Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka-danka

jaki odswiezacz do szafy??

Polecane posty

Gość anka-danka

taki ktory jest trwaly i ladnie pachnie:) no i moze zeby ubranka ladnie pachnialy dzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-danka
moze nie to ze niemile pachna tylko ze nie pachna mile;p a serio to jestem studentka, mam jedna szafe na ubrania, w ktorej trzymam kurtke oraz ubrania z poprzedniego dnia, w mieszkaniu nie mam pralki no wiec chodzone ubrania woze do domu no a nie pomiescilabym sie w torbie zeby brac ubrania w ktorych nie chodzilam - na odswiezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terakota
naftaline :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-danka
a no i uwielbiam pachnace ubrania - takie zaraz po wypraniu i obfitym wyplukaniu plynem:) no a niestety jak cos w szafie lezy i lezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-danka
kosze na ubrania?? ale na czyste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ankiii
nielogiczne jest to co , pytasz sie czy kosze na czyste ubrania. co ma do tego brak pralki? w domu obranie po jednym razie juz pralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-danka
ojej no pomyslalam ze chodzi o jakis kosz szczelnie zamkniety w ktorym moglabym przechowywac ubrania pachnace plynem do plukania, bo co z tego ze takie wloze do szafy jak trzymam tam tez kurtke po wyjsciu z zatloczonego autobusu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
saszetek z "pachnącej szafy" - najfajniejsza jest różana, a w szufladach mam kostki ambry marokańskiej - prześlicznie wyszstko pachnie i jedna kosteczka starcza na ok 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rav
współczuje autorce tematu. proste pytanie i konkretne, a odpowiedzi już przy drugim poście zbaczają niepotrzebnie z tematu. takie posty można sobie darować, a nie włączać sie w temat nie mając w ogóle pojęcia o czym mowa. co za ludzie... no ale ambre trzeba wypróbować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak działa odświeżacz do ubrań. Znalazłam na megamedia.pl i zastanawiam sie czy to w ogóle działa. Szukałam zupełnie czegoś innego, a przypadkiem tam mnie przekierowało. Mam troche znoszonych i zniszczonych ubrań i zastanawiam się, czy to by im pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca szafa
"pachnąca szafa". Saszetki nie pachną zbyt mocno, polecam woreczki. Więcej wydasz ale pachnie rewelacyjnie i długo. Jeden woreczek ok 12-15 zł. Są różne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossmann99
Saszetki są super, wole lawendową. Po jakimś czasie jak nie czuje intensywnie zapachu poprostu je otwieram i kłade na dno szafy, albo przekladam do szuflady z bielizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatr
Ja właśnie kupiłam sobie taką saszetkę, ale ten zapach jest dla mnie średnio przyjemny:( Chyba się zraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgherl
kup rajd na mole (wiem ,że nie o mole chodzi),o zapachu sosny ,są takie do wieszania w szafie w Srodku jest żel naprawdę ładnie pachnie ,aż miło otwiera się szafę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachLuxusu_pl
Do odświeżenia szafy polecamy dwa produkty, dzięki którym Twoje ubrania będą zawsze świeże. Pierwszy produkt to woreczki zapachowe, drugim produktem są kamienie również zapachowe, dokładnie marmur. Zapraszamy do naszego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastosuj naturalna
jesli ubrani sa wyprane to po cholere wkladac do szafy jakies odswiezacze, zapachy?Dla mnie nielogiczne . A tez "zapachy szafy" to tak cuchna mocno , ze w zyciu bym tego do szafy nie wkladala bo bym poszla gdzies to by ludzie pouciekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysiaaa
Ja do szafy kupiłam saszetki w biedronce o zapachu trawy cytrynowej, bardzo ładnie pachnie i niedrogo. W szafce z ubraniami natomiast mam taki hand made - sól morska z olejkiem zawinięta w bawełniany materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbecko
Nie przepadam za zapachami roslin, drzew itp chcialbym zapach podobny do mydla Dove ktore kupuje caly karton i wykladam wszystkie szafy i szafki, ewentualnie moze ktos poleci podobny do zapachu w zelu fresh lub morski lub ten Dave classic to bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ubrania długo leżą w szafie, to zaczynają śmierdzieć wilgocią.Polecam kupić coś na wilgoć.Przy okazji takie produkty też pachną jak i ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karowronka

polecam samemu stworzyć woreczek zapachowy :D ja znalazłam instrukcję tutaj http://przepisnaszycie.pl/kacik_szycia/pachnace-woreczki-do-szafy/ i w końcu w mojej szafie ładnie pachnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna

Stary sposób z czasów kryzysu, czyli mydelka pachnące. Schowałem ostatnio do szuflady z bielizną takie zapakowane glicerynowe z dodatkiem naturalnych olejków, rewelacyjnie świeży naturalny zapach, muszę sprawdzić z inna garderobą  ... saszetki są ok, ale dla mnie trochę sztucznie później ubrania pachną. No i co jakiś czas robię wietrzenie, np zimą letnich rzeczy, trzymanych w plastikowych koszach na górnych półkach.  Ale najtrudniej jest ze swetrami, które leżą całe lato. Na początku każdego sezonu trzeba robić wielkie płukanie czystych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

u nas testujemy w domu woreczki zapachowe z zapacnialo.pl poki co się sprawdzają ale jeszcze nie wiem jak z trwałością, do tego mąż ma w samochodzie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×