np politologicznych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizkaa
ja byłam na kursie goworku w warszawie - bardzo fajnie prowadzony, pani prowadząca upodobała sobie slajdy i było ich mnóstwo na zajęciach a w sumie notowanie ze slajdów jest dla mnie łatwiejsze więc było mi to na rękę :) praktyki na tych zajęciach jest mnóstwo, więc moim zdaniem jeśli chodzi o adekwatność ceny do zakresu materiału to kurs zdecydowanie się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłem już wcześniej sprawdzony kurs kadr i płac. Uważam, że to była dobra inwestycja w siebie. Szybko, fachowo i bez zbędnej treści przekazywanej od trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVisionpl
Może na początku poszukaj praktyk lub stażyw działach HR? Dzięki temu mogłabyś zdobyć wiedzę praktyczną. Kto wie, później może miałabyś szansę zostać dłużej w danej firmie, która zainwestowałaby w Twoje szkolenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkkaa
Ja właśnie tak zrobiłam - szukałam jakiegokolwiek stażu, chociaż wprawę miałam nikłą. Znalazłam bezpłatny, niby lajtowy, ale i tak nie mogłam sobie poradzić...więc chyba teraz wybiorę się na kurs, bo jednak tak "na żywca" nie zawsze da sobie poradzić. Właśnie zastanawiam się nad tym goworku, bo ma dosyć atrakcyjną cenę jak na tyle godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie chyba zdecyduje się na gowork - rozmawiałam niedawno przez telefon z koordynatorką i była taka miła, że wywołała na mnie tak dobre wrażenie, że jestem już prawie pewna ;) poza tym uwzględniają zmiany w prawie pracy i pracuje się u nich na najnowszych wersjach programów, a nie wszyscy się tego trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa1
Zobacz tutaj http://audyt.b4ngo.pl/?strona=szkolenie-kadry Jest Szkolenie Kadry i Płace z warsztatami komputerowymi. Program Symfonia i Płatnik w programie. Z tego co wiem to jeszcze sa zapisy bo jest kilka grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka89
bardzo fajne szkolenie z tego zakresu organizuje szkoła NOVA. zajęcia w głównej mierze praktyczne z wykorzystaniem programów PŁATNIK I SYMFONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do MERTONa w Krakowie, szkoliła tam p. Wiktoria Kuczmańska (głowy nie dam - mogę trochę przekręcić nazwisko). Super trenerka, naprawdę świetnie tłumaczy, zarzuca milionem dokumentacji. Cały kurs to po prostu zadania, zadania, zadania . Teraz chyba szkoli gdzieś indziej, poszukaj jej - najważniejszy jest przecież wykładowca, jeśli chcesz się faktycznie czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wartościowe kursy w temacie HR, ale nie tylko - to www.szkolenia.bielsko.pl - zarówno kompletne kursy na samodzielnego pracownika, jak i aktualizacyjne szkolenia z prawa pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macysia0069
Doradcy.pl podobno oferują niezłe szkolenia z obsługi kadrowo-płacowej. Na pewno warto wziąć pod uwagę. Tutaj trzymaj linka (chociaż tam jest chyba przedstawiona oferta dla firm, ale wiem, że też prowadzą takie szkolenia) http://www.doradcy.pl/oferta/kadry-place-i-zus-krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym dziale trzeba mieć dobry program, by dobrze funkcjonowała firma. Polecam program Lefrthand, oni maja duży wybór. ja na nim prcuję i uważam, ze jets świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
znalazłam ciekawe szkolenia na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl . Polecam wejśc i zobaczyć jakie są oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr098
Polecam to biuro http://www.wirtualnebiuroprogress.pl/. To wirtualne biuro, które poprowadzi też cały sekretariat (odbieranie telefonów, obsługa korespondencji) i pozwoli znacznie zaoszczędzić koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szukacie ciekawych kursów i szkoleń to polecam portal rekrutacyjna rewolucja.pl , jest bardzo dużo ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy miał ktoś do czynienia z kursem e-learningowym humano kadry i płace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w firmie kadrami i płacami zajmuje się zewnętrzne biuro rachunkowe Delta (http://www.delta.waw.pl/), dlatego nigdy nie miałam potrzeby korzystać z takich kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli prowadzi się nieduża firmę, to trochę ciężko jest ograniąc te wszystkie sprawy samemu. Mi akurat nie opłacało się zatrudnić księgowej na stałe i skorzystałem z usług agencji outsourcingu pracowniczego, która znalzłem za pośrednictwem grupy mts http://grupamts.com/. Cała rachunkowością zajmuje się firma zewnętrzna, która ma doświadczone księgowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anit44ta
Jeśli działalność jest mała, to właśnie dobrze by było sobie samemu ogarniać kadry ipłace, żeby nie generować kosztów. Ja byłam na kursie go work i nie miałabym problemu żeby kilkuosobową firmę prowadzić. Natomiast to wszystko zależy od tego, czy się ma czas i możliwości. Jeśli nie to firma zewnętrzna albo kadrowa były by wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellenna5_5
A ile trwa taki kurs w go work? Wystarczy iść na jeden czy trzeba kilka przejść, żeby sobie dobrze w tej tematyce radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggira01
Księgowość, kadry i płace sa taką dziedziną, w której przepisy się zmieniają, a zagadnień jest dużo, więc im więcej skończysz, ty lepiej. Możesz iść na ogólny, z całego zakresu, ale możesz iść na konkretne zagadnienia np. obsługa płatnika, zasiłki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhtp://kilometry.com.pl - nowy program online do ewidencji przebiegu pojazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Krakowa i skończyłam kurs kadr i płac w Tax Consilium. Nie zależało mi na "papierku", bo teraz pracodawcy patrzą na to co się potrafi, a nie na świadectwa (najczęściej na rozmowach kwalifikacyjnych są po prostu testy). Naprawdę z ręką na sercu mogę Wam polecić. Cały czas rozwiązywaliśmy zadania, nawet dostawaliśmy przykłady do domu... Trenerka jest kierownikiem działu kadr i wszystkie ćwiczenia są wzięte z życia. Niektórzy mówili, że tempo było duże, ale materiału też dużo, a wszystko zrealizowaliśmy. Cena też dobra chociaż nie najtańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×