Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda mamka 1

Mąż nie chce się ze mną kochać

Polecane posty

Gość Młoda mamka 1

Proszę doradźcie coś bo już nie wiem co robić. Jestem 2,5 miesiąca po porodzie, doszłam już do siebie, zostało mi tylko jakieś 3 kg do zrzucenia więc nie wyglądam źle. Ostatnio kochaliśmy się z mężem w lipcu zeszłego roku, później już nie bo miałam ciążę zagrożoną i musiałam leżeć. Teraz kiedy pytam męża kiedy będzie seks, on mówi, że nie ma ochoty, że go to nie interesuje. Ostatni jak zapytałam kiedy będzie seks to powiedział, że nigdy. Jestem załamana i nie wiem co robić. Jak ja zaczynam go dotykać to odgania się odmnie jak od natrętnej muchy.Tak jest super facetem, wszystko zrobi, mogę na nim polegać, wiem że nikogo nie ma na boku tylko ten seks. Pomóżcie, doradźcie coś. Co zrobić, żeby znów miał ochote się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo pracy prawo
a skad t pewnosc ze nikogo nie ma???lepiej dziewczyno otworz oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fearr85
ja bym pomyslala ze mnie zdradza ,tymbardziej tak jak wczesniej napisalas ze niemogliscie sie kochac w czasie ciazy gdyż istnialo zagrozenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może jednak kogoś ma, bo to dziwne. Czy mąż był obecny przy porodzie? Niektórzy mężczyźni po takim doswiaczeniu zaczynaja brzydzic się żon. To smutne, ale się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto jak TY
wytrzymałaś tyle czasu bez seksu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
Był przy porodzie ale sam chciał. A wiem, że nie ma nikogo, bo nie miałby czasu na to, z pracy wraca prosto do domu. Problem jest w tym, że nie ma po prostu ochoty. Podczas ciąży jak, nie mogliśmy się kochać, proponowałam mu inne formy zaspokajania, ale nie chciał.Przed ciążą kochaliśmy się rzadko, casami raz na 2 tyg. ale ten seks był, a teraz nie chce. Nawat rozmawiać nie hcce ze mną na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
Jakoś wytrzymałam, dziecko było ważniejsze niż seks chociaż bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci powiem ze on jest
gejem , innego wyjscia nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może on jest
homoseksualny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
No ale wczesniej kochaliśmy się i nie było problemu. Może za długo tego seksu nie było i dlatego nie chce? Mówi, że woli formułę oglądać niż się kochać. Nie wiem może mu witamin brakuje? Już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawawa
autorko piszesz ... jak, nie mogliśmy się kochać, proponowałam mu inne formy zaspokajania, ale nie chciał.... to co wiec robił?pokątnie? a jak to wyglądało przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawawa
jeśli chodzi o te formy pomijając juz sam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeper.
Ale kobiety sa naiwne. Wiekszosc facetow zdradza w godzinach pracy, podczas przerwy na lunch takze fakt, ze wraca po pracy od razu do domu nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
mowisz ze nikogo nie ma....hehe o moim ojcu tez moglam powiedziec"praca,dom,praca" i co????? przez ok 10 lat mial 2 rodzine!!!! takze dla chcacego nic trudnego, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który normalny facet wytrzyma rok bez seksu?! Żaden! To już powinno dać ci do myślenia! Myślę, że on używa życia ile może ale...z inną/innym...,a ty masz żyć w celibacie? Daj sobie z nim spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś na ten temat i jeżeli mąż był przy porodzie i widział jak kobieta cierpi to mu po prostu żal jest jej że będzie kiedyś to samo przeżywać i również mógł się przez taki widok zniechęcić do seksu.Przykro mi ale głowa do góry może mu przejdzie tylko daj mu czas.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś na ten temat i jeżeli mąż był przy porodzie i widział jak kobieta cierpi to mu po prostu żal jest jej że będzie kiedyś to samo przeżywać i również mógł się przez taki widok zniechęcić do seksu.Przykro mi ale głowa do góry może mu przejdzie tylko daj mu czas.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALUNIAAAA
co wy z bzdety wypisujecie gej kochanke ma hi hi smiac sie chce widac ze pomoc nie potraficie a pewnie czekacie tylko aby dziewczyna napisala ze ja zdradza i wtedy bedziecie usatysfakcjonowane :O wstyd:O kochana daj mu czasu faceci tak maja moze nie wszyscy ale czesc napewno moj maz tez w trakcie ciazy nie mial ochoty na sex bal sie o dziecko poprostu i kochalismy sie ale nie czesto bo przed ciaza codziennie :) pozniej po porodzie tez nie berdzo potrzebowal czasu poprostu tez byl przy porodzie i tez sam chcial jestesm pewna ze nie zdradzal ani nie jest gejem :O po kilku miesiacach wszystko wrocilo do normy co prawda kochamy sie najczesciej w nocy (mamy male dziecko ) ale regularnie najczesciej z inycjatywy meza :) daj mu czasu :) zobaczysz wszystko wroci do normy a normalny facet potrafi wytrzymac bez sexu i nie zdradzi swojej ukochanej zony w ciazy bo ona nie moze sie kochac bedzie wolal sam sie zadowolic ale nie zdradzi nie napieraj i daj mu czsu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram to, co pisze Lalunia. Daj mu trochę czasu, a przede wszystkim bądź dla niego zawsze zadbana i atrakcyjna, wiadomo, że to nie jest łatwe przy dziecku, ale staraj się. Prowokuj go delikatnie, pokazuj, ze masz na niego ochotę, ale nie naciskaj. Po jakimś czasie będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
Przed ciążą była miłość francuska i było ok, wiem, ze to mu się podobało. jolka 25 może masz rację z tym porodem, może nie chciał iść tylko poszedło do świętego spokoju. Muszę z nim pogadać na ten temat. On nigdy nie miał wielkich potrzeb jeśli chodzi o seks. Częściej ja coś zaczynałam niż on. Lalunia- dzięki choć jedna która mnie rozumie i była w podobnej sytauacji. Więc co radzisz, nie mówić nic na temat seksu i czekać na inicjatywę z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALUNIAAAA
kochana faceci luba zdobywac :) ja tez napieralam na meza w ciazy i po az postanowilam ze nie bede napierac ubieralam sie sexownie ale np jesli on podchodzil to ja go odtracalam heh i to dzialalo jak plachta na byka maz znow szaleje na moim punkcie :D wiec pobij go jego wlasna bronia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
milla-staram się dbać o siebie, dziecko mam grzeczne więc nie mam z tym problemu. Myślałam,może jakiś filmik dla dorosłych by coś pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
dzieki Lalunia, mam nadzieję, że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozesz sie nie doczekać.
Jeśli to dla Ciebie ważne, to koniecznie musisz coś zrobić. Brak seksu w małżeństwie zabija więzi. Rozmawiaj, pytaj, mów o swoich potrzebach. jak bedzie trzeba to zaciągnij do specjalisty. Unikaj tylko oskarżania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale opowiadasz głupoty że może się nie doczekać!!!!!!!!Widzę że bawi Cię dobijanie innych ludzi.Młoda mamka 1 nie przejmuj się bo to się często zdarza i naprawdę daj mu czas i rób tak jak ci radzi laluniaaa.Napewno nie ma kochanki ani nie jest gejem.Musiał by być kawał dupka z niego ale piszesz że w innych sprawach jest miły itd...prawda???A jakby miał kogoś innego to nawet nie miał by czasu się do ciebie odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
Jesli chodzi o inne sprawy to jest ok, nic się nie zmieniło, tylko ten seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest wszystko ok.On po prostu jak widział ten poród to go to wszystko przerosło.Tak sądzę.Daj mu czas i rób to co my kobiety najlepiej potrafimy...trzymam kciuki. nie narzucaj się, bądź zadbana.pa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamka 1
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz się nie doczekać
Jolka, mnie to nie bawi, tylko smuci. Mam juz trochę lat i na tyle znam mężczyzn, że wiem iż jest problem, którego nie rozwiąże sam czas. W kochającym sie małżeństwie jest naturalna potrzeba bliskości i seksu. Wybacz, ale jeśli mąż mówi żonie, że seksu nie będzie już nigdy, co autorka pisała na początku, to na co ona ma niby jeszcze czekać? Pewnie, że woli słuchać rad takich jak Twoja - teraz jest jej to łatwiej przyjąć - dopiero została matką, jej życie się zmieniło, jest od niego częściowo, a może całkiem zależna finansowo - chce wierzyć, że to przejściowy kryzys. I oby tak było. Ale niestety z doświadczenia wiem, że rok bez seksu to dla faceta masakra. Zwłaszcza gdy jest zonaty i nie ograniczają go już żadne poglądy czy postanowienia - typu seks dopiero po ślubie. Autorka może oczywiście czekać, i pewnie w jej stanie psychicznym w jakim jest w związku z porodem i całą tą sytuacją to będzie wskazane. Pytanie tylko, czy poradzi sobie z żalem do siebie samej, że zmarnowała tyle czasu na czekanie, jeśli nic się nie zmieni lub nawet pogorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×