Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eveline1982

28 latek mieszka z rodzicami

Polecane posty

Gość Eveline1982

Poznalam faceta - przystojny, inteligentny, dosc dobrze zarabia, ale nadal mieszka z rodzicami! I to nie w duzym domu jednorodzinnym, a w dwupokojowym mieszkaniu! Co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
? Ja mam 30 lat, nie mam pracy, mieszkam z rodzicami w bloku i nawet dziewczyny nigdy nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcndkbc
Eveline1982--po prostu cwany facet.Po co ma wydawac kase na mieszkanie osobno jak przy rodzicielce jest lepiej i zaoszczedzic mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg26
moj ma 27 lat i tez mieszka z rodzicami, ale to dlatego, ze wyjezdza na 5, 4 m-cy do pracy... Do domu wrocil po skonczonym technikum+ studiach. Na razie nie stac nas na mieszkanie...a ladowac w wynajmowanie to bez sensu. ja mieszkam w innym miescie. Zalezy jakie sa powody jego mieszkania z rodzicami. JA mam kolezanke, ktora ma 27 lat i mieszka z rodzicami i z bratem 28 letnim. Dodam tylko, ze mieszka z tym bratem w jednym pokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1982
Stac by go bylo na wynajem, ale nie robi tego! Gdyby mieszkal w domku, przynajmniej bylaby szansa na jakas intymnosc, prywatnosc, a w klaustrofobicznym mieszkanku 30 metrowym nie jest to mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcndkbc
Eveline1982--masz problem ze soba:-) Kobieto,Twoj facet po prostu chce zaoszczedzic wiecej kasy.Po co ma wydawac mna wynajem,na kupno mniejszego mieszkania,jak moze sobie wiecej zaoszczedzic a potem cos wiekszego kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
no roznie to bywa.moj tez ma tyle ale nie kupowal mieszkania bo nie chcial mieszkac sam;) teraz na szczescie poczynil odpowiednie kroki i zakupil mieszkanie.dla mnie to w sumie nic nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcndkbc
Eveline1982--a Ty jak chcesz meic wieksza intymnosc,to sama wynajmij mieszkanie albo lepiej kup i wtedy zapraszaj go do siebie i bedzie intymnosc na maxa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a po chuj ma wydawać na wynajem, jak moze odkładać na kupienie mieszkania?... chcesz intymności, zapraszaj do siebie, bo jak rozumiem Ty wlasna chate masz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z moich obserwacji to wyprowadza sie z domu jak sie kogos znajdzie i chce sie z nim zamieszkac - moze do tej pory on nie znalazl nikogo takiego i jest mu wygodnie i poczul jeszcze potrzeby mieszkac sam - trudno jest tak zyc samemu i wracac do pustego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
zreszta prawda jest taka,ze przykladowo we wroclawiu za kawalerke placi sie 1400zl za wynajem.to juz lepiej placic na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma mamusi nadopiekunczej - to nie tak zle. Sa pewne plusy takiej sytuacji. A to chociazby ze stosuje sie do regul domowych (utrzymanie porzadku, posilki, dzielenie obowiazkow) i wszyscy na tym korzystaja bo on ma dach nad glowa a rodzice pomoc w razie czego. Skoro jest kawalerem to samotne zamieszkanie jest pelne pulapek. Jak facet w tym wieku pojdzie na swoje to zyje jak w akademiku i co najgorsze przyzwyczaja sie do tego. I potem trudno go "oduczyc" jak sie juz z nim zamieszka. Kobieta z natury dba o dom i porzadek (oczywiscie nie mam na mysli pedanterii) a mezczyzna z natury - wiadomo (sa wyjatki ale potwierdzaja tylko regule). Jak puscic samopas to zrobi z chalupy chlew. Nie mialabym nic przeciwko temu zeby syn niezwiazany ze mna mieszkal dopoki nie znajdzie wlasnego kata bo i pomoc i nauczy sie porzadku to dziewczyna mnie potem przeklinac nie bedzie (ze go matka nie nauczyla;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×