Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kniczyna

kupiałam i teraz żałuję

Polecane posty

Suknia jest ładna - tylko ja bym opierdzielila tego kwiatka :P Jest tam duzo fanych kiecek nie widzialam wczesniej tej strony :P Ja teraz próbuje sie powstrzymywac i nei oglądac zadnych sukien slubnych poniewaz swoją tez juz zamówilam i nie chce zeby mi sie odmaniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej by wygladała bez tych tiulowych ramiączek kwiatek dodaje uroku :) jak dopasujesz bukiet to bedziefajnie wygladac ewentulanie inny kolor i wielkosc kwiatka bardziej podkresli suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest aż tak źle. Nie tylko Ty masz dylematy po zakupie. Najważniejsze, żeby przestać myśleć i oglądać inne przecież musiala mieć coś w sobie skoro Ci się spodobała. Pozdro i głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej jakaś
straszne te różyczki ... okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
tylko ten smieszny gorset bym zmienila przebija jej caly stanik nie ladnie to wyglada reszta ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
aaa..sorki myslalam ze to ta pierwsza:Dhmmm..wiesz co te niby ramiaczka czy cos tam jakies dziwne? a wymienic na inny model juz nie mozesz?albo jakas dobra krawcowa niech ci ja przerobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nic sie nie martw. ja tez kupilam suknie a jak zobaczylam ja na fotce pozniej to swtwierdzilam ze jakis koszmar. ale tylko dlatego ze modelka jest beznadziejna z nijaka uroda i wogole same zdiecia sa nie godne uwagi. byc moze u ciebie tez jest tak ze na tobie wyglada bardzo ladnie . zadko sie zdaza ze sie lepiej wyglada niz modelka na focie ale byc moze i z toba jest podobnie. a suknia moze byc choc jak dla mnie za duzo tych falbanek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe hehe
na stronce ktora podalas jest naprawde sporo pieknych sukien-ta ktora wybralas tez nie jest zla-mysle ze to zdjecie tak wyglada...skoro ja mierzylas i na tobie ci sie podobala to znaczy ze musi miec swoj urok (zwlaszcza ty w niej) glowa do gory!a ramiaczka jesli sie troszeczeke opalisz tez beda wygladac ladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałaś sukienkę w sklepie- spodobała ci się, a potem zobaczyłaś zdjęcia w necie i stwierdziłaś, że kiecka jest do bani? W takim razie widzę, że coś jest nie halo. Ty nie masz sugerować się zdjęciami, ale tym jak sukienka wygląda w rzeczywistości. Zrozumiałabym gdybyś obejrzała foty w necie, suknia wpadłaby ci w oko, a potem zobaczyłabyś ją na zywo i stwierdziłabyś, że jest fatalna- bo tak jest często, ale nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Ja bym się pozbyła tylko tego kwiata sztucznego i tyle. Jak ktoś napisał, najważniejsze, jak Ty w niej wyglądasz! Ładne dodatki i na pewno będzie pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zostawiła ramiączka a właśnie kwiatka wywaliła ale możliwe autorko że panikujesz bo może tylko na zdjęciu sukienka wygląda kiepsko a skoro ją wybrałaś to musiała cie czymś urzec ;) główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie,mi na zywo suknia z netu jak ja zalozylam tez niespecjalnie podeszla. a ta ktora w koncu zamowilam-w ogole na nia nie zerknelam w necie! nie mozesz sie tym sugerowac, w realu wszystko wyglada inaczej ;);) wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ta sukienka bardzo podoba:) Trochę klasyczna, ale też inna niż wszystkie. Moim zdaniem bardzo dobry wybór, tylko ja bym wolała w bieli, ale to już detal, zależy tylko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsd
Ja ci powiem, że nie widzę różnicy miedzy tą suknią a kupą innych. Wszystkie panny młode chcą mieć najpiekniejszą suknie na swiecie, a potem wszystkie wyglądają tak samo - białe i grube. Ale jak tak ci sietotalnie nie podoba - dzwoń do salonu i dowiedz sie, co sie da zrobic. Moze da siejeszcze odkręcić i zmienic na inny model. Nic nie masz do stracenia. Ja bym odpitoliła te naramienniki, bo jakos dziwnie wygladają, i zrobiła odpowiednia fryzurę - z odsłonietą szyją. Na moje oko sukienka jest fajna, dosćprosta, tylko jak mówie - te ramiaczka bym wywaliła. Fajne wiazanie ma w pasie, bardzo mi siepodoba. Jak dobrze na tobie leżała, to najwazniejsze, bo co z tego, ze cos wyglada dobrze na kims innym albo na wieszaku, jak samemu siew tym wyglada jak idż stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makczupukczu
wszystkie wygladaja tak samo?bialo i grubo ? :-/ ty chyba sama jestes gruba i tak wygladalas do slubu. haha aale to juz twj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsd
No nie zgadłaś. Nie miałam sukienki ślubnej na swoim ślubie. Wszystkie panny młode, które widziałam, wyglądają w sukienkach ślubnych grubiej niz zwykle i jest to oczywiste, bo jasne kolory wizualnie powiekszają, było na lekcjach plastyki, ale może nie uwazałaś. Zresztą mówisz nie na temat, wiec krótko mówiac - spie.rd.alaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennnnkaaa
ja do ślubu cywilnego zamówiłam suknię biało-błękitną.Zmieszczę się w 1000,miła babeczka,powiedziała że nawet tydzień przed jak będzie trzeba zrobi poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange red
łoł..jak tak te jasne kolory powiekrzaja to chyba mialam ze 3metry wysokosci moj musial podjechac wozem strazackim i rozwinac drabine zeby mnie ucalowac..heheee...no przykro kolezanko ze musisz chodzic tylko w czerni oj przykro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsd
Nie będę się boksowac z tłukiem, który nie rozumie podstawowych spraw z dziedziny fizyki. Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glabek
tu jest forum slubne pało..a nie plastyczno-fizyczne..Heheebleeehee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsd
gratuluję trafnego nicku, głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może akurat te Panny Młode miały źle dobrane fasony. Jak ktoś wybiera suknię bombkę i wielkieeeee koło to może i tak wygląda, bo to optycznie poszerza. Ale to nie jest powód, żeby uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze nie wzielaś
tej CLIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka jest bardzo ładna... nie obwieszona zbędnymi koronkami, bo w tym dniu ma być widać Pannę Młoda a nie sukienkę... jedyne co bym zmieniła to odprułabym tego kwiatka z dyndającymi spręzynkami z boku... reszta jest git... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
jakos widzialam wiele panien mlodych z duzymi kolami przy sukni i jakos gubo nie wygladaly wrecz chudo..takie suknie wlasnie wyszczuplaja pogrubiaja te dopasowane ,waskie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się ale każdy ma inny gust. Może góra wygląda przez to na szczuplejszą. Najlepsze jest małe A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange red
ooo matko ale ktos tu jest zmijowaty zeby tak zazdroscic bialej sukni no ale jak sie ma dupsko jak 5-drzwiowa szafa to trudno chyba tylko worek na ziemniaki zostaje ale nic sie nie martw on nie jest w odcieniu bieli raczej ciemnej szarosci jak ty ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
kochana suknie typu beza wyszczuplaja mozna ukryc to i owo..no a coz waska chyba wiadome ze pogrubi to tak jakbys miala duzy brzuch i ubrala obcisla bluzke wiekszy tylek i obcisla spodnica rozumie sie samo przez-sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
a gust tu nie ma nic do zeczy?no chyba ze ta w litere A moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma bo są różnice w potrzeganiu świata, zjawisk itp. itd tak jak ,,rzeczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×