Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie - specjalistka

kadry i płace

Polecane posty

Gość paulinka285
"gość" zdawałaś egzamin w taxconsilium ? Trudny był ? były zadania otwarte czy zamknięte ? Szukasz pracy po tym kursie ? jak efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałam tam egzamin z rachunkowości. Był do zdania ;) test i zadania np. trzeba było policzyć amortyzacje liniową, sporządzić bilans. U nas wszyscy zdali, ale trafiłam na fajną grupę i wszystkim nam zależało. Teraz właśnie myślę o kursie z płac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla użytkowników oprogramowania Symfonii do Kadr i Płac organizowane są jednodniowe szkolenia z zakresu oprogramowania. Cena nie jest wysoka moim zdaniem jeśli chodzi o klientów firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria8l
Nowoczesność ma swoje wady i zalety. Coraz większa liczba pracodawców nie potrzebuje kadrowej! Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla nich jest skorzystanie z tej platformy https://wfirma.pl/kadry-i-place-online Nie chce się rozpisywać, także powiem krótko. Platforma ta w pełni zastępuję księgową. Ma jednak przewagę, ponieważ jest tańsza i nieomylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – Specjalista ds. kadr! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaFk
Jeśli się trochę dokształcimy, to jesteśmy w stanie sami poprowadzić kadry. Warto wejść, choćby na http://www.portalkadrowy.pl/ i tam poczytać artykuły na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... W naszej firmie mamy http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr i jest to tak kompleksowy program, że nie potrzebujemy wielu zasobów pracowniczych i czasowych do obsługi. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, a dodatkowo jest odpowiednio zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Dzisiaj już nie trzeba kupować drogich i specjalistycznych programów kadrowych bo wszystko można znaleźć online. Zajrzyjcie sobie tutaj: http://www.portalkadrowy.pl/kalkulatory-725 Znajdziecie tam kalkulatory do obliczania niemal wszystkiego co jest związane z prowadzeniem firmy. Od wynagrodzeń, poprzez ZUS, potrącenia aż po ekwiwalenty. Oprócz tego znajdziecie tam wzory dokumentów, umów i rozliczycie czas pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe szkolenia z zakresu zarządzania organizacją i HR oferują w www.vade.com.pl. Trenerzy mają doskonały warsztat i przekazują wiedze w interesujący sposób, dzięki czemu czas na szkoleniu mija szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggra1
Tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy już zaglądaliście? Jeśli nie, to koniecznie to zróbcie. Macie tam darmowe wzory umów. Można je pobierać bez limitów! Poza tym wszystko jest tam dodatkowo opisane przez prawników przystępnym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony ze współpracy z ludźmi z HR Lex na Tuwima w Białymstoku. Na pewno zyskałem dużo czasu, mogę się skupić na prowadzeniu firmy, nie grzęznę tak w papierach itp. Poza tym, miesięcznie taka obsługa mnie dość tanio wychodzi. Nie mam wielkiej firmy, zatrudniam raptem 15 osób. Co do ich oferty i zakresu prac to na stronie www.kadryvh.bialystok.pl jest pełna informacja. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei współpracuję z tą firmą: www.wtg24.pl/pogotowie-kadrowe i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nigdy nie było żadnych problemów. Zawsze wszystkie sprawy są ogarnięte jak trzeba. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goiczkaprezes
Bardzo fajne szkolenia będą teraz w Bydgoszczy, Rzeszowie i Warszawie . Wyszukajcie obie HR na szpilkach. Na tronie znajdziecie dokładne daty spotkań. Konferencja jest dwu dniowa, ale nie trzeba byc na obu dniach. Także kobietki górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka889
Tutaj http://www.mostwanted.pl jest strona Grupy Most Wanted! . Mają naprawdę ciekawe szkolenia z zakresu kadr. Wybiera się ktoś może na Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy ? Zastanawiam się czy warto tam jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna87
elizka 889 -wybieram się na Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, na ten w Poznaniu, też tam jedziesz? Szczególnie interesuje mnie program pierwszego dnia warsztatu - na tema jak prawidłowo zatrudnić i zwolnić pracownika - nowe przepisy w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneTa10
Witam, ukończyłam szkolenie Kadry i Płace w firmie GoWork.pl. Bardzo polecam tą placówkę szkoleniową. Dobrze skonstruowany program, doświadczony i kompetentny prowadzący. Dobra organizacja szkolenia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaaa07
Witam, ja ukończyłam szkolenie Kadrowe w GOWorku. Bardzo dobra firma. Mogę polecić. Dobry prowadzący z doświadczeniem. Dużo materiałów na szkoleniu. Nie miałam zastrzeżeń do organizacji. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenfacet33
Pytanie z innej beczki do kadrowych. Czy macie wgląd do wszystkich zarobków ludzi pracujących w firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria C
Szkolenie z kadr i płac za darmo i jeszcze płacą człowiekowi, że przychodzi na zajęcia. www.akademiawielkopolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiuroRachunkoweWrocław
Mamy XXI wiek... Wszystkie uczelnie wyższe przechodzą na e-learning i wykłady online, a większość osób (starej daty) i tak jeździ co weekend i traci cenny czas i pieniądze na szkolenia stacjonarne... Jakiś czas temu miałam dylemat między kursami prowadzonymi przez: SKwP (strasznie drogie, nie prowadza kursów zgodnie z wymogami MEN), GoWork (troche tańsze, ale dalej bez zgody MEN) i KIK.edu.pl (kursy online w niższej cenie, wygodnie w domu, ze zgodą MEN, kwalifikacje dożywotnie itp. Nie chce żeby zabrzmiało to jak reklama, ale jaki sens jest w zjazdach stacjonarnych, jeśli wiedza jest taka sama i KWALIFIKACJE ZAWODOWE również, a po kursie ktoś tak samo ma możliwość podjęcia pracy w zawodzie...? Moim zdaniem sensu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaGuzala3
Jeśli chodzi o kadry i płace to warto zainteresować się fachową poradą, ponieważ można bardzo dobrze zoptymalizować koszty wykorzystując kilka sprawdzonych metod. Pionerem w Polsce jeśli chodzi o pomoc biznesową jest niewątpliwie http://www.roedl.net/pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×