Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tek-illa

powiedzcie mi jaki zapach ma sączące sie wody plodowe?

Polecane posty

Gość tek-illa

jestem w 29 tc i od wczoraj mam wodniste uplawy o zapachu miesiaczki!boje sie ze to moga byc wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody w zasadzie nie maja zapachu... jak masz watpliwosci to jedz an pogotowie na izbie przyjec zrobia ci szybki test czy to wody czy nie i bedziesz spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w aptece mozna kupic specjalne wkladki ale one dosyc drogie sa bo ponad 50zl kosztuja...one sprawdzaja czy wody sie sacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo a nie prawda mi zawsze najpierw odchodzily wody i dopiero po tym dostawalam skurczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody nie mają zapachu
przy infekcji grzybiczej też są bardzo wodniste upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŻYNKA
oj to dobrze.wiem ze w aptece sa takie paseczki jak do sprawdzania ph uplawow i podobno one wskazuja czy to wody czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te paseczki to kit
o wode mi robili test w szpitalu i wyszedl negatywny bo tez troche wod mi odeszlo a polozna ze niemozliwer ze sie zesikalam i co.......dobrze ze mnie zostawili w szpitalu bo cos im ktg sie nie podobalo.......podlaczyli pod kroplowke i wody odplynely calkowicie.......dobrze ze bylam w 36 tyg ciazy z dzidzia wszystko o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem takie wodne upławy, ale kiedyś gdziesz czytałam że wody maja słodkawy zapach, nie wiem wiec sie pod tym nie podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×