Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wjewjurka

ile czasu zajmuje wam zrobienie makijazu?

Polecane posty

Gość wjewjurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks 5 minut
przemywam twarz tonikiem, tuszuję rzęsy, jak trzeba to używam punktowo korektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrkam
makijaz codzienny na zjaecia zajmuje mi 5 min, a makijaz wieczorny gdzies na imprezke czy cos jakies 25 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfgdfgd
ok 10 min, w porywach do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tak pomiedzy
5-10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół godziny codziennie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka..
makijaz dzienny jak juz tak bardzo sie spiesze to pól godziny jak mam wiecej czasu to ok godzina ale robie go dokladnie mimo ze nie wale duzo na siebie bo maluje oko cieniem, kreska bez tuszu , korektor punktowo zadnych podladow, same oczy zajmuja mi duzo bo mam alergie i zakrapiam 2 krople co 15 minut wiec trzeba odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko razem
z myciem twarzy (codziennie żelem) posmarowaniem kremem nawilżającym, pudrem sypkim, kredką, tuszemi błyszczykiem ok 40 min, mam bardzo mocne (zawsze wytuszowanie rzęsy) i dlatego tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół godziny minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 5 minut
najpierw nakladam puder, potem kredka maluje oczy, potem rzęsy i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zajmuje
20 minut jeśli w trakcie coś oglądam i na to zerkam, a 10-15 jeśli skupiam się tylko na makijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjewjurka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona21anO
Nic, nie robię makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8asi
ja maluję się od 20-30 minut. Zawszke chodzę w umalowanych na czarno oczach, wytuszowanych rzesach zeby to zrobic perfekcyjnie potrzeba czasu. Podlak zajmuje mi gora 2minutki. Ale oczy są dla mnie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna do perfekcji
mi jeżeli patrze na coś w telewizorze jeszcze to coś około 10/15 min, a jak jestem przed lustrem w łazience to max 5 :) ja natomiast robie podkład albo puder (zależy jaki stan skóry mam i czy musze jedynie przypudrować czy ukryć co nieco) i oczy kredką :) ja robie bardzo delikatny makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5min. Krem, podkład, puder, róż, kreska i tusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziennego jakieś 5 minut razem z myciem pędzli po niewielka ilość kremu nawilżającego + baza silikonowa + podkład + puder ryżowy + odrobina cienia + tusz + odrobina różu + starcie makijażu z ust i posmarowanie ich nawilżającym balsamem + mycie pędzli w alkoholu izopropylowym i ich osuszanie na waciku makijaż wieczorowy zajmuje mi jakieś 20-30 minut, maluję wtedy mocno oczy, konturuję twarz i nakładam szminkę pędzelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 min- podkład, korektor, puder, kredka do oczy i dwi warstwy tuszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzienny ok 5 min + 10 min tusz (jesli mam ochote go uzyc) a wieczorowy 15 min + 10 min tusz. niestety nie umiem tuszowac rzes, bez wzgledu jaka jest w nim szczoteczka/grzebyk, jakiej firmy, po prostu jestem kaleka pod tym wzgledem, a ze nie toleruje grod i posklejanych, sztucznych przeladowanych tuszem rzes, tyle czasu mi to zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj nic bo na co dzień się nie maluję. na wyjście 10-15 minut. do własnego ślubu malowałam się ze 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majta
Na co dzień ok. 20 minut (kolejno: baza pod makijaż, podkład, puder sypki, flamaster do brwi i/ lub kredka, kredka pod oczy, tusz do rzęs, bronzer na policzki i czasem błyszczyk lub szminka). Na wyjście ok. 50 minut (dodaję do w/w kosmetyków jeszcze bazę pod cienie, zwykle siwy cień i wszystko robię z dokładną precyzją w międzyczasie pisząc na Facebooku - stąd się tak wydłuża :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie maluję się na co dzień, a gdy wychodzę na spotkanie czy imprezę to makijaż zajmuje mi jakieś 15-20 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zazwyczaj bardzo mało.  wklepuję krem BB, robię kreski na powiece, rzęsy pociągam tuszem i już ! Jak mam jeszcze odrobinę czasu to jeszcze musnę policzki różem i to wsio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Właściwie nie poświęcam czasu na makijaż odkąd mam przedłużane rzęsy. Krem na twarz (zimą konieczność) i w drogę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Karola, 

nie masz przez to problemów? Nie niszczą Ci się Twoje własne rzęsy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ola- nie, mam dobrze zrobione, w sprawdzonym salonie. Mam też produkty do pielęgnacji, moja stylistka zadbała o wszystko :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×