Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandi18

pomoc, wazne!

Polecane posty

mam podwyzszona prolaktyne. Endykronolog przepisala mi dostinex. Czytam to co tu piszecie i sie przestraszylam bo pisze ze zwiekszona prolaktyna jest w ciazy ;( gdybym w niej byla to z 2 tygodnie, to juz by tak prolaktyna wzrosla? . Stosuje prezeratywy,nie pekla zadna ale moze jakims cudem sie zsunela no nie wiem :( schizuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojjjjj
prolaktyna to też hormon który jak się go ma dużo to powoduje skutki uboczne i m.in. uniemożliwia zajście w ciąże.. więc myśle że masz go za dużo a z ciążą to niema nic wspólnego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_88
niżej w spisie tematów masz mnóstwo odpowiedzi na temat prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam do lekarza z otylosci (w rok 20 kg) i okazalo sie ze mam zwikrzona prolaktyne. Jak czytam nie ma nic ona zwiazanego z nadwaga. Wiec szukalam rozwiazania w ciazy, ae jesli twierdzisz ze nie to sie ciesze;] Od dzis zaczelam stosowac dostinex,czy ona pomoce mi w pozbyciu sie wagi ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzrost prolaktyny może
byc spowodowany wieloma zaburzeniami- zaburzenia hormonalne, guz przysadki i wiele wiele innych- wpis sobie w google tam jest tego całe mnóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz taka nadwagę i zwiększoną prolaktynę to zrób sobie badanie na PCOS USG dopochwowe(pęcherzyki na jajnikach - które właśnie powodują wysoka prolaktynę) i nadwagę też - lekarz Ci o tym nie wspominał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×