Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie robie lodów...

jak się przełamać i zrobić chłopakowi loda...

Polecane posty

Gość nie robie lodów...

jestem z chłopakiem już rok czasu, miałam wcześniej kilka związków, w których także uprawiałam seks ale żadnemu facetowi nie zrobiłam loda...poprostu mnie to obrzydza...ta wydzielina i ten zapach...nie umiem...wiem że chlopak bylby zadowolony gdybym sie przelamala...sam mnie nie naciska...chce mu zrobic kiedys niespodzianke ale nie umiem sie przelamac... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fona
sprobujcie sie razem wykąpac, wez go do rak wtedy potem delikatnie dotknij językiem, potem weż do ust..... hmmm nie wiesz co tracisz... jak poczujesz go w ustach , zmienisz zdanie - ja uwielbiam to robic mojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
nie obraź się ale chyba jesteś za młoda... też kiedyś tak myślałam, a potem samo minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robie lodów...
mam 26 lat kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
ja mojemu chlopakowi lubie robic loda i sprawiac mu przyjemnosc bo go kocham :) to dla mnie zadnem problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
a ja nie mówię, że jesteś nastolatką.. miałam na myśli, że to może wymaga czasu... ja jakoś to polubiłam jak urodziłam dziecko , a miałam wtedy 28 lat. a teraz moje kochanie jest wniebowzięte jak się wezmę do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robie lodów...
próbowałam w wannie, ale jak tylko pojawia się wydzielina odrzuca mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
a swoja drogą fajnie by było mieć znowu naście lat i same bzdury na głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx jak mozesz
to nie rób tego... proste, może potzrbujesz więcej czasu, nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie lubie........
tez bardzo tego nie lubilam. fakt zapach jest nie dozniesienia ( i tu nie chodzi o higienę lub jej brak ) ale przelamałam sie, bawiac sie z lodziare.. tzn. oczywiscie za zgoda faceta.. smarowałam go jogurtami o roznych smakach... i poszlo.. potem juz tego nie potrzebowałam.. bylo duzo smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze potrzeba
Ci wiecej czasu, głebszej wiezi uczuciowej z chłopakiem, zaufania itd....... takie rzeczy przychodza z czasem, nie wolno robic niczego wbrew sobie. Ja kocham swojego meza i dla mnie lizanie jego penisa to równiez miara naszych uczuc, jestesmy dla siebie wszystkim i akceptujemy sie w pełni. Zabawa w lizanie jego penisa jest zaj.....sta , wyprobuj zeli smakowych, a nawet cieplej czekolady - ja ak robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
wypij pare piw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupakka<3
Facet jeżeli chce abyś mu go zrobila to ufa ci a jezeli robi ci minete to wymaga i tego abys ty mu robila loda i to bez wybrzydzania gdyż moj facet jak robi mi minete to mu to nie smakuje ale dla mnie sie poswieca i robi mi ją a ja muszę to samo więc nie ma tu gadania tylko to jest potwierdzenie ze robisz dla faceta wszystko bo go kochasz sam sex nie wystarczy od chwili gdy zaprzestajesz robienia loda to zaczynasz sie mu nudzic i zacznie znajdywać nową którą potajemnie sprawdzi i oceni a ciebie rzuci...mnie poprzedni facet w taki oto sposób zostawil dla takiej co robila mu loda (ja wtedy nie chcialam jeszcze) mowie wam jak facet wam to wypomni to jest to ostateczne ostrzezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ty to inna
obhasa mu kapelusz. Później będzie płacz i zakładanie kolejnych głupich tematów, bo rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda robi nie każda
"Nie Ty to inna" Co za głupie myślenie. Nie przejmuj sie dziewczyno. Ja też tego nie robię mężowi. Oboje mamy po 30 lat, 4 lata po slubie. Poprostu mi to nie smakuje.A nie będę się przełamywać bo inaczej mnie zostawi. Ponoć niektórzy moga zmienic smak i zapach swojej spermy przechodząc na odpowiednia dietę. Np. jeśc dużo ananasa a rezygnując z żółtych serów i mięsa. Ale nic na siłę. Nie wszystkie kobiety robią loda z połykiem. Nie każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelemorelebum
A cóż to za głupie gadanie: "...moj facet jak robi mi minete to mu to nie smakuje ale dla mnie sie poswieca i robi mi ją a ja muszę to samo..." Co to za związek, w którym musicie się oboje do czegoś zmuszać? Chore to jakieś... Współczuję. Wam obojgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcgc
ja mam podobny problem spotykam sie z laska i ona nie moze sie przelamac bo jej ten zapach nie smakuje nie chce jej zmuszac ale chcialbym zeby mi to robila bo mi to sprawia duza przyjemnosc, zaraz po stosunku jest to na 2 miejscu a czesto na 1 w mojej chierarchi a wiec jestem tylko w polowie usatysfakcjonowany sexualnie przez to... wlasnie piszcie jak ja calkowicie uwolnic od tej blokady, bo po prostu nie gwarantuje ze bedize jedyna jesli sie nie przelamie i tu nie chodzi czy kocham czy nie po prostu czlowiek dazy do szczescia wlasnego a ono jest na wyciagniecie reki czesto i pytanie ile wytrzymam bez tego... zanim nie zdecyduje sie szukac tej przyjemnosci u innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustavo gonzalves
kurde seks to ma być zabawa, przyjemność. jak coś was odrzuca na początku to jeśli się będziecie to tego przekonywać, to się przekonacie. ale wiecie, do wszystkiego można się przyzwyczaić... nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. krok dalej - anal. następnie może sikanie czy coś, obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×