Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

from.the.stars

Wielkość jednak się liczy.

Polecane posty

Kochałem się dzisiaj ze swoją dziewczyną i wychodzi na to, że wielkość rzeczywiście się liczy. Niestety natura mnie nie obdarzyła. Mój penis ma 12cm w pełnym wzwodzie. Wypróbowaliśmy chyba z 10 różnych pozycji, kochaliśmy się 2 godziny ( o ile to można nazwać kochaniem) i żadne z nas nic nie czuło. Zaraz mi ktoś napisze, że liczy się jakoś a nie wielkość i że seks to nie tylko penetracja. Pocieszam się tym, że przynajmniej seks oralny sprawia mojej dziewczynie wielką rozkosz, wije się, jęczy i na koniec dostaje aż drgawek. Poza tym, przynajmniej wiem już, że nie jestem krótkodystansowcem, czego się trochę bałem. No, ale nie wyobrażam sobie przyszłości z kim, z kimś nie będę mógł się normalnie kochać. Czy możliwe jest, że my się po prostu nie dopasowaliśmy? Ja - mały penis, ona - dosyć szeroka pochwa + duużo śluzu? Czy są kobiety, które czują w sobie 12 cm penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk hryk myk
oczywiście, mój facet ma mniej więcej takiego penisa....i szalejemy w lóżku całkiem całkiem :) i czuję go na pewno a on mnie ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssaewfacfdsf
dddddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... to teraz będę musiał zacząć szukać kobiety, która jest tam wąska, ale przynajmniej jakaś nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochasz ta dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronciu zabawki w sypialni są poniżające dla faceta. Czułby się ejszcze bardziej zdołowany, ze kawałek plastyku, zelu czy czegośtam jest lepszy od niego. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi po zabawkach, skoro nie mogę się z nią kochać. Nie kocham jej. Nie będę miał oporów by ją zostawić i poszukać jakiejś kobiety z ciaśniejszą pochwą... tyle że takie poszukiwania mogą potrwać latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek doświadczony
Najważniejsze to mieć partnera seksualnego reszta jest do dogrania . Ja np nie mam takiej właśnie partnerki a seks w pojedynkę jest mało atrakcyjny . Ciesz się Tym co posiadasz i naucz się z tego odp. korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie jest do dogrania. Zarówno mój penis się nie powiększy, jak i jej pochwa nie stanie się bardziej wąska. Uwierz mi, masturbacja jest atrakcyjniejsza od tego co wczoraj przeżyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek filozoficzna zagadka
ona może ćwiczyć mięśnie a Ty no cóż wykazać się inwencją . Ja mam 15 cm penisa i nigdzie go nie wsadzam kto gorszy ? ps. średnia długość penisów w Europie nie wynosi 16 cm :) haahah a znacznie mniej :). http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie kochalam z facetem ktory mial 20 cm i takze nic nie czulam..tzn nie n\\mialam orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek filozoficzna zagadka
Powinnaś czuć ból w tyle pochwy bo jest to duży penis . Ktoś kłamał albo Ty o czuciu albo on o rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola23456
Pewnie,że sie liczy !!!! 20 cm to niebo a 12 cm to ziemia ;-) Wie o tym tylko ta co spróbowała i ma porównanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz się
spróbujcie w pozycji na łyżeczki, czyli leżycie na boku, ty wtulony w plecy partnerki albo na pieska, te pozycje są optymalne bo w tej pozycji pochwa wydaje się węższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek realista
skoro przeciętna pochwa jest krótsza niż 20cm to gdzie to niebo ? chyba niebo w gębie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name1989
jasne , że wielkość ma znaczenie.. inne teorie to bajeczki, które mają na celu pocieszanie tych malutkich.. ;p;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też jest jakieś rozwiązanie. Nic nie daje takich doznań jak ciasny tyłek wysportowanej Pani. Szczególnie jeżeli ma się grubego penisa, o uwydatnionych żyłach...Pani nie zapomni go przez bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek futurysta
Wydatne żyły na fiucie ! Podoba mi się to określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Magdo. Penis nie musi być długi, ale powinien być gruby. Panie najlepiej reagują na penisa który daje im uczycie wypełnienia tuż poniżej granicy bólu. Tzn. na takiego o obwodzie 14-15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name1989
Ehm to się mieszczę ;X hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat do pozycji na pieska nie udało mi się jej jeszcze przekonać. Wstydzi się tego strasznie, bo na pośladku ma bliznę po oparzeniu. Pewnie nie będzie miała nic przeciwko, gdy będzie ciemno. Spróbuję w ten sposób następnym razem. Jeżeli nie podziała, to z nią zerwę i poszukam sobie dziewczyny z wąską pochwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×