Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Intrez555

Piękne i Inteligentne kobiety SAMEE!!!!

Polecane posty

Gość Intrez555

mężczyzni odpowiedzcie mi na pytanie.....dlaczego mężczyzni nie chca sie wiązac z pieknymi i madrymi kobietami.....a jak juz sie związą to sa potwornie zazdrośni...ciagle jej wszytsko wytykają albo wmawiaja romanse....zle znosza gdy ludzie sie na nie patrzą....dlaczego tak jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgrgrwrtgwetgwe
no wlasnie napiszcie bo tez bym chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne i same
bo z charakteru zjebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz jakąś piękną i inteligentną, która jest wolna? Chętnie poznam...:D Co do pytania dlaczego są same przyczyny mogą być różne, wygórowane wymagania, czyli szukanie księcia z bajki, brak szczęścia, angażują się bez wzajemności, zostały kiedyś skrzywdzone i otacza je strach przed bliższą znajomością. Co do facetów, dlaczego się tak zachowują. Widocznie wiążą się z facetami, którzy nie są pewni swojej sytuacji, mają kompleksy, których nie uwidaczniają, boją się ją stracić (bo wiedzą, że to możliwe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
ja znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda niestety
jestem ponoć piękną kobietą, a i inteligencji mi nie brakuje(to zdania innych, żeby była jesność:-) i jestem sama.4 lata po rozwodzie. wydaje mi się,że mężczyźni nie "startują"do takich kobiet, bo z góry zakładają,że są one zajęte. a przecież nie wypiszę sobie na czole"jestem wolna" :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak nie, jak tak :o Same zostają te co myślą, że są piękne, i/lub myślą, że są inteligentne. Najczęściej jednak niezależnie od zbyt wysokiej samooceny (niepokrywającej się z oceną płci przeciwnej)) chodzi o defekty osobowościowe. to prawda niestety => Uważaj, bo facet co prawi komplementy (rozważa możliwość wlezienia Ci między nogi) prawdę Ci powie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodky
jak tam święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury. moja narzeczona jest mega inteligentna... ma odpowiedzialna robote a przy tym jest baaardzo atrakcyjna. wszyscy kumple mi zazdroszcza. a ja nie jestem typem zazdrosnika. wiem ze to madra laska i nie pusci mnie kantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjhg8
Nie ma pięknych i wolnych kobiet. Ewentualnie są wolne przez dwa dni. Do takich zawsze jest kolejka chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te co sa same to sa zazwyczaj zadufane w sobie a co za tym idzie maja ogromne wymagania nie przekladajace sie na rzeczywistosc. maja zjebane charaktery - to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen ....
Widocznie nie są na tyle inteligentne, aby wyrwać faceta ... ani tak piękne ... :O Piękna przykuwa wszystkich facetów uwagę ... :O a inteligencja nigdy nie jest wadą ... Jakieś wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×