Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madmegs

prolaktyna przyczyna trądziku??

Polecane posty

Witam!Mam problem z trądzikiem na szyj i linii żuchwy, byłam u endokrynologa zlecił mi szereg badań i wyszła wysoka prolaktyna.Czy to może być przyczyna trądziku?Inne hormony w normie.Biorę dostinex i agufem ponad miesiąc i trądzik nie znika, nie jestem pewna czy to ta prolaktyna jest jego przyczyną czy coś innego.Wspomnę,ze jak brałam tabletki antykoncepcyjne Yasmin trądziku nie było pojawił się po odstawieniu.....ale dziwne że twarz mam ładna tylko szyja.Czy może ktoś mam podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cukier mam w normie też robiłam badania - to co to może być??Czy może czekam za krótko na efekty leczenia dostinexem?Ale jak pamiętam jak brałam antykoncepcje od razu znikały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka prolaktyna
może oznaczać, że masz zespół policystycznych jajników, którego jednym z objawów jest trądzik, ale ja lekarzem nie jestem radzę skonsultować to z ginekologiem i zrobić usg TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajniki też badałam i to nie to już sama nie wiem...ciekawe czy można brać dostinex i tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca jaa
prolaktyna nie jest przyczyna PCOs ja też mam wysoka i też mam trądzik w tychmiejscach co Ty. Ale nie byłam jeszcze z wynikami u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem co jest przyczyną - wychodzi na to że prolaktyna ale czemu nie spada??podobno dodtinex to najlepszy lek na jej zbicie....ale pryszcze jak są tak są...więc już nie wiem co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytająca jaa....jak już będziesz u lekarza z wynikami to napisz co powiedzia i przepisała ok?Naprawdę mam dość tych uciążliwych pryszczy...już jem cynk walmaru i wit B6 i nie wiem co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się cera popsuła
po obniżeniu prolaktyny, więc to chyba nie jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prolaktyna....to teraz już jestem w kropce to co to może być?może testosteron?A przed obniżaniem prolaktyny miałas ladna cerę?Ja mialam ladna tylko jak brałam leki antykoncepcyjne jak odstawiłam to po pół roku cała szyja....w krostach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz klawiszy
nie chodzi o wysokość cukru ale o fakt ze nawet niewielka ilość cukru powoduje trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaggggggggggaaaaaaaa
Chodzi o to ze dzisiaj nasza dieta zawiera bardzo duzo cukrow!!!, wiec ja wyeliminowalam cukier calkowicie z mojej diety. Zero cukrow, cukierkow czekoladek, slodkich jogurtow, slodzonej herbaty czy kawy. W mojej diecie wystepuja w wiekszosci owoce i warzywa. Dieta ma bardzo wiele wspolnego z walka z tradzikiem. Jesli chodzi o odstawienie cukrow to nie jest takie trudne. Mozna naprade to zrobic a przede wszystkim warto!!!!!!! (Pamietam , ze kiedys obieclam sobie ze jak odkryje co powoduje moj tradzik to upewnie sie, ze przekaze to jak najwiekszej liczbie osob, zeby nie musieli przechodzic przez to przez co ja przechodzilam. Dzisiaj zaledwie 1,5 miesiaca od odstawiecnie cukrow moja twarz nie ma ani jednej najmniejszej krostki:) Naprawde swietne uczucie. Stosuje make-up mineralny i twaz myje dalikatnym organicznym tonikiem. (mam 27 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×